Anthony Fauci آمد به سنا عملا به مسئله وخیم هشدار در برابر بازگشایی این کشور بیش از حد به زودی در میان مرگبار coronavirus بیماری همه گیر. اما پیام خود را از سقوط تخت با برخی از مخاطبان در نظر گرفته شده.

جمهوری خواهان به رهبری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشتاق به احیای آور اقتصاد است. و از سرگیری تجارت در سطح برخی از این بهار و تابستان مرکزی به روحانی پیام است که آن را می توانید به نوبه خود در اطراف اقتصاد قبل از ماه نوامبر است. آنها همچنین با هدف به انجام این کار بدون اتخاذ آمریکا’ برنامه ای برای چند تریلیون دلاری محرک صورتحساب.

اما Fauci سه شنبه شهادت درگیری با ایران را دید و آن را برای سوخت رسانی در حال رشد خستگی در میان جمهوری خواهان با یک دولت بیشتر اعتماد عمومی و سلامت رهبران در یک لحظه بحرانی.

“وجود دارد یک طیف از همه چیز. و من فکر می کنم او در بیش از حد محتاط در پایان از طیف” رند پل سناتور. (R-Ky.) گفت: پس از parrying با Fauci در دادرسی. “من فکر نمی کنم او آن را انجام می دهند چرا که او یک فرد بد است اما اگر ما بیش از حد محتاط و ما صبر کنید تا تمام بیماری های عفونی از بین می رود… ما صبر کنید برای همیشه و این کشور در حال رفتن به نابود شود.”

سناتور. مایک براون گفت: پل مشاهده خواهد شد توجیه.

“هنگامی که ما این کار را در آینه یکدفعه و بی طرف انتخاب دیابت پل رفتن به نزدیک تر به حق از Fauci گفت:” جمهوری خواه ایندیانا, که همچنین با حضور در جلسه. “من هرگز مانند این ایده که شما تحت درمان تمامیت کشور و حتی استان ها در درون یک دولت همان راه است.”

ملت بیماری های عفونی متخصص شهادت به جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا است که می تواند وجود داشته باشد “جدی” عواقب اگر متحده باز کردن خیلی زود است و او از آنها خواست به دنبال دستورالعمل های فدرال برای جلوگیری از موج دوم شیوع بیماری. Fauci همچنین عنوان چشم انداز سریع واکسن یا درمانی برای این بیماری قرار می گیرند.

در همین حال اوباما و فرمانداران در هر دو طرف می گویند که بلند کردن اجسام stay-at-home سفارشات انجام می شود با خیال راحت و شروع به کرک برای باز کردن یک آرایه متنوع از کشورها قبل از جلسه فدرال معیار.

Fauci را به شهادت می آید که آمریکا در حال آماده سازی برای تصویب یک از 3 تریلیون امداد لایحه اواخر این هفته. اما به جای غوطه بلافاصله به مذاکرات با بلندگو نانسی پلوسی رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) و اعضای خود هستند و بانکی بر این ایده است که به عنوان متحده بازگشایی کمتر پول نیاز به آمده از واشنگتن است.

پرسید که آیا آمریکایی ها باید گوش دادن به Fauci را احتیاط یا مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصادی متمرکز خوش بینی مک کانل گفت: آنها می توانند هر دو را انجام دهد.

“ما نمی توانیم به صرف پول به اندازه کافی برای سرپا نگه داشتن این اقتصاد تا برای همیشه لطفا برای. مردم باید قادر به شروع به مولد دوباره” مک کانل گفت.

Fauci خدمت شش رئیس جمهور و می داند که چگونه به ارائه مشاوره در واشنگتن بدون انداخته بودن دریا. و گذشته از پل که به Fauci چند سناتورها به طور مستقیم در عکس های او در مصاحبه با یک آرایه گسترده ای از نمایندگان مجلس در روز سه شنبه بعد از ظهر.

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مشاهده شده است هر دو طرف به یک دشت-صحبت commonsense guide طول ترسناک coronavirus بحران حتی به عنوان برگ برنده خود oscillated بین اصرار سریع بازگشایی به اتخاذ Fauci رویکرد.

سناتور. لیندزی گراهام (R-S. C.) به نام Fauci “استاندارد طلا” و گفت: “همچنان به گوش دادن به او.” و از سوی دیگر ، ریچارد بلومنتال (D-Conn.) گفت: Fauci و دیگر کارشناسان “سخن گفته حقیقت به قدرت به عنوان بهترین آنها می تواند بدیهی است که با برخی از درجه ای از دیپلماسی و صلاحیت.”

در عین حال به عنوان یک آمریکایی رشد خسته از انزوا با برخی از ایالت’ خاموش شدن ناگهانی ورود خود را در ماه سوم, پل نشان داد که ضریب اطمینان رو به گسترش است نسبت به Fauci خود را در برخی از نقاط ایران.

در یک نقطه پل مورد سوال Fauci روش در coronavirus’ اثرات آن بر فرزندان و گفت که او نیست “پایان همه” از تصمیم گیری-ساخت. Fauci پاسخ داد که او “هرگز خودم را به پایان تمام و تنها صدای این.”

“او بسیار ارزشمند صدا در این بحث است. او یک زمینه تخصص است که مهم است به شنیدن از” گفت: سناتور. پت Toomey (R-Pa.). “اما این تنها یکی از بسیاری از ملاحظات ما باید به عنوان یک جامعه است. چرا که ما به تجارت آف.”

ایده صرف تریلیون ها بیشتر در بودجه فدرال در حال حاضر پس از غوطه وری در حدود 3 تریلیون دلار به پاسخ نیز باعث می شود محافظه کاران مانند Toomey تهوع. در جریان جمهوری خواه خط فکر بهترین پاسخ است به دقت بازگشایی اقتصاد.

آن را روشن مقایسه با دموکرات ها که می گویند سريعتر عمل مورد نیاز است برای جلوگیری از رکود بزرگ-مانند نرخ بیکاری و که به اندازه کافی در حال انجام است به توجه Fauci هشدار.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توجه به تست و ماسک. چرا که آنها درک کنند که می تواند کمک به جلوگیری از گسترش ویروس. و در عین حال برای بقیه آمریکا: فقط در خارج وجود دارد و تقویت اقتصاد” گفت: سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.), که مورد سوال Fauci در روز سه شنبه.

در برخی از راه های جمهوری خواهان پیش بینی کسب و کار زیر الگوی تعیین شده توسط مجلس سنا که در حال حاضر عامل اجتماعی فاصله و ماسک و هزاران نفر از کارکنان مشغول به کار در خانه به عنوان سی معاملات با آن اوج شیوع.

و حتی اگر Fauci شده است به طور مداوم بیشتر از بدبینی نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن برخی از سناتورهای بودند ناگهان با هشدارهای خود. سناتور. کوین کرامر (R-N. D.) گفت: آن را “غیر منتظره.”

“این کلاسیک دکتر Fauci و به همین دلیل او را در نیروی کار” کرامر گفت. “اما آن را نیز به همین دلیل او نه تنها عضو نیروی کار و به همین دلیل رئیس جمهور مسئولیت به دنبال در کل نه فقط یکی از جنبه های آن است.”

کرامر اذعان کرد که Fauci مشاوره بود “علمی صدا” اما گفت: فرمانداران و فردی کارفرمایان باید ارزیابی منحصر به فرد خود را از خطرات. جمهوری خواهان می گویند که آنها دیده خود را در خانه متحده بازگشایی بدون سنبله در مواردی که Fauci گفت: می تواند به دنبال در ایالات متحده است که اصلا به دنبال دستورالعمل های فدرال.

“ما در یک federalist دولت است. آن را به فرمانداران دولت را به این تصمیم گفت:” از سوی دیگر ، دیوید پردو (R-Ga.), که گفت که او به تازگی خورده شده در رستوران ها دو بار در گرجستان است. “ما باید به این اقتصاد باز دوباره. ما در پشت چرخه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را نه به طور مستقیم مورد انتقاد قرار Fauci مانند برخی از متحدان خود را داشته باشد. اما خود را در مکان استقرار دوباره باز اقتصاد شده است در درگیری مستقیم به آنچه Fauci حمایت کرده است. در توییتر و در اظهارات رئیس جمهور هشدار داده است که “درمان ممکن است بدتر از این بیماری گفت و ابراز حمایت از تظاهرات در برابر فرمانداران’ stay-at-home سفارشات. در یک نقطه او خواستار آن شدند که فردی متحده بود “آزاد کردند.”

چند تا از رئیس جمهور متحدان تشویق پل بازجویی از Fauci. رادیو فردا میزبان Laura Ingraham ستایش پل برای “واضحترین و مختصر مطلع عملی پاسخ به این غیر قابل توصیف COVID کارشناسان بهداشت و درمان & خاموش شدن ناگهانی.”

اما در حالی که دموکرات کنگره تا حد زیادی شده است در یک محتاط استقرار در مورد بازگشایی وجود تنوع نظر در حزب جمهوری خواه در مورد Fauci.

“من فکر نمی کنم او جنجال آفرینی” گفت: سناتور. شلی مور Capito (R-W. Va) است. “او صحبت کردن مانند یک دانشمند می داند که این گسترش می تواند رخ دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر