ترس کوه از coronavirus ناشی از افسردگی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

پیش بینی از عذاب برای اقتصاد آمریکا به سرعت در حال تبدیل از خاکستری به زمین سیاه و سفید.

به عنوان کنگره haggles بیش از یک multitrillion-دلار coronavirus نجات بسته تحلیلگران هشدار آمریکا می تواند در مواجهه طولانی مدت افسردگی به جای این نوع از رکود و سریع به گزاف گویی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیاران انتظار می رود. و آنها در حال بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا دولت فعلی تلاش برای کوسن اقتصاد از خسارت خواهد بود در هر نقطه در نزدیکی به اندازه کافی.

در سراسر وال استریت و اقتصادی جهان پیش بینی هستند و به سرعت ramping تا پیش بینی های خود را از دست دادن شغل و کاهش در فعالیت های اقتصادی به میزان سالانه 50 درصد در سه ماهه دوم سال است. آنها در حال ارائه تخمین می زند نهان پس از رکود بزرگ است که در سال 1929 آغاز شد و ادامه داد: برای یک دهه تغییر شکل دولت و اقتصاد در سراسر جهان است.

مورگان استنلی اقتصاددانان در روز دوشنبه گفت: آنها در حال حاضر انتظار می رود 30.1 درصد سالانه کاهش در تولید ناخالص داخلی در سه ماهه دوم بدترین عملکرد سه ماهه در 74 سال است. این شرکت تخمین می زند فرض ویروس قله در آوریل و مه قبل از رشد شروع به بهبود می یابند. اما اگر اوج می آید بعد اقتصادی و اختلال در ادامه در نیمه دوم سال آنها نوشت: آمریکا حتی برای کل سال خواهد شد را به سطح گذشته دیده می شود در اوایل دهه 1930 ،

بسته نجات در حال حاضر در حال بحث در واشنگتن را شامل حداقل $1.6 تریلیون دلار از هزینه های دولت به نمایندگی از فقط چند هفته از دست داده و فعالیت های اقتصادی است. اما این آمار تقریبا قطعا بسیار بزرگتر از آن است که تحلیلگران می گویند نیاز به چندین کنگره مداخلات به منظور نزدیک به جبران سریعترین اقتصادی shutdown در تاریخ آمریکا است.

فدرال رزرو پا به نقض روز دوشنبه با عمل قوی برای سرپا نگه داشتن لرزان بازارهای اعتباری. و آنها قول داد تلاش برای کمک به کوچک و متوسط کسب و کار است که در حال شکست در تعداد زیادی از یک خیابان اصلی برنامه اعطای وام است که می تواند ضرب قدرت کنگره هزینه های بسته.

اما این سهولت ترس در بازار سهام که در آن میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و از 3 درصد به 18,591.93 — به پایین ترین سطح از نوامبر 2016. هنوز معلوم نیست که آیا بانک فدرال اعمال خواهد شد و در حال اجرا سریع به اندازه کافی برای اطمینان حاصل شود که هنگامی که مقامات دولتی انجام تلنگر پشت چراغ اقتصاد کاربردی خواهد بود قادر به سریع جستن به عقب.

“1.5 تریلیون دلار بسته محرک برای تلفن های موبایل مانند بسیاری و آن این است که” LPL مالی حقوق صاحبان سهام استراتژیست جف Buchbinder گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان. “اما با توجه به نرخ بیکاری ممکن است به رهبری به دو رقمی و بسیاری نهفته کسب و کار نمی خواهد زنده ماندن از طریق بهار بدون کمک برخی از آن احتمالا به اندازه کافی نخواهد بود.”

اقتصاددانان در حال حاضر عمدتا فقط بحث چقدر عمیق و پایدار از رکود اقتصادی خواهد بود. “اقتصاد آمریکا وارد رکود اقتصادی به عنوان COVID-19 شیوع و بهداشت عمومی تلاش برای مبارزه با آن باید منجر به کاهش رکود در فعالیت های اقتصادی” گاس Faucher اقتصاددان ارشد در گروه مالی PNC نوشت: در یک پژوهش توجه داشته باشید. “محدودیت در حرکت در سراسر کشور منجر شده و مصرف کنندگان به جلو و عقب در هزینه های خود را با رستوران ها, هتل ها, سینما, سرگرمی, سالن ورزش, لیگ, و بسیاری از موسسات خرده فروشی بسته شده است. خطوط هوایی به سرعت در حال ظرفیت برش و ایالات متحده آمریکا تولید کنندگان خودرو تولید را متوقف کرده اند.”

Coronavirus بحران اساسا زدم قوی ترین رکن اقتصاد ایالات متحده: ضریب اطمینان مصرف کننده و هزینه های. آن را نیز هدایت می شود یک بار بالا-پرواز بازار سهام به بازار خرس قلمرو ساخت آمریکایی ها کمتر احساس ثروتمند و کمتر مستعد به صرف.

تولید شد و در حال حاضر در رکود زمانی که ویروس آمار و احتمال سقوط بیشتر به قلمرو منفی به عنوان کارخانه ها توقیف و کارگران در منزل نگهداری می شوند.

دولت برای رفع بیکاری در حال حاضر خونتان در تعداد رکورد. در روز پنج شنبه انتظار می رود که بزرگترین ملی مدعیان شماره در تاریخ آمریکا رقم گلدمن ساکس تخمین زده می تواند ضربه 2.25 میلیون براده در یک هفته.

که سر و صدا تمام وقت با سابقه نزدیک به 700,000 آمار در سال 1982. برخی تخمین می زند به مراتب بالاتر از آن است که شاید تا 5 میلیون. زیان کار است که نشان خواهد داد تا در کار وزارت مارس شغل گزارش منتشر شده در اوایل ماه مه می تواند آمار 5 میلیون به 10 میلیون یا بیشتر پاک کردن تمام منافع حاصل از میزبانی 2018 2019 و دو ماه اول سال 2020 است.

که منجر به شکایت از سراسر اقتصادی جهان است که فقط به عنوان دولت این است که تا کنون در مبارزه با گسترش coronavirus آن را نیز نصب محزون می خوانی اقتصادی نامناسب پاسخ.

بانک فدرال رزرو سنت لوئیس رئیس جمهور جیمز بولارد می گوید: نرخ بیکاری می تواند آمار 30 درصد در سه ماهه دوم با 50 درصد سالانه کاهش در تولید ناخالص داخلی در سه ماهه. و دیگر واشنگتن منتظر به ارسال مستقیم کمک به افراد و خانواده هایی که درآمد خود را از دست داده و به کسب و کار کوچک است که نمی تواند در دیدار با اشتغال بدتر همه چیز نگاه کنید زمانی که coronavirus بحران در نهایت به پایان می رسد.

“دیگر آن طول می کشد عمیق تر ادامه رکود خواهد بود” گفت: پانتئون اقتصاد کلان اقتصاددان ارشد ایان Shepherdson. “تغذیه داده ها نشان می دهد که 40 درصد از خانواده های ایالات متحده نمی خواهد بود قادر به آمده تا با 400 دلار برای یک اورژانس هزینه ها و داده ها از 2019 نشان می دهد که 53 درصد از خانواده های ایالات متحده نمی هر گونه پس انداز اضطراری.”

کلمه “افسردگی” است تراوش به مالی بیشتر و پیش بینی به عنوان اقتصاددانان رها زودتر امیدوار است که این ویروس گسترش می تواند متوقف آوریل و کارگران می تواند بازگشت به شغل خود و خریداران به فروشگاه.

“در این نقطه, خوش بینانه ترین نتیجه برای اقتصاد داخلی به نظر می رسد به طور موقت شیب به منفی شبیه به انقباض 2001 با بدترین بودن طولانی مدت افسردگی مانند سناریوی مشابه تجربه شده در سال 1929” Stifel اقتصاددان ارشد لیندزی M. Piegza گفت: در یک توجه داشته باشید در روز دوشنبه.

تیره حالات را لگد کردن بحث هر دو در واشنگتن و اروپا در مورد چه مدت اقتصاد می توانیم به باقی می ماند در مستند.

تصمیم گیری های دشوار را پیش رو دارد در هزینه های بالقوه در زندگی بازگشایی امریکا با سرعت بیشتری در مقابل هزینه به اقتصاد و به طور کلی رفاه انسان از نگه داشتن مردم در خانه های خود را برای هفته ها یا ماه آمده است. اقتصاددانان توجه داشته باشید که طولانی مدت رکود و قطعا افسردگی نیز هزینه زندگی و گسترده بدبختی است.

“ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه شب تکرار آنچه که او در توئیتر نوشت: مدت کوتاهی قبل از نیمه شب روز یکشنبه. “در پایان از 15 روز ما را به یک تصمیم که به عنوان راه ما می خواهیم به رفتن که در آن ما می خواهم برای رفتن در زمان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره ابراز نا امیدی با رکود اقتصادی و متعهد به دوباره همه زمان اقامت در خانه سفارشات. “مشکلات به پایان خواهد رسید. آن را به زودی پایان خواهد رسید. زندگی عادی باز خواهد گشت و اقتصاد ما را ارتجاعی بسیار بسیار به شدت,” او گفت:.

اما چند اقتصاددانان در حال حاضر بر این باورند که حتی غول نجات بسته کار راه خود را از طریق واشنگتن انجام خواهد شد به اندازه کافی برای جبران آسیب هایی که در حال حاضر انجام شده است به اقتصاد ایالات متحده — هزینه که نصب ،

“اختلال را به شکل افسردگی مانند مجموعه ای از شوک های است که نیاز به مقدار قابل توجهی مداخله توسط دولت فدرال به زندگی اقتصادی و اجتماعی برای آینده قابل پیش بینی” RSM اقتصاددان ارشد جو Brusuelas نوشت: در روز دوشنبه. آخرین حرکت توسط بانک مرکزی و دیگر نهادهای دولتی “فقط آخرین در یک سری از اقدامات که به احتمال زیاد به ادامه در طول این سال و به احتمال زیاد بعد در پاسخ به جهانی اضطراری برای بهداشت عمومی ناشی از Covid-19 ویروس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>