FDA رئیس خود قرنطينه پس از قرار گرفتن در معرض پنس دستیار

FDA کمیسر Stephen هان را خود قرنطینه برای 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض به کاخ سفید سخنگوی کتی میلر که تست مثبت برای Covid-19 روز جمعه سه مقامات دولت گفت.

کاخ سفید در حال انجام تماس ردیابی و ساخت یک مورد به مورد تعيين کسی که دیگری باید خود منزوی کردن بر اساس قرار گرفتن در معرض میلر. هان است بدون علامت و آزمایش منفی برای این ویروس در روز جمعه دو مقام ارشد دولت افغانستان ،

FDA سخنگو تایید کرد که هان وارد قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض Covid-19-مثبت فرد است. “هر دستورالعمل CDC او در حال حاضر در قرنطینه برای دو هفته آینده” سخنگوی استفانی Caccomo گفت. “او بلافاصله در زمان تشخیصی تست و آزمایش منفی برای ویروس.”

میلر یک سخنگوی معاون رئیس جمهور مایک پنس در کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسات با هان و دیگر مقامات ارشد دولت مقامات بهداشتی. او به کاخ سفید مشاور ارشد استفان میلر می نویسد که اکثریت مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی و در ثابت نزدیکی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید مشاوران Jared کوشنر و Ivanka Trump.

هان یک بازیکن محوری در دولت coronavirus پاسخ. آژانس او به تازگی در برخورد با سیل نادرست coronavirus آنتی بادی آزمایش پس از آن اجازه بیش از 120 تولید کنندگان و آزمایشگاه را به آزمون به بازار بدون یک سازمان بررسی است. مقامات گفت که هان است که انتظار می رود برای ادامه عادی خود را نقش پیشرو FDA در حالی که در خود شده است.

چند مقامات بهداشت گفت سیاسی که در روز جمعه تحولات یک یادآوری است که این کشور coronavirus همه گیر است که هنوز هم خشمگین و آماده است برای تاثیر بالاترین سطوح دولت.

“در طول ساعت coronavirus نیروی کار به احتمال زیاد در معرض معاون رئیس جمهور قطعا در معرض و سلامت بالا رسمی نمی تواند به دفتر” یک مقام ارشد دولت رسمی گفت. “این یک کتاب درسی مورد چرا ما نمی توانیم با عجله به دوباره باز کردن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر