مرگ و میر تحقیق: لیونل دزموند به حال پیچیده مسائل مربوط به سلامت روان

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک روانپزشک که دیدم لیونل دزموند دو بار قبل از او به ضرب گلوله همسرش, دختر, مادر و سپس خود را در سال 2017 گفت: درخواست جمعه سابق سرباز به وضوح نمایش داده می شود علائم و نشانه های اختلال استرس پس از سانحه.

اما دکتر ایان Slayter گفت: Desmond مسائل مربوط به سلامت روانی ارزیابی طی دو جلسه در پاییز سال 2016 به مراتب پیچیده تر از تشخیص.

ادامه مطلب: لیونل دزموند ارائه شده تخت روانپزشکی ward, مرگ و میر پرس و جو گفت:

Slayter گفت: مرگ و میر پرسش که افغانستان جانباز از روستایی نوا اسکوشیا نیز دچار افسردگي احتمالی آسیب های مغزی ممکن است به اختلال کمبود توجه و مرزی توهم در مورد همسر خود را با وفاداری.

روانپزشک که دیدم سابق پیاده به عنوان یک بیمار در سنت مارتا بیمارستان منطقه ای در Antigonish N. S. گفت: دزموند به او گفت او نشانههای PTSD شده بود نشست اما او گفت: حسادت خود را نسبت به همسر خود Shanna و کابوس در مورد خیانت شده بود ،

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: دکتر که مورد بررسی قرار لیونل دزموند می گوید مرگ و میر پرس و جو از آنچه او را دیدم

Slayter گفت: زمانی که او برای اولین بار ملاقات دزموند در Oct. 24, 2016, Shanna با او بود و بسیاری از صحبت کردن کرد و گفت در یک نقطه او ترس از او اگر او تایید شده است یک معامله بزرگ از تعارض زناشويی.

Demond اصرار داشت او هرگز آزار جسمی همسر خود را. او در مورد شکایت کابوس و کمبود خواب است.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>