FBI: اوهایو ملی نگهبان با بیان سفید supremacist ایدئولوژی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یک اوهایو ملی نگهبان حذف شد از پلیس تظاهرات در واشنگتن دی سی پس از FBI در بر داشت وی با بیان سفید supremacist ایدئولوژی آنلاین رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine اعلام کرد در یک جلسه جمعه.

دولت فرستاده بود 100 سربازان گارد ملی به پایتخت کشور روز سه شنبه در درخواست از وزیر دفاع علامت Esper برای کمک به سرکوب خشونت بیش از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

“در حالی که من به طور کامل پشتیبانی از هر کس حق آزادی بیان Guardsmen و سوگند به حفاظت از همه ما صرف نظر از نژاد پس زمینه های قومی و یا دین” DeWine گفت.

فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای چند دقیقه و حتی پس از او متوقف شد و شفاعت برای هوا است و گالوانیزه معترضان نژادپرستی و خشونت پلیس در سراسر کشور است.

فرماندار افزود که اوهایو گارد ملی و وزارت امور خارجه به وزارت امنیت عمومی به طور کامل همکاری با آژانس فدرال در رسیدگی به سپاهی فعالیت های آنلاین.

هویت نگهبان منتشر نشده. DeWine گفت: او متوقف شده است از تمام ماموریت در این زمان و این احتمال وجود دارد او خواهد شد سرنگون از گارد ملی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>