Fauci می گوید: Marlins’ شیوع تهدید بیس بال فصل

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Dr. Anthony Fauci ترس رو به رشد شیوع کروناویروس در میامی مارلینز را تهدید می 2020 فصل بیس بال.

Fauci گفت: در “صبح به خیر آمریکا” که لیگ اصلی بیس بال هنوز زمان برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.

“این می تواند آن را در معرض خطر گفت:” Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. “من باور نمی کنم آنها نیاز به متوقف کردن اما ما فقط باید به دنبال این و ببینید چه اتفاقی می افتد با تیم های دیگر در یک روز به صورت روز.”

Marlins تکمیل یک سری بازی در فیلادلفیا در یکشنبه اما تصمیم گرفتند به پرواز به میامی پس از بیش از یک دوجین موارد COVID-19 تایید شد تست مثبت. این تیم در خانه, درب بازکن, در برابر, Baltimore Orioles لغو شد.

“لیگ اصلی بیس بال — بازیکنان صاحبان و مدیران — باید تلاش زیادی به گرفتن با هم و قرار دادن پروتکل هایی است که ما احساس می کار” Fauci گفت. “این بسیار مایه تاسف آنچه اتفاق افتاده است با میامی [Marlins].”

سازمان دیده بان | بیس بال و بازگشت شامل مقدار زیادی از سیاست:

لیگ اصلی بیس بال عقب بدون طرفداران در می ایستد اما در حالی که بازگشت بیس بال ممکن است یک آرامش حواس پرتی برای یک کشور تقریبا به طور کامل غرق COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر سیاست نفوذ هر جنبه ای از بازی در ایالات متحده 2:07

کمیسر راب مانفرد تنها قدرت برای به تعویق انداختن این فصل است. تیم های فردی داده می شود که راه گریز برای به تعویق انداختن یا لغو بازی به عنوان Marlins و فیلیز را در روز دوشنبه. MLB شبکه گزارش داد که فیلیز هم به تعویق افتاد سه شنبه شب بازی خانگی برابر نیویورک یانکیز.

“یک تیم از دست دادن تعدادی از بازیکنان که ارائه آن را به طور کامل غيررقابتي خواهد بود مسئله ای است که ما را مجبور به آدرس و باید به فکر ساخت یک تغییر” مانفرد گفت. “آیا بود که خاموش کردن یک قسمت از این فصل در کل فصل است که به شرایط بستگی دارد. همان چیزی که با توجه به لیگ. شما رسیدن به یک نقطه خاص لیگ گسترده ای که در آن نشانی از تبدیل شدن به یک تهدید بهداشت و ما قطعا تعطیل در آن نقطه است.”

اتباع واشنگتن مدیر دیو مارتینز بود که در کنار طول 2019 فصل را با یک قلب موضوع گفت: دوشنبه شب او “ترس” با عدم قطعیت در اطراف coronavirus بیماری همه گیر. اتباع در حال برنامه ریزی برای بازدید از Marlins این آخر هفته. مارتینز گفت: سطح نگرانی رفت از “8 به 12” پس از شنیدن این شیوع با Marlins.

“من می ترسم من واقعا هستم” مارتینز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>