مامور اف بی آی با رولکس-و-گوچی سلیقه کار کرده برای انجمن در کنار: فدرال

Category: دیلی بیست Comments: No comments

یک مامور اف بی آی با یک طعم و مزه برای زرق و برق دار و لباس و رولکس خیانت نشان خود را با پذیرش $200,000 در رشوه از یک ویلر-فروشنده وکیل است که در بستر با ارمنستان اوباش دادستان فدرال در روز جمعه گفت.

بابک برومند که از بازنشسته اف بی آی در سال 2019 در زیر ابری از سوء ظن دستگیر شد, در نزدیکی خانه اش در منطقه خلیج کالیفرنیا به اتهام بارها و بارها trawling را از طریق پایگاه داده های سازمان و تغذیه اطلاعات حساس خود را به کیفری دوست صمیمی—که به فروش می رسد او را به صرفه جویی در پوست خود.

یک علت احتمالی استشهاد unsealed این هفته پر از شهوت پرست اتهامات در مورد عامل و وکیل ارتباط—از یک بورلی هیلز سیگار برگ و بار و معتاد به مواد مخدر سلطنتی به هدیه ای از یک موتور سیکلت Ducati و باور نکردنی با قیمت بالا اسکورت.

این اطلاعات یک وب سایت درهم از بی احترامی که شامل دیگر فاسد مقامات اجرای قانون و پول شویی خط لوله بین یک سالن مو و شپش راهنمای کسب و کار به نام عشق اشکالات.

حماسه آغاز می شود در سال 2014 زمانی که وکیل است که با اشاره به تنها به عنوان همکاری شاهد 1 در دادگاه مقالات — می گوید: او ملاقات برومند در گرند هاوانا اتاق تنها اعضای cigar lounge در بورلی هیلز کالیفرنیا و او را دعوت به یک مهمانی او میزبانی در لاس وگاس.

“CW1 متوجه شده است که برومند به حال گران سلیقه و نظر خود را سبک منافع خود و میل خود را برای کالاهای لوکس و خدمات” نماینده نوشت: در استشهاد. “CW1 اشاره کرد که برومند با پوشیدن طلا رولکس سازمان دیده بان و کمربند گوچی… CW1 دیدم این به عنوان یک فرصت برای جذب برومند به کمک CW1 فرار از تشخیص اجرای قانون است.”

[او] متوجه شده است که برومند به حال گران سلیقه و نظر خود را سبک منافع خود و میل خود را برای کالاهای لوکس و خدمات است.

FBI استشهاد

دو دوستانه تبدیل شد و وکیل و جلب اعتماد او بود که درگیر در فعالیت های جنایی; با توجه به دادستان وکیل بخشی از یک شرکت که شامل اعضای یک ارمنستان جرایم سازمان یافته گروه و همکاران آن از جمله پس از آن-گلندیل کارآگاه پلیس جان Balian و پس از آن — Homeland Security Agent فلیکس کیسنرس.

یک روز در جریان یک بحث در مورد FBI حقوق وکیل خواسته برومند اگر او خواهد بود مایل به “انجام کاری در کنار”—و به ترتیب متولد شد, استشهاد می گوید.

ابتدا در اوایل 2015, برومند—که کار جذب محرمانه خبرچینان برای امنیت ملی تحقیقات—در زمان رشوه از $10,000 در ماه به انجام وکیل مناقصه فدرال متهم شده است.

او گفته آغاز شده توسط جستجوی وکیل نام در یک بانک اطلاعاتی اف بی آی به طوری که او می تواند به او هشدار می دهند از هر گونه تحقیقات است. در سراسر 2015 و 2016 استشهاد اتهامات Brouman جستجو به 20 نام از شرکای تجاری بالقوه در قانون اجرای فایل های به طوری که او می تواند بگوید وکیل اگر آنها تحت نظارت قانونی و یا امن را می پردازد.

در میان اهداف: لس آنجلس تاجر به نام Levon Termendzhyan بود که محکوم در ایالت یوتا در اوایل سال جاری از $1 میلیارد بیودیزل در تقلب مالیاتی و طرح.

به طوری که ماهانه رشوه نمی تواند ترسیم در یک مورد وکیل خریداری بررسی صندوقدار از طریق یک سالن مو او bankrolled بود که پس از آن سپرده به عشق اشکالات حذف شپش خدمات متعلق به برومند و همسرش, استشهاد می گوید.

عامل با استفاده از این پول برای پرداخت در یک خانه دوم در دریاچه تاهو. و مدارک دادگاه می گویند عشق اشکالات کارت اعتباری مورد استفاده قرار گرفت و برای اجرا تا ده ها هزار دلار در شخصی خرید در لوکس purveyors مانند کول اروپایی Sonnen, پورشه, بورلی هیل شرکت دیده بان و Neiman Marcus.

اما وکیل گفت: برومند نه تنها دریافت پول نقد: او گفته پرداخت برای اتاق در بورلی هیلز هتل و هتل Beverly Wilshire هتل در سفر به لس آنجلس و همچنین “خرید خدمات از یک زن اسکورت, NK, برای برومند در موارد متعدد”—در $500 به $1500 در یک جلسه استشهاد گفت.

وکیل گفت که او حتی خرید برومند یک موتور سیکلت و لوازم جانبی به ارزش $36,000 برای یکی از حساس انتساب مربوط به یک عضو از خانواده سلطنتی قطر. با توجه به وکیل حساب او ارائه امنیت و خریداری Demerol برای مواد مخدر-معتاد سلطنتی و قرار بود برای کمک به او را خرید و مطمئن شویم که یک لامبورگینی و پورشه 911—اما می خواستم مطمئن نبود او در یک تروریست لیست سازمان دیده بان. برومند به گفته وکیل همه روشن کردم و دو چرخ جایزه در بازگشت.

برومند را به اتهام جاسوسی شد مخاطره آمیز—و او مبدع پوشش داستان برای توضیح به عوامل دیگر چرا او نگاه کرده بود تا افراد خاصی آنها بررسی مانند Termendzhyan در پایگاه داده, دادستان گفت.

اما این عامل نیز می تواند درهم و برهم از مدارک دادگاه نشان می دهد. او به وکیل خود FBI پارکینگ پلاکارد و آن کشف و ضبط شد توسط Burbank, اداره پلیس, طراحی داخلی موشکافی. در اطراف آن زمان وکیل گفته محققان خود را تنظیم با برومند شروع به کم کردن سرعت و به طور کامل به پایان رسید و در مارس 2016 به دلیل وضعیت گرفتن بیش از حد گرم است.

برومند گفته صحبت در مورد رفتن به کسب و کار با وکیل, نشان می دهد آنها استخدام یک دوست بود که بازنشستگی از سازمان سیا و فروش اطلاعات از منابع خارجی او تا به حال توسعه یافته برای دولت ایالات متحده. در سال 2017 استشهاد ادعا برومند به گفته وکیل او تا به حال یک منبع که در حال قاچاق به 2 میلیارد دلار از لیبی در Moammar al-قذافی را در جهت و خواست به استفاده از هواپیما خود را به حمل و نقل آن انحراف مسیر برخی از آن را برای خود.

استشهاد اشاره می کند که CW1 دروغ گفته بود و بارها به نمایندگی در سراسر تحقیقات خود را اما که بسیار از او اطلاعات ارائه شده در مورد برومند تایید شد توسط پروب. وکیل توافق به درخواست معامله است که در آن او خواهد اعتراف به رشوه دادن برومند و دیگر عامل فدرال در علاوه بر این به جنایات دیگر.

Bailan این گلندیل کارآگاه التماس کرد گناه را به گرفتن رشوه از جرم و جنایت سازمان یافته اعضای و محکوم شد به 21 ماه زندان در سال گذشته است. و کیسنرس محکوم شد در سال 2018 به یک سال زندان برای کمک به یک ملی مکزیک با یک سابقه کیفری برای ورود مجدد به ایالات متحده و دروغ گفتن در مورد آن. معلوم نبود اگر برومند به یک وکیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>