FDA نوبت به توییتر برای کمک به پیگیری تست کمبود عرضه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

FDA است که پس از جان گذشته برای اطلاعات در مورد کمبود در coronavirus تست تجهیزات است که آن را تبدیل به یک منبع بعید است از اطلاعات: توییتر.

Wading را به غرب وحشی از رسانه های اجتماعی برای کمک در جهانی همه گیر ممکن است به نظر می رسد ساده لوح برای یک آژانس شارژ با تنظیم این کشور را مواد مخدر و دستگاه های پزشکی. اما به لطف قدیمی دهه قانون FDA نمی تواند نیاز تولید کنندگان دستگاه به گزارش کمبود در همان راه آن می تواند برای داروسازان.

این اساسی شکاف در جریان اطلاعات ساخته شده است آن را دشوار برای FDA برای شناسایی نقاط ضعف در زنجیره تامین برای coronavirus تست و در سراسر کشور فشار برای تست صدها نفر از هزاران نفر از بیماران. این سازمان مسئول تنظیم coronavirus آزمون مورد استفاده توسط ایالات متحده آزمایشگاه.

بنابراین FDA ساخت محزون تجدید نظر در توییتر, در علاوه بر این به مذاکره با شرکت های پشت صحنه.

“@US_FDA نشان می دهد شرکت های عمومی خود را موجودی و تولید برنامه و یک خط تلفن شماره به آدرس سوال در مورد در دسترس بودن مواد و دیگر لوازم مورد نیاز برای #COVID19 تست” آناند شاه, آژانس معاون کمیسر علمی و پزشکی امور توییتی در 17 مارس است. “اگر شما یک تخصیص برنامه ریزی برای به حداکثر رساندن کارآمد تست لطفا پست.”

FDA به دنبال اطلاعات در مورد سواب تست کیت ابزار و تجهیزات برای حمل و نقل و آماده سازی نمونه ها برای تجزیه و تحلیل شاه گفت: پس از آن صدای جیر جیر که برچسبشده @FDADeviceInfo حساب.

یک سخنگوی دستگاه پزشکی تجارت لابی AdvaMed گفت سیاسی است که آن را در حال کار با FDA “برای پیدا کردن بهترین راه برای اطمینان از اطلاعات مناسب به FDA در طول این زمان از بحران است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال تشدید قوانین برای سازندگان دستگاه در سال های اخیر در آوردن آنها در خط با مقررات که نیاز به تولید کنندگان مواد مخدر برای هشدار دادن به دولت هنگامی که یک کمبود به نظر می رسد به احتمال زیاد — و چه مدت آن می تواند آخرین. رئیس جمهور 2020 درخواست بودجه پیشنهادی نیاز به دستگاه سازان به FDA اگر یک وقفه قابل توجهی از محصولات ضروری بود به احتمال زیاد و به فایل به طور منظم گزارش های خود به ظرفیت تولید.

برنامه های مشابه شده اند به دست آوردن با بخار در کنگره است. سناتور. جاش هاولی (R-Mo.) معرفی یک لایحه در ماه فوریه برای تقویت FDA سازمان برای نظارت بر دستگاه کمبود و سنسور. کلی Loeffler (R-Ga.) و باب کیسی (D-پن.) پرده برداری شبیه قانون در ماه مارس است.

اما با کسانی که طرح های پیشنهادی در قانون گذاری و حرام آژانس ممکن است مجبور به گرفتن خلاق برای پیگیری بالقوه کمبود در زمانی که کشور در سراسر جهان در حال رقابت برای همان پایه تست لوازم. مایکل Heyl یک دستگاه پزشکی وکیل در Hogan Lovells می گوید که FDA می اینسو انسو جمع کردن سرنخ ها از لیست مورد تایید دستگاه تامین کنندگان برای به دست آوردن یک پنجره را که در آن شرکت های مواد منبع.

“کسانی که در دسترس همه به FDA برای بررسی پس از بازرسی” Heyl گفت. “یک استدلال می شود که حداقل که تامین کنندگان چیزی است که FDA است که توانایی برای دیدن.”

دیگران استدلال می کنند که یک بحران جهانی است که زمان برای تغییر قوانین برای تولید کنندگان دستگاه.

“وجود دارد یک تعادل است که زده می شود بین دادن آن اطلاعات به FDA و ایجاد گزارش های اضافی مورد نیاز در یک زمان که در آن مردم کاملا نمی تواند نگه دارید تا با تمام است که آنها نیاز به انجام در حال حاضر در نظر گرفتن این آزمون تا و در حال اجرا گفت:” اسکات Danzis یک وکیل در کاوینگتن & برلینگ که متخصص در تشخیص پزشکی.

در ضمن FDA کمیسر Stephen هان به خبرنگاران گفت: این هفته که آژانس نظارت بر سهام تست لوازم و تجهیزات حفاظت فردی “بسیار نزدیک است.”

“وجود دارد فشار بر زنجیره تامین با توجه به مواد سواب یا حمل و نقل از رسانه های که مورد نیاز برای انجام این آزمون ها” هان گفت. “ما شده اند با تکیه با تولید کنندگان — هر دو آزمون بلکه از این منابع دیگر که مورد نیاز هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>