FDA مسائل احتیاط در مقابل استفاده از هیدروکسی کلروکین در خارج از بیمارستان

Category: دیلی بیست Comments: No comments

غذا و داروی آمریکا روز جمعه با صدور یک هشدار تجویز هیدروکسی کلروکین به بیماران مبتلا مرگبار coronavirus خارج از بیمارستان و یا آزمایش های بالینی.

داروی ضد مالاریا دارو است که FDA گفت: علل قلبی خطرات است که بیش از حد بزرگ برای توجیه استفاده در COVID-19 خارج از بیمارستان بوده است بارها و بارها تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“FDA آگاه است گزارش ها از جدی مشکلات ریتم قلب در بيماران مبتلا به COVID-19 تحت درمان با هیدروکسی کلروکین یا کلروکين اغلب در ترکیب با آزیترومایسین” FDA نوشت جمعه. “ما همچنین آگاه از افزایش استفاده از این داروها از طریق سرپایی نسخه. بنابراین ما می خواهم به یاد متخصصان مراقبت های بهداشتی و بیماران از خطرات شناخته شده در ارتباط با هر دو هیدروکسی کلروکین و کلروکين.”

با وجود این خطرات آژانس فدرال روز جمعه گفت که هیدروکسی کلروکین هنوز هم می تواند مورد استفاده در بیمارستان ها و آزمایش های بالینی, اما آن را بلافاصله روشن نیست که آیا برخی از برنامه ریزی های آینده محاکمه خواهد شد متوقف شد و پس از هشدار.

هیدروکسی کلروکین یک داروی مورد استفاده در درمان مالاریا و برخی بیماری های خود ایمنی از جمله لوپوس و آرتریت روماتوئید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>