‘اضطراب’ به صورت درمانگاه باروری بیماران به عنوان درمان توقف میان COVID-19

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کلینیک باروری در سراسر کانادا را متوقف کرده اند و شروع درمان به عنوان بخشی از برنامه گسترده تر همه گیر مربوط به تعلیق انتخابی پزشکی, روش های ترک بیماران نامشخص به عنوان زمانی که و یا اگر آنها شانس خود را در حال تبدیل شدن به پدر و مادر است.

این تعطیلی در پاسخ به بیانیه ای در اوایل این ماه توسط کانادا باروری و آندرولوژی جامعه (cfa ها سالانه) به آن حدود 800 اعضای توصیه “تعلیق همه تشخیصی و روش انتخابی و جراحی” و “تعویق انداختن هر چرخه جدید شروع می شود:” دیگر از برای حفظ باروری اهداف مربوط به درمان سرطان است.

ادامه مطلب: زنده به روز رسانی: کروناویروس در کانادا

روز دوشنبه cfa ها سالانه منتشر شد به روز رسانی به اعضای خود تقویت این موضع “با توجه به این که تعداد کل موارد COVID-19 (تایید شده و احتمالی) همچنان به افزایش است.”

توصیه های بیماران در میان یا در مورد شروع درمان های باروری مانند در لقاح آزمایشگاهی (IVF) تلقیح داخل رحمی (IUI) و منجمد انتقال جنین (FET).

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

رئیس cfa ها سالانه آیلین مک ماهون گفت: این تصمیم در مشورت با چند رشته ای هیئت مدیره و هدایت فعلی فدرال و استانی بهداشت عمومی توصیه.

چرا تماس ردیابی بسیار مهم است برای پیگیری coronavirus

چرا تماس ردیابی بسیار مهم است برای پیگیری coronavirus

“اگر آن را به ما خواهد ادامه خدمات اگر آن را امن برای انجام این کار, اما از آن است که امن نیست برای انجام این کار است. ما در حال انجام آنچه لازم است به تلاش برای محدود کردن گسترش و حاوی این بیماری همه گیر.”

مک ماهون گفت که در حالی که از آن شده است مشخص است که آن را ناامن می شود در این زمان “ما نمی توانیم به طور فعال کمک به مردم دریافت حامله دلیل است که شامل قرار دادن آنها در معرض خطر با آمدن به ما درمانگاه (با استفاده از) حمل و نقل عمومی و قرار دادن کارکنان) در کلینیک ما در خطر ابتلا به COVID — ما نباید آوردن مردم از خانه های خود برای روش در حال حاضر.”

تاخیر در درمان های باروری می تواند ویرانگر به خصوص برای زنانی که در اواخر یا اوایل چهل سالگی یا پایین ذخیره تخمدان دکتر گفت: Caitlin دان یک متخصص باروری و مدیر شرکت اقیانوس آرام مرکز باروری و ناباروری در ونکوور.

ادامه مطلب: Coronavirus: کانادا می تواند دریافت خط مقدم سلامت کارگران آنچه که نیاز دارید قبل از اینکه خیلی دیر شده ؟

“من می تواند به طور کامل درک سرخوردگی و اضطراب و ترس است. به عنوان باروری پزشکان ما به طور کامل درک (بیمار) نگرانی و ما می خواهم که قادر به ارائه درمان دوباره به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

کریستینا Miller, 39, تا به حال به تعویق انداختن انتقال جنین منجمد برنامه ریزی شده برای ماه آوریل با توجه به این رمان coronavirus مرتبط با کلینیک بسته شدن در کلگری.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“زمان یک عامل واقعی برای من میلر گفت:”.

او تحت جنین منجمد نقل و انتقالات در سال 2018 و 2019 اول منجر به سقط جنین; دوم را به دلیل صفرا حمله که نیاز به عمل جراحی در مدت کوتاهی پس از عمل.

حفاظت از کودکان در طول COVID-19 شیوع

حفاظت از کودکان در طول COVID-19 شیوع

میلر گفت که در طول سال گذشته او شده است با تمرکز بر بهداشت و درمان از دست دادن 85 پوند در پیش بینی که این ممکن است آخرین شانس برای یک کودک.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“من در حال حاضر صرف $25,000 و این امتحان سوم ممکن است آخرین فرصت است.”

