غذا و داروی آمریکا روز جمعه با صدور اضطراری-استفاده از مجوز برای remdesivir در تلاش برای کمک به بیماران دسترسی سریعتر به اولین ضد ویروس را نشان می دهد وعده در برابر Covid-19 عفونت است.

مجوز می آید دو روز پس از داده ها را از یک محاکمه دولت پیشنهاد تجربی مواد مخدر می تواند به بیمار کمک کند تا سریعتر بهبود می یابند و ممکن است کاهش نرخ مرگ و میر در مقایسه با دارونما. ملت بیماری های عفونی, دکتر, Anthony Fauci گفت: نتایج را remdesivir جدید استاندارد مراقبت به عنوان محققان همچنان به توسعه بیشتر گزینه های موثر.

اما او همچنین هشدار داد که در حالی که نتایج دلگرم کننده بود آنها نشان داده اولیه گامی در جهت پیدا کردن موثر coronavirus درمان — مقدار به عنوان داروی AZT به نمایندگی از امید برای بیماران مبتلا به ایدز در 1980s بود اما بعد جایگزین بسیار موثر تر درمان ترکیب.

اضطراری-استفاده از مجوز است نه تایید کامل — این دارو باید تحت بررسی بیشتر است — اما آن را اجازه می دهد تا پزشکان به استفاده از remdesivir خارج از آزمایش های بالینی در این بیماری همه گیر. FDA صادر کرده اضطراری مجوز برای طیف وسیعی از Covid-19 آزمون و همچنین برای هیدروکسی کلروکین یک مالاریا پزشکی با محدود شواهد نشان می دهد آن را می توانید مبارزه با کروناویروس. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام remdesivir یک “بلوک ساختمانی” در حال پیشرفت به سمت مبارزه با کروناویروس.

این EUA اجازه می دهد تا دارو به تجویز به بیماران مبتلا به تایید و یا مشکوک به عفونت کروناویروس.

“قانونی استاندارد برای EUA بسیار ضعیف است گفت:” هالی فرناندز لینچ یک اخلاق پزشکی استاد در دانشکده پزشکی پرلمن در دانشگاه پنسیلوانیا است. “اگر آن را برای ملاقات کرد [هیدروکسی کلروکین] که مشکوک به صداقت آن را به وضوح در اینجا ملاقات است. آن را فقط ممکن است موثر ” بر اساس شواهد و مدارک موجود.”

فرناندز لینچ گفت که او “کمی تعجب” که EUA اعمال شده به بیمارانی که coronavirus تشخیص تا به حال نه تایید شده توسط آزمایش.

کامل یافته از فدرال محاکمه دارو اسپانسر شده از طرف موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی نشده است و برای عموم منتشر شد.

جلعاد گفت: این اهدا اولین 1.5 میلیون دوز از remdesivir که باید به اندازه کافی برای حدود 140,000 Covid-19 بيمار. پرسش باقی می ماند که چقدر remdesivir در نهایت هزینه.

دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه لوید Doggett تگزاس و رزا DeLauro کانکتیکات به تازگی مورد سوال بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر چقدر دولت فدرال صرف شده در تحقیق و توسعه از remdesivir.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر