Fauci و Birx عمومی خروج نگرانی کارشناسان بهداشت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوسانات بر سرنوشت خود coronavirus نیروی کار را شنود گذاشته به رشد ترس در داخل کشور بهداشت عمومی جامعه است که در یک مقطع بحرانی در گیر مبارزه با دولت بالا کارشناسان بهداشت و درمان هنوز هم ممکن است دیده می شود اما به طور فزاینده ای شنیده نمی شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در هفته های اخیر به پایین بر روی کلمپ پیام تا حد زیادی تغییر تمرکز خود را به cheerleading یک راه اندازی مجدد از اقتصاد کشور را حتی به عنوان متحده و کسب و کار سر و صدا برای راهنمایی در مورد چگونه به انجام این کار با خیال راحت.

کلید سازمان بهداشت و درمان باقی می ماند به پس زمینه رانده. برخی از کنگره درخواست برای مقامات بهداشت’ شهادت بودن را رد کرد. و اگر این نیروی کار است که هنوز دست نخورده است برگزار شد یک کنفرانس مطبوعاتی برای 13 روز — طولانی ترین عمومی رفته و بدون داشتن Anthony Fauci یا دبورا Birx در کاخ سفید تریبون پس از این جلسات آغاز شد و در اواخر فوریه.

“این یک نقطه کور که دولت فدرال نمی بینم این در درجه اول به عنوان یک بحران بهداشت عمومی گفت:” جاشوا journal club, یک استاد سلامت عمومی در دانشگاه جانز هاپکینز. “این بحران سلامت قرن و ما گاهی اوقات درمان آن را به عنوان هر چیزی اما.”

گسترده تر نوبه خود به دور از مسائل مربوط به سلامت در هسته چنین همه جانبه ملی اضطراری فقط آخرین فصل در ارتباطات استراتژی است که تا سر در گم و نا امید کارشناسان بهداشت عمومی.

آن زمان هفته برای مغلوب ساختن پیشی جستن به اذعان شدت از وضعیت هزینه های ایالات متحده در وقت با ارزش در ایستاده تا پاسخ جامع و محدود کردن این ویروس گسترش یافته است. در حال حاضر به عنوان تلاشهای دولت شروع به نشان دادن نشانه هایی از خم عفونت منحنی آن را ترک متحده مسئول متعادل بازگشایی خود را فلج اقتصاد در برابر تهدید است که انجام این کار می تواند خار موج جدید شیوع است.

حاصل چهل تکه بهداشت عمومی برنامه ریزی اشتباه کسب و کار و نگران آمریکایی که کمی حس از آنچه در چند ماه آینده خواهد شد مانند نگاه — و کسی که نظرسنجی ها نشان می دهد به طور گسترده ای نگران در حال ظهور از خانه های خود.

“کسب و کار به دنبال, روشن, راهنمایی های عملی برای بهترین مراحل است که آنها می توانند انجام است. در حالت ایده آل آنها می خواهم برای دیدن به اندازه یکنواختی که ممکن است در سراسر ایالات متحده گفت:” نیل Bradley رئیس مسئول سیاست ایالات متحده در اتاق بازرگانی است. “ما می خواهیم که قادر به القای اعتماد به نفس برای هر دو کارکنان و مشتریان است.”

موشکافی بیش کاخ سفید عمومی پیام در زمان برافروخته بالا مقامات دولت که استدلال می کنند کمی وجود دارد و آنها می توانند برای جلب رضایت رئیس جمهور مخالفان.

نیروی کار روزانه جلسات اخراج شدند به عنوان سیاسی تئاتر و موجب بحث بر سر اینکه آیا آنها حتی باید پخش در تلویزیون در طول دو ماه اجرا تهمت متحدان استدلال می کنند. در حال حاضر که دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany برگزاری جلسات به طور منظم — یک رویداد که غیبت نیز انتقاد کرده است و تازه تقاضاهای مصرانه برای نیروی کار به بازگشت. در این میان برگ برنده خود را ادامه داده است به پرسش از کوچکتر مطبوعات استخر در رویدادهای مختلف در زمان به همراه Birx.

که نشان دهنده آگاهانه تغییر در پیام های استراتژی در مسائل بهداشتی — منعکس کننده تغییر در اولویت های نیروی کار خود را با توجه به یک نیروی کار رسمی.

در علاوه بر این به ادامه کار بر روی مسائل مانند تست و ردیابی تماس های نیروی کار به زودی اختصاص بیش از آن زمان برای واکسن و درمانی توسعه front — اضافه کردن برنامه به طور بالقوه اعضای اضافی است که تخصص در آن تلاش. مقامات در سراسر دولت همچنین در خصوصی باقی می ماند یک تماس با کشورهای قانونگذاران و ارائه دهندگان خدمات سلامت ،

“هنوز هم وجود دارد بسیار تمرکز بر سلامت دارد و باید وجود داشته باشد” این مقام گفت: با اشاره به خارج از دوربین توجیهی برای خبرنگاران پنس میزبانی این هفته که شامل Birx بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر مدیکر رئیس Seema Verma و FDA کمیسر Stephen هان.

اما کسانی که ظاهر عمومی خواهد بود “در صورت نیاز” بر اساس گفته این مقام که نمی تواند می گویند اگر این نیروی کار را از سر هر یک به طور منظم جلسه توجیهی برنامه — و یا اگر فدرال آژانس بهداشت مانند مراکز کنترل بیماری در نهایت به عنوان چهره بهداشت عمومی پاسخ. کارشناسان بهداشت عمومی خواسته اند که دولت برای قرار دادن CDC مسئول پاسخ برای ماه استدلال این امر کمک de-سیاسی پاسخ.

در پاسخ به سوال در مورد سازمان بهداشت و درمان’ نقش مهمی در این بیماری همه گیر پاسخ HHS سخنگو گفت: “گروه رهبری و علمی و کارشناسان بهداشت عمومی در سراسر HHS شده است و ادامه خواهد داد به طور شفاف و فعالانه در برقراری ارتباط با مردم آمریکا.”

در حالی که Birx به نظر می رسد در “فاکس نیوز یکشنبه” در هفته گذشته نه او و نه Fauci شد برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه-صبح مصاحبه این هفته است.

در همین حال بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی ادعا می کنند که دولت بوده و قرار دادن آن سیاسی اولویت های جلوتر از مهم اطلاعات سلامت — مانع پاسخ در تقریبا در هر نوبت.

بیش از فقط چند هفته گذشته برای مثال راش بر روی بازار از ده ها تن از coronavirus تست آنتی بادی تولید شده سردرگمی بیش از چگونگی دقیق آنها — و دقیقا متحده و کسب و کار باید استفاده از آنها را برای.

بیمارستان ها که تشویق های اعلام اول ثابت Covid-19 درمان به سرعت رشد نا امید بیش اولیه فرایند توزیع که نگه داشته بود تا حد زیادی مخفی و در نهایت به پایان رسید تا botched. این بود تا موجی از گزارش های مطبوعاتی در مشکل — از جمله این که پنس به کارگردانی آذر به مسئولیت های بیشتر — که HHS منتشر شد جزئیات توزیع آن برنامه.

بسیار پیش بینی CDC دستورالعمل های مشاوره کسب و کار و مدارس چگونه باید بازگشایی در ضمن باقی مانده در برزخ باعث بسیاری از شرکت ها به دنبال منابع دیگر در این میان برای کمک در مورد چگونه به کار از طریق یک بحران بی سابقه ای.

“[کسب] می خواهید راهنمایی های خاص و از آنها درخواست تمام وقت دانشگاهها آن را به آنها بدهد — برای کسی که آن را به آنها بدهد” گفت: journal club که اضافه شده به او انجام شده است به طور منظم آموزشی در این موضوع برای کسب و کار. “عدم اطمینان است و دیوانه کننده به آنها را زمانی که آنها شنیدن پیام های متناقض آن را تقویت عدم قطعیت است.”

رفته بیش از حد است که بسیاری از دولت شفافیت با کنگره که در آن سلامت بالا مقامات مهاجرت به کاپیتول هیل در طول بحران’ در اوایل روز به مختصر قانونگذاران به طور منظم در پاسخ تلاش است. که عمل — که موفق به کسب نمرات بالا از جمهوری خواهان و حتی بسیاری از دموکرات — از تفویض به جرم کنفرانس تلفنی که در آن مجلس نمایندگان و سنا اعضا به طور یکسان جمعیت بر روی خط تنها به دور آمده با چند پاسخ های جدید.

“آنها می گویند ما نمی باید پاسخ ما به عقب بر گردیم به دفتر خود را — و سپس آنها نمی خواهد به عقب بر گردیم به دفتر ما” گفت: Rep. کیم Schrier یک دموکرات واشنگتن و تنها پزشک در کنگره است.

تجربه بر نیاز برای مدیریت سلامت کارشناسان برای شهادت در کنگره جلسات او افزود: هر چند کاخ سفید است در حال حاضر شدیدا کنترل داده است که به نشان می دهد و در آن. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر مسدود شده Fauci از شهادت در مقابل خانه و نشان داد او خواهد همان را انجام دهید با آذر و ورما — تماس مجلسی “یک دسته از تهمت متنفرم.”

“من فکر می کنم این مهم است که ما Fauci و Birx از جلو,” Schrier گفت: تاسف است که دموکرات های پراکنده در سراسر کشور صورت ساده مشکلات لجستیکی در مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه گزارشات و بالا بردن بهداشت عمومی توصیه. “آنچه که او راه اندازی یک حس است در آن یک یا/و یا: که آن چه شما در صرفه جویی در اقتصاد و یا شما آدرس بهداشت عمومی بخش — و او است که اولویت اقتصاد است.”

در سلامت عمومی جامعه است صدایی شاید آن بلندترین آلارم برای تاریخ که ملت careening به سوی آینده است که شامل نه نجات اقتصاد و نه سالم مردم ،

موارد هنوز در حال بالا رفتن در بسیاری از کشورهای این طرح به تدریج بازگشایی بیش از هفته های آینده بالا بردن چشم انداز نه از نهایی موج دوم شیوع کروناویروس اما از زمان اولین موج که هرگز قله قتل هزاران نفر در روز به اواخر ماه های تابستان.

“من نمی دانم اگر ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از عالی نظارت به شکل چه کار کند و چه کار نمی کند. من فکر می کنم ما در حال رفتن به احساس در اطراف در تاریکی” به گفته دیوید Hutton, یک استاد سلامت عمومی در دانشگاه میشیگان. “ما واقعا نمی دانیم که اگر این فصلی است یا نه و آیا های گرم تابستان آب و هوا خواهد ما را نجات دهد.”

مقامات دولتی همچنین می گویند آنها هنوز رو سازگار کمبود تجهیزات حفاظتی و آزمایش مواد با وجود کاخ سفید اطمینان کسانی که در زنجیره تامین مسائل ثابت شده است — یک قطع است که تهدید به تضعیف برنامه به طور چشمگیری مقیاس تست و ردیابی قابلیت های.

در عین حال دولت به دنبال به سرعت حرکت می کند گذشته آن طولانی نگرانی های سیگنالینگ علنی و خصوصی که متحده تحویل داده خواهد شد مقدار از مسئولیت بر روی زمین سلامت پاسخ در حالی که فدرال توجه شیفت بیشتر به بحران اقتصادی.

پس از یک داخلی مدل طرح ریزی و میر می تواند به 3,000 هر روز در ماه ژوئن 1 منتشر شده توسط نیویورک تایمز مقامات دولت شد به سرعت هشدار داد برای به اشتراک گذاشتن این اسناد گفت: یکی رسمی که دریافت اطلاع. کاخ سفید و دانشگاه جانز هاپکینز است که کمک به توسعه نمودار پس از آن اخراج نمودار به عنوان unvetted و غیر رسمی است.

خواسته اوایل این هفته در مورد نگرانی که سلامت و مقامات اورژانس ابراز خصوصی مداوم در مورد کمبود تجهیزات یک HHS سخنگوی بازیگران دولت فدرال به عنوان یک پشتیبان نقش مشخص کردن پاسخ به “محلی اعدام, دولت موفق و فدرال پشتیبانی می کند.”

CDC — که باعث شده است تلاش برای ضرب و شتم به عقب قبل از شیوع بیماری مانند ابولا و Zika — شده است تا حد زیادی وجود ندارد و از نمایش عمومی در اواسط ماه مارس هنگامی که آن را به طور منظم جلسات مطبوعاتی به طور ناگهانی متوقف شد. و حتی به عنوان برگ برنده متعهد به نگه داشتن نیروی کار فعال او اصرار بسیار از چند ماه آینده سقوط خواهد کرد به ایالات متحده به شکل.

“من با تکیه بر استانداران و فرمانداران هستند که در حال انجام است و اگر من چیزی اشتباه من را سرکوب آن بسیار سخت و شدت” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت. “آنها می دانند که چه باید بکنید و آنها می دانند که آنچه آنها انجام می دهند. و ما در حال رفتن به.”

آلیس میراندا Ollstein کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>