Fauci: ماسک-پوشیدن توصیه های زیر بسیار توجه جدی’

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی نشان داد که روز پنجشنبه در کاخ سفید coronavirus نیروی کار است که به طور جدی با توجه به راهنمایی که همه آمریکایی ها پوشیدن ماسک برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری است.

اما Fauci همچنین اذعان کرد که چنین بخشنامه شده است پیچیده در سراسر کشور کمبود تجهیزات حفاظت شخصی.

“ایده گرفتن بسیار گسترده communitywide استفاده از ماسک در خارج از محیط مراقبت های بهداشتی است که بسیار بحث فعال در نیروی کار. CDC گروه است که به دنبال در آن بسیار با دقت” Fauci سی ان ان گفت.

“این چیزی است که مهار که یک بیت است به مطمئن شوید که ما را تامین ماسک از کارکنان مراقبت های بهداشتی که به آنها نیاز دارید” او ادامه داد. “اما هنگامی که ما در یک وضعیت که در آن ما به اندازه کافی ماسک به اعتقاد من وجود خواهد داشت برخی بسیار توجه جدی مورد بیشتر گسترش این توصیه با استفاده از ماسک است.”

“ما هنوز وجود ندارد” Fauci هشدار داد اما او گفت که به اعتقاد او وظیفه نیروی “نزدیک به آمدن به برخی از عزم” در مورد اینکه آیا به گسترش دولت توصیه می شود کاهش اقدامات شامل ماسک.

“چرا که اگر در واقع یک شخص که ممکن است یا نه ممکن است آلوده می خواهد برای جلوگیری از آلوده کردن شخص دیگری یکی از بهترین راه برای انجام این کار با یک ماسک. بنابراین شاید که راه رفتن” او گفت:, و اضافه کرد که این موضوع “بسیار فعال در نظر گرفتن” خواهد بود و مطرح در نیروی کار جلسه روز سه شنبه بعد از ظهر.

برخی از کارشناسان بهداشت عمومی از جمله سابق غذا و داروی کمیسر و غیر رسمی دولت مشاور اسکات Gottlieb پیشنهاد کرده اند که تشویق به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی می تواند کمک به محدود کردن سریع نرخ COVID-19 عفونت در ایالات متحده .

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت که او تا به حال گرفته شده توجه داشته باشید از پیشنهاد مطرح شده در گزارش اخیر Gottlieb همكاري و که می تواند آن را ممکن است که آمریکایی ها خواهد شد به کارگردانی به پوشیدن ماسک “برای یک دوره کوتاه از زمان.”

“ما می خواهیم نگاهی به آن. برای یک دوره از زمان برای همیشه نیست. منظورم این است که شما می دانید ما می خواهیم کشور ما برگشت. ما در حال رفتن به پوشیدن ماسک برای همیشه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در نیروی کار روزانه اخبار جلسه.

رئیس جمهور همچنین به خبرنگاران گفت که “ما در حال گرفتن قطعا تعدادی از نقاط که شما می خواهم نیاز” برای اجرای ارشاد — یک ارزیابی که با Fauci به نظر می رسد اختلاف نظر دارند در روز سه شنبه.

“شما نمی خواهید به ماسک دور از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که در واقعی و در حال حاضر خطر آلوده شدن” او گفت:. “خواهد بود که بدترین چیزی که ما انجام می دهیم. اگر ما آنها را تحت پوشش و سپس شما می توانید نگاه و می گویند: “شاید ما نیاز به گسترش بود”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر