ترس افزایش است که تهمت را تحریک یک واکسن جهانی و جدال

زمانی که رهبران جهانی جمع شده بودند تقریبا ماه گذشته در دستور سازمان جهانی بهداشت متعهد به توزیع یک آینده coronavirus واکسن در سطح بین المللی عادلانه راه ایالات متحده نمی پیوستن به در.

روز دوشنبه اتحادیه اروپا میزبان یک گردهمایی برای کشورها به تعهد بودجه برای تحقیقات واکسن و درمان Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. اما یک بار دیگر دولت آمریکا نمی رود به شرکت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را آشکار عدم علاقه به همکاری کرده است احساس خطر جهانی بهداشت مقامات و دیپلمات ها به عنوان آنها به دنبال پایان یک بیماری همه گیر است که معلول اقتصاد و کشته شدن بیش از 240,000 مردم در سراسر جهان است. نگرانی تنها عمیق تر به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیاران او داد و بیداد با چین و این که بیش از ریشه های این ویروس است.

ترس است که برنده خواهد شد با اجازه مسابقه به توسعه و توزیع واکسن به محول به یک مسابقه جهانی — و که کشورهای فقیر خواهد بود سمت چپ در پشت در عجله برای تهیه دوز. در اصل: که رئیس جمهور امریکا “برای اولین بار” مشاهده امور دنیا به عنوان یک atavistic تقلا برای قدرت منجر به درد و رنج غیر ضروری و مرگ است.

“بدترین وضعیت خواهد بود اگر زمانی که این ابزار در دسترس هستند آنها را به بالاترین پیشنهاد-که وحشتناک خواهد بود برای جهان” گفت: ملیندا گیتس که همراه با تکنولوژی کارآفرین, شوهر, لایحه منجر قدرتمند بنیاد است که اختصاص میلیاردها دلار برای تحقیقات بهداشتی. “Covid-19 هر نقطه است Covid-19 در همه جا. و همین دلیل است که آن را به جهانی همکاری است.”

جهانی در حال انجام تقلا برای ماسک و دستکش و شخصی دیگر دنده محافظ ارائه می دهد یک دلخراش و بالقوه آموزنده ، حالا تصور کنید که مقامات و کارشناسان می گویند مشابه رقابت برای به دست آوردن واکسن دوز: آن می تواند کشیدن بحران بهداشت و درمان با اجازه این ویروس گسترش بیش از آن در غیر این صورت ممکن است ویرانگر کشورهای بسیار حداقل مجهز به مبارزه با آن.

و با وجود خطرات دیگر. برای یک چیز دیگر کشور مانند چین ممکن است توسعه یک واکسن برای اولین بار و پیدا کردن راه هایی برای محدود کردن دسترسی به آمریکایی ها است.

“شما فکر می کنم که بر اساس گذشته است که ایالات متحده خواهد بود گالوانيزه عنصر سرب در فشار برای شفافیت و برنامه ریزی اولیه” در واکسن جبهه گفت: Stephen موریسون اجرا می شود که جهانی بهداشت برنامه در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی. “من فکر نمی کنم که درست است در این دولت است.”

یک سفیر اروپایی گفت که او و همکارانش باقی می ماند “امیدوار” است که ایالات متحده را به سرب در حصول اطمینان از عادلانه جهانی واکسن دسترسی داشته باشید. “اما ما یک کمی تردید در لحظه,” او گفت: “از آنجا که ما نمی بینیم آینده نگرش است که ما در گذشته دیده ام.”

یکی از مناقشه گزارش در خصوص رانندگی بسیار از احساس وحشت و نگرانی: که برگ برنده دولت در تلاش برای به دست آوردن حقوق انحصاری به کروناویروس واکسن کسب و کار از CureVac یک شرکت مبتنی بر. مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران و CureVac مقامات شدیدا رد اواسط ماه مارس گزارش اما مقامات آلمانی را تایید کرد و محکوم آن است.

ایالات متحده در حال برنامه ریزی یک فشار شدید برای ایجاد یک واکسن و باید به مقادیر کافی در دسترس برای پوشش اکثر آمریکایی ها تا پایان سال جاری رئیس جمهور با تایید این هفته است. این پروژه که به نام “عملیات با سرعت پیچ و تاب” با توجه به بلومبرگ اخبار و گزارش های رسانه ای که توصیف آن را به عنوان تلاش برای فشرده سازی روند معمول برای توسعه یک واکسن به یک جدول زمانی کوتاه تر.

در مورد پروژه چهار شنبه, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او مسئول آن است که او overpromising. “هر آنچه که حداکثر این است که هر آنچه که شما می توانید مثل انسان فراموش, ما در حال رفتن به” رئیس جمهور گفت:.

مقامات بهداشت و تحلیلگران هشدار می دهند که آن را خیلی زود برای رفتن به کامل وحشت در مورد بلندی جهانی واکسن fistfight.

قابل قبول واکسن می تواند حداقل یک سال تا 18 ماه دور; شرکت در سراسر جهان به ویژه در ایالات متحده و اروپا و چین هستند در شکار برای پیدا کردن واکسن و برخی از آزمایشات در حال حاضر در جریان است. برخی از دیپلمات های با دقت اشاره کردن که در زمان واکسن آماده برای فروش و توزیع تهمت دیگر ممکن است رئیس جمهور بود و خود را “امریکا اول” ایده ها ممکن است shunted کنار.

“شما باید انتخابات در زمان شش ماه — شما هیچ وقت نمی دانید” یک دیپلمات گفت سیاسی.

اما بیشتر تاری تصویر این واقعیت است که جهانی بهداشت زیرساخت نیست و به طور کامل در زیر انگشت شست از هر دولت است. این یک ترکیب پیچیده از نهادهای دولتی, شرکت های خصوصی غیر دولتی, مبانی و چند جانبه مشارکت که در زمان انجام با هم تداخل دارند کار می کنند.

هیچ اتصال پیمان و یا دیگر مکانیسم است که حاکم چگونه یک واکسن تولید خواهد شد و در سراسر جهان توزیع شده. و در حالی که سازمان بهداشت جهانی برای دهه ارائه یک فروم برای هماهنگی و بحث و استاندارد-تنظیم قدرت خود محدود است از جمله وقتی که می آید به شرکت های خصوصی با انگیزه سود.

مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین ضربه به این که به تازگی توقف امریکا بودجه قابل توجهی برای آن است. او مدعی است که U. N. بدن به طور موثر کمک چین پوشش تا حدی از بحران هنگامی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در شهر ووهان سال گذشته است. که هواداران می گویند تهمت است در تلاش برای منحرف کردن توجه از خود را کمرنگ جلوه دادن بحران در اوایل.

اما در حال رشد ایالات متحده خصومت است که به سختی و تنها مانع برای هماهنگی های بین المللی در یک واکسن اجرای: چین نیز بیان نیست پشتیبانی در ماه گذشته برای یک مشارکت جهانی برای هماهنگ کردن تحقیق و توسعه برای واکسن آزمایش و coronavirus درمان. عدم وجود دو داروسازی نیروگاهی از مارس 24 گردهمایی رهبری در بخشی که نا امید رهبران اروپایی که در حال هل دادن برای یک تعاونی رویکرد است. رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت که او امیدوار است که آنها می تواند “آشتی این طرح با چین و آمریکا”

مقامات درگیر در مارس 24, جمع آوری و همچنین روز دوشنبه برنامه ریزی شده اتحادیه اروپا-led کنفرانس استرس وجود دارد که یک آمریکایی از حضور در چنین رویدادی حتی اگر دولت آمریکا خود را می کند به طور رسمی در آن شرکت کنند. تعدادی از پایه های, شرکت ها و دیگران نقش در حال مستقر در ایالات متحده.

“قوی وجود دارد رد پای آمریکا در تمام ساخت و ساز” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen مورد گفت: روز دوشنبه جمع آوری در یک مصاحبه با فرانس 24. “ما بسیاری از دانشمندان آمریکایی و خیر که در حال کار با ما در این چارچوب جهانی ما ایجاد کرده اید. دولت ایالات متحده آگاه است. و من امیدوارم که در نظر آنها شرکت کنند.”

در مورد تهمت مدیریت مشارکت و برنامه ریزی برای آینده هماهنگی های بین المللی در واکسن یک سخنگوی وزارت امور خارجه ایالات متحده ارائه شده مبهم نظر که مورد حمله قرار دادند.”

“امریکا در جهان پیشرو دانشمندان در حال کار سخت بر روی یک Covid-19 واکسن” سخنگوی گفت. “ما ضمن استقبال از تلاش های جدی برای کمک به در که تلاش و نگاه به جلو به یادگیری بیشتر در مورد سازمان بهداشت جهانی پیشنهاد. ما عمیقا نگران این که اثر داده می شود که آن ناخالص شکست کمک کرد سوخت از زمان همه گیر.”

سخنگویان کاخ سفید و وزارت بهداشت و خدمات انسانی ارائه نمی دهید.

ایالات متحده در طول تاریخ شده است به یک رهبر در جهانی واکسن ابتکارات اغلب جای پای خیلی از این لایحه. علاقه خود را به قدمت چند دهه را پوشش می دهد و تلاش موفق به از بین بردن و یا به طور چشمگیری محدود بیماری هایی مانند آبله فلج اطفال و سرخک. تمرکز شده است که اغلب در واکسیناسیون کودکان به طوری که آنها هرگز بیمار قرار می گیرند و در طول زمان کمک می کند به آنچه شناخته شده به عنوان “گله ایمنی” در خود را گسترده تر کنند.

اما بیماری های عفونی که بحران بوجود آمده اند در بیشتر سال های اخیر در معرض ضعف در یک سیستم است که متکی آنقدر در حسن نیت و خیرخواهی به جای هر مجموعه خاص از قوانین بین المللی.

برای مثال افزایش در سال 2009 از یک H1N1 رمان آنفلوانزا led ثروتمند ملل برای قرار دادن در بزرگ و پیشرفته سