Fauci می اندازد 1st, زمین, بازیکنان, زانو زدن, صوت با ویروس به عنوان عجیب و غریب MLB شروع فصل

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

اتباع و یانکی ها به زانو در صدا قبل از اولین بازی از فصل بیس بال به عنوان بخشی از یک روز افتتاحیه مراسم پنج شنبه شب که برجسته مراجع به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش بیماری همه گیر کوروناویروس — از جمله off-the-علامت گذاری زمین برای اولین بار توسط دکتر Anthony Fauci — و این تیم در خانه را 2019 قهرمانی.

بازیکنان از هر دو باشگاه را به تن تی شرت و گفت Black Lives Matter در طول تمرین پنبه حلاجی شده در حوزه اتباع و حروف “پل” بودند stenciled به پشت تپه در مرکز الماس.

در تند و تلخ اشاره به نژادی فرضی اتفاق می افتد در ایالات متحده بازیکنان و دیگر اعضای هر دو تیم برگزار می شود یک روبان سیاه و سفید در حالی که ایستاده فاصله در امتداد دو ناپاک خطوط. پس از آنها قرار می گیرد روبان بر روی زمین بعد همه رو بر روی زانو های خود را.

همه آنها پس از آن افزایش یافت برای ضبط اجرای سرود ملی.

یانکی بازیکنان تصمیم گرفت روز شنبه آنها می خواستند به زانو زدن برای 60 ثانیه قبل از سرود. نیویورک مقامات و سپس پرسید: واشنگتن در صورتی که زمان می تواند اضافه شده به pregame اسکریپت. اتباع تصمیم گرفت که آنها می خواستند برای پیوستن به یانکی ها.

“ما تا به حال مکالمات به عنوان یک سازمان. ما تا به حال مکالمات به عنوان یک تیم. ما تا به حال گروه کوچکتر مکالمات. گفتگو با یک دیگر,” New York مدیر Aaron Boone گفت ساعت قبل از بازی. “و ما به نوع تصمیم … ما به عنوان یک تیم باید خود ما تظاهرات در این زمینه است.”

سازمان دیده بان | Astros آماده شدن برای فصل میان موشکافی بیش خیانت رسوایی:

آن را به عنوان آماده به رزومه در طول همه گیر لیگ اصلی بیس بال است همچنین کشتی با میراث تقلب و رسوایی مربوط به سری جهانی قهرمانی Houston Astros. 8:21

که نمایش به دنبال یک سری از فیلم های نشان داده شده در بیرون از محیط scoreboard: در مورد سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, نمایش لیگ برتر بازیکنان مانند نیویورک هارون قاضی و واشنگتن Howie Kendrick; در مورد اتباع’ post-فصل اجرا; در مورد COVID-19 شیوع.

بدون هیچ گونه تماشاگران حاضر به درک این جشن پرچم با اشاره به حق رای دادن به عنوان اولین مطرح شد فراتر از درست میشه و بالا بیاد و 2019 جام جهانی” نوشته شده بود بر روی یک حصیر که پیچیده در اطراف خمیر جعبه در طول pregame معرفی.

Fauci این کشور بالا بیماری های عفونی, متخصص دعوت شد توسط اتباع به پرتاب کردن تشریفاتی گام اول — یک انتخاب اتصالات در طول زمان بحران پزشکی. با پوشیدن یک ماسک بر روی تپه Fauci فرستاده خود را با بازی شیر یا خط به خوبی گسترده ای از صفحه اصلی و توپ منعکس گذشته خود را “گیر” واشنگتن مسکن شان Doolittle.

پس از آن Fauci و Doolittle شنود گذاشته دستکش به جای از دست دادن.

قاضی کردم اولین آمار فصل و لحظاتی بعد تیمی Giancarlo استانتون برچسب گذاشته شده توسط واشنگتن آس حداکثر Scherzer برای خانه اول اجرای این فصل است.

در پایین اولین ورود آدم ایتون homered خاموش باارزش یانکی ها تازه وارد Gerrit کول.

بازی رفت به یک ابر تاخیر در ششمین دور با یانکی ها پنبه حلاجی شده در حالی که پیشرو 4-1.

اتباع واشنگتن outfielder ژوئن صوت را از دست ندهید و پنج بازکن پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس. (مایکل نفره/گتی ایماژ)

زودتر اتباع مشت ژوئن صوت آزمایش مثبت برای COVID-19 قرار گرفت مجروح لیست وادار کردن او دست به شروع بازی.

“شما احساس بد برای او. او یک بازیکن بزرگ است. طرفداران می خواهم او را ببینم. و تاثیر آن بر ما صف” اتباع مدیر کل Mike Rizzo گفت: به عنوان او اعلام صوت را آزمایش کمتر از پنج ساعت قبل از 2019 جهان سری قهرمانان اروپا برنامه ریزی شده بود به میزبانی نیویورک یانکیز در روز افتتاحیه.

“اما چه می توانید در مورد آن انجام?” ریزو گفت. “شما رو به بازی توپ. … ما در حال رفتن به برنده شدن بدون ما بهترین مرد. این یک چالش است.”

صوت یک 21 ساله چپ fielder بود که یک ستاره برک آوت از آخرین پست فصل را کنار می شود تا زمانی که او می تواند آمد تا منفی در دو دوره متوالی coronavirus آزمون.

“او بدون علامت” ریزو گفت. “او پس از تمام لیگ پروتکل.”

ریزو گفت: اتباع انجام داده بود تماس ردیابی برای بررسی اینکه آیا سایر اعضای سازمان قرار گرفته شده بود.

“در این زمان وجود دارد هیچ کس دیگری در دسترس نیست به دلیل تماس با ردیابی” ریزو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>