او گفت که در حالی که بیشتر زمان نمی خواهد تحت تاثیر قرار با کیفیت جنین که یخ زده بود زمانی که او 37 برای میلر یک سال دیگر از انتظار می تواند شانس خود را برای یک بارداری موفق.

چگونه کانادایی تمرین ایمان خود را در طول COVID-19

چگونه کانادایی تمرین ایمان خود را در طول COVID-19

در ضمن در آمریکا باروری برخی از پزشکان تحت فشار قرار دادند پشت در توصیه به محدود کردن باروری خدمات صادر مارس 17 توسط انجمن آمریکایی پزشکی تولید مثل (ASRM). در یک به روز رسانی در این هفته کسانی که توصیه تمدید شد تا آوریل 13, اما آنها اضافه شده یک بیانیه تصریح می کند “ناباروری یک بیماری و ناباروری مراقبت است نه انتخابی.”

در مارس 23, نامه به دست آمده توسط The Canadian Press اعضای یک گروه به نام باروری ارائه دهندگان داد که نشان دهنده “400 باروری متخصصان” اظهار داشت: آنها آرزو “به تعامل (با ASRM) دوباره و تغییر شکل ASRM توصیه به باروری endocrinology جامعه است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یکی از امضا کنندگان این نامه دکتر مایکل Alper که مدیر پزشکی در بوستون IVF گفت که “برای بسیاری از بیمارانی که در خارج وجود دارد یک یا دو ماه تاخیر واقعا یک مشکل بزرگ” و که پزشکان به نمایندگی از FPA احساس اولیه توصیه های تنظیم شده توسط ASRM بودند بیش از حد محدود.

ادامه مطلب: چه coronavirus علائم ؟ در موارد خفیف فقط مانند سرماخوردگی

“آنچه که ما می خواستم برای انجام یک گفت و گو با ASRM…تحت چه شرایطی می تواند ما را در ارائه درمان به بیماران که می خواهید درمان به شیوه ای امن است؟” “به طوری که ماهیت گفت و گو با ASRM و من خوشحال هستم که آنها گوش و در حال دیدن ما از نقطه نظر.”

جداگانه دادخواست آغاز شده توسط دکتر بورلی G. نی دالاس-منطقه باروری متخصص متحده ASRM توصیه های غفلت از حقوق زنان به استقلال.

“این می تواند احساس نا امید کننده است که در برخی از مناطق ضروری پرسنل می تواند شامل عوامل املاک و مستغلات به عنوان مثال, اما پس از آن بیماران نمی توانند باروری مراقبت از” نی در مصاحبه ای گفت:.

COVID-19 سلامت روانی تاثیر

COVID-19 سلامت روانی تاثیر

در حالی که او قصد دارد به دنبال ASRM دستورالعمل او استدلال می کند که در برخی از مکان های جغرافیایی ممکن است برای ادامه درمان با خیال راحت “و این که این تصمیم واقعا باید ساخته شده توسط پزشک و بیمار پس از یک ریسک کامل-بهره مندی بحث است.”

“من تا به حال هر دو زوج و مادران تنها با انتخاب که گفت:” همه ما می خواهیم یک تلقیح,” او گفت:. “من می خواهم فقط نیاز به یک جفت دستکش و یک تلقیح کاتتر. که همه من نیاز به درمان آنها را برای که و این امر تنها نیاز است که یک بازدید. و پس از آن واقعا فقط احساس بسیار تحریک برای آنها است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دکتر حوا C. فینبرگ رئيس جمهور از جامعه برای باروری Endocrinology and Infertility و عضو ASRM را COVID-19 نیروی کار گفت: شواهد نشان می دهد در سه ماه تاخیر در درمان باروری برای زنان بیش از 40 نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد احتمال بارداری موفق.

مشاهده link ”

“صدای انسان (ASRM) توصیه این است که واقعا بر اساس ایده مسطح منحنی (از) انتقال است. و هنگامی که شما در میان بهداشت عمومی بحران مانند یک بیماری همه گیر شما باید به جای اولویت مراقبت در جامعه و اجتماعی خوب است. و گاهی اوقات که به این معنی است که فرد در استقلال می آید دوم به اجتماعی بهره مند شوند.”

فینبرگ در ادامه می گویند که ASRM را نیروی کار — که شامل باروری متخصصان و همچنین کارشناسان بیماری های عفونی — ادامه خواهد داد به بررسی توصیه های خود را هر دو هفته و در نظر گرفتن تاخیر زمان است که می تواند بر نتایج درمان و همچنین مشاوره از سازمان هایی مانند مراکز کنترل بیماری.

در تورنتو سارا برک Dimitrova در حال برنامه ریزی برای شروع یک چرخه IVF با شوهرش این هفته, اما که در حال حاضر لغو شده است.

ادامه مطلب: چگونه بسیاری از کانادایی ها باید جدید کروناویروس? تعداد موارد تایید شده توسط منطقه

از طریق رسانه های اجتماعی به او آموخته است که برخی از کلینیک در ایالات متحده باقی مانده اند باز اجازه دادن به بیماران برای تصمیم گیری خود را همراه با ارائه دهندگان که آیا برای ادامه درمان و یا نه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من می خواهم به جامعه کانادا و تمام ارائه دهندگان و فردی درمانگاه انجام برخی از کار در تعیین چگونه به اولویت بندی بیماران در شرایط تصمیم گیری چه چیزی ضروری است” 32 ساله گفت: تصدیق کرد که او ممکن است سقوط به دسته یک مورد فوری.

برک Dimitrova اشاره می کند که انتاریو بودجه خواهد شد در یک سیکل IVF برای زنان تا سن 42 که به معنی تاخیر می تواند به این معنی برخی از زنان دیگر قادر خواهد بود برای دسترسی به استانی تامین می شود درمان باروری.

ضروری خدمات بهداشتی و درمانی باید همچنان در طول COVID-19 همه گیر: که

ضروری خدمات بهداشتی و درمانی باید همچنان در طول COVID-19 همه گیر: که

“وجود دارد ملاحظات است که می تواند در نظر گرفته شود به طوری که خدمات می تواند همچنان در حجم پایین تر نسبت به آنها شد؟”

تا کنون شده است وجود دارد هیچ جنبش در کانادا گفت: دکتر مایکل ریپلی یک متخصص باروری در اقیانوس اطلس کمک باروری در درمان ایفا می کند.

“هیچ درمانگاه می تواند اطمینان از ایمنی در حال باز کردن در حال حاضر وجود دارد بسیاری از شواهد وجود دارد که بیماران می توانند به این بیماری می شود و asymptomatically ریختن این ویروس به افرادی که پس از تبدیل شدن به آلوده.”

ادامه مطلب: در اینجا به همین دلیل مکرر شستن دست ها توصیه می شود در جلوگیری از گسترش COVID-19

ریپلی گفت که او نگران است که قریب الوقوع رکود اقتصادی می تواند تاثیر دسترسی به باروری خدمات پس از محدودیت ها برداشته در استان مانند Nova Scotia که در آن درمان است و نه استانی تامین می شود.

“شما ممکن است بیماران که دیگر از لحاظ مالی قادر به ادامه یک درمان باروری از این به بعد بسته به اینکه چگونه آن را تحت تاثیر درآمد خود را و یا خود اشتغال وضعیت.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما اگر کانادایی ها انجام آنچه آنها را به انجام در حال حاضر از طریق فیزیکی, فاصله, انحراف بهداشت و درمان-مراقبت از منابع به مبارزه با ویروس ها و مسطح منحنی طی هفته های آینده “پس از آن مقامات بهداشتی ممکن است دوباره این ایده که غیر ضروری روش یا روش انتخابی می تواند از سر گرفت” گفت: دان از ونکوور.

مشاهده link ”

در حال حاضر دان و ریپلی و در حال ارائه مجازی مشورت برای بیماران خود و نگه داشتن تا به امروز به عنوان اطلاعات بیشتر در مورد COVID-19 در دسترس می شود.

دان گفت که با وجود کلینیک بسته شدن “ما بيماران تخم مرغ, جنین و اسپرم کاملا امن و ما نمی هر گونه نگرانی که ما نمی قادر خواهد بود برای مراقبت از آنها.”

— ربکا Renkas است که یک پزشک خانواده مستقر در وینیپگ. او یک همکار در جهانی روزنامه نگاری در Dalla لانا دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه تورنتو است.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>