FDA اجازه اول coronavirus آزمایش آنتی ژن

Category: پلیتیکو Comments: No comments

غذا و دارو صادر اضطراری با استفاده از مجوز برای اولین coronavirus آزمایش آنتی ژن است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به سرعت شناسایی موارد در بیمارستانها و دفاتر پزشکان و یا حتی برخی از محل های کار است.

در این آزمون که شامل swabbing داخل بینی می تواند تولید نتایج در دقیقه. سازنده آن Quidel در حال حاضر با استفاده از آنتی ژن تکنولوژی به بازار سریع آزمایش برای شرایط مانند استرپی و آنفولانزا.

FDA مجاز جدید آزمون جمعه برای استفاده در آزمایشگاه و “مراقبت از بیمار تنظیمات” مانند بیمارستان ها و دفاتر پزشکان اما مقامات دولت پیشنهاد کرده اند که آنها در نهایت می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای آزمایش مردم قبل از آنها رفتن به محل کار یا مدرسه.

آنتی ژن تست ارائه نتایج سریع تر از اکثر آزمون ها در بازار است که تکیه بر یک تکنولوژی به نام PCR. اما آنتی ژن تست تولید بیشتر منفی کاذب — باعث FDA هشدار می دهند که نتایج منفی از آنتی ژن تست “آیا حکومت نه از عفونت است.”

این سازمان گفت که این انتظار دیگر آنتی ژن تست به بازار به زودی. زیرا آنها ارزان تر و ساده تر برای اطمینان از تست PCR آنها در نهایت می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تست میلیون ها نفر از آمریکایی ها در هر روز “کمک به کشور ما بهتر شناسایی عفونت نرخ نزدیک به زمان واقعی” FDA گفت.

کارشناسان بهداشت می گویند که ایالات متحده نیاز به بسیار گسترش آن coronavirus تست ظرفیت با خیال راحت به بازگشایی این کشور اگر چه برخی فرمانداران در حال حاضر نقل مکان کرد تا دوباره خود را باز متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>