Fauci هشدار بازگشایی کشور بیش از حد سریع می تواند واقعا جدی’ به صورت متحده

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را بالا بیماری های عفونی متخصص شهادت جمعه که در نتیجه از بازگشایی این کشور خیلی زود می تواند “واقعا جدی” اگر متحده ندارد و قابلیت پاسخ به کروناویروس جدید عفونت.

اخطار صادر شده توسط Anthony Fauci ارائه یک تضاد مورد ساخته شده در هفته های اخیر توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که تحت فشار قرار دادند به سرعت راه اندازی مجدد اقتصاد با وجود نصب تلفات و چند نشانه که monthslong همه گیر شروع به فروکش.

“نگرانی من این است که ما شروع به دیدن کمی خوشه که پس از آن نوبت به شیوع بیماری” Fauci گفت: سنا به کمک کمیته در طول یک جلسه با خیال راحت به بازگشایی این کشور است. “عواقب می تواند واقعا جدی است.”

اکثریت قریب به اتفاق متحده هنوز به دیدار یکی از اساسی ترین بازگشایی معیار تعیین شده توسط کاخ سفید توسط ماه گذشته حتی به عنوان بسیاری از حرکت در مراحل نسبت به بلند کردن اجسام اجتماعی خود فاصله دستورالعمل.

که بدان معنی است که شیوع بیماری های جدید به احتمال زیاد به زندگی عمومی رزومه Fauci گفت: طولانی تر شدن مبارزه با کروناویروس اگر متحده به اندازه کافی آماده برای پاسخ. در حال حاضر بیش از 80 ، 000 آمریکایی ها نفر از بیماری — یک شکل است که بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان معتقدند به احتمال زیاد undercounts واقعی تلفات.

“هیچ شکی نیست حتی در بهترین شرایط زمانی که شما به عقب بر کاهش, شما می توانید برخی موارد به نظر می رسد,” او گفت:.

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی اضافه شده آن را تقریبا قطعی مرگ و میر بالاتر است ثبت شده است.

او گفت که مدارس و کسب و کار امیدوار به باز کردن درهای خود را هر زمان به زودی نیست باید تعداد در درمان یا واکسن و گفت که ایمنی عمومی لولا در کشور توانایی به طور منظم آزمون آمریکایی است.

“ایده داشتن درمان های در دسترس و یا واکسن به منظور تسهیل در هنگام ورود دوباره از دانش آموزان به سقوط مدت خواهد بود چیزی است که می تواند یک بیت از یک پل خیلی دور است.”

کاخ سفید منتقل شده تمرکز خود را در طول چند هفته گذشته برای بازگشایی اقتصاد کشور رقیب که بدترین بیماری همه گیر است و بیش از آن کشورهای دارای منابع و تست ظرفیت برای مدیریت این بیماری بیش از چند ماه آینده.

در عین حال Fauci است شهادت آمد و پس از یک سری از وقایع است که به نظر می رسد برای تضعیف دولت استدلال و تاکید Fauci است نگرانی های خود را از جمله عفونت از دو دستیاران که در مجاورت نزدیک به تهمت و مقامات دولت.

ویروس’ گسترش در کاخ سفید مجبور Fauci و دو دیگر شاهد بودند که برنامه ریزی شده به نظر می رسد در مقابل از کمک کمیته — CDC مدیر رابرت Redfield و FDA کمیسر Stephen هان — برای ورود به جزئی یا کامل قرنطينه و تحویل شهادت خود را از راه دور.

کمک به رئیس لامار الکساندر همچنین ریاست این جلسه از راه دور پس از یکی از کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus بیش از آخر هفته. هنوز تنسی جمهوری با تاکید بر نیاز به شروع به بازگشت به حالت عادی و به اصطلاح برای بالا بردن سرعت یک سطح شیب دار تا ملت را تست و ردیابی قابلیت های.

“ماندن در خانه به طور نامحدود است راه را برای پایان دادن به این بیماری همه گیر” الکساندر گفت. “وجود دارد نه به اندازه کافی پول در دسترس برای کمک به همه کسانی که صدمه دیده توسط یک بسته اقتصاد است.”

اظهارات خود را تکرار احساسات بسیاری از جمهوری خواهان بیان کرده اند در هفته های اخیر در حالی که هشدار در مورد آسیب دراز مدت مستندات و محدودیت های دیگر را پیدا کرده در حالی که کمرنگ جلوه دادن ترس از اضافی شیوع است.

“پوشش نقره ای را به بسیاری از عفونت ها در صنعت گوشت پردازش است که یک بخش بزرگتر از این کارگران در حال حاضر ایمنی” بهداشت ، برامدگی لبه طبقات سنگ Paulsaid روز سه شنبه برجسته محققان فرض است که کسانی که بهبود یافته اند از Covid-19 نمی تواند قرارداد این بیماری دوباره. پل در مارس شد اولین سناتور شناخته شده اند که آزمایش مثبت برای ویروس.

Fauci توافق کردند که تمام شواهد تا کنون نشان می دهد که مردم باید قادر به آلوده یک دوم زمان هر چند او هشدار داد که آن را سال به تایید می کنند که باور.

“هنگامی که شما باید یک آنتی بادی در حال حاضر آن را بسیار به احتمال زیاد نشان دهنده درجه حفاظت” او گفت:. “شما می توانید یک فرض منطقی است که این امر می تواند محافظ, اما, طبیعی, تاریخچه مطالعات در طی یک دوره از ماه یا سال پس از آن خواهد شد به شما بگویم اگر این مورد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>