Fauci مسدود شده از شهادت در مورد کوروناویروس پاسخ قبل از خانه پنل

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کاخ سفید مسدود شده Anthony Fauci, یک عضو کلیدی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار از شهادت قبل از خانه تخصیص بودجه هفته آینده آمریکا امروز گفت.

“کمیته تخصیص بودجه به دنبال Dr. Anthony Fauci به عنوان شاهد در هفته آینده کار HHS-آموزش و پرورش فرعی شنوایی در COVID-19 پاسخ. ما مطلع شده است توسط یک دولت رسمی که کاخ سفید را مسدود کرده است دکتر Fauci از شهادت گفت:” اوان Hollander یک سخنگوی خانه تخصیص بودجه.

به جای تصاحب خواهد بشنود از تام فریدن سابق مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز چهارشنبه. اضافی شاهدان می تواند اعلام کرد.

کاخ سفید تایید کرد که Fauci نمی خواهد به نظر می رسد.

“در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنان تمام-از-پاسخ دولت به COVID-19 از جمله با خیال راحت باز امریکا دوباره و تسریع توسعه واکسن آن است که ضد تولیدی به خیلی از افراد درگیر در آن تلاش ظاهر می شود در جلسات کنگره گفت:” سخنگوی جاد Deere. “ما متعهد به همکاری با کنگره برای ارائه شهادت در زمان مناسب. “

Fauci به احتمال زیاد قبل از شهادت سنا هفته مه 11, یک مقام ارشد دولت گفت: با توجه به سیاسی.

معاون رئیس جمهور مایک پنس دفتر گرفته شده نقش سرب در هل دادن coronavirus نیروی کار را در پیام رسانی و مدیریت رسانه رزرو از کارشناسان دولت مانند وظیفه نیروی هماهنگ کننده دبورا Birx و Fauci, که در خدمت به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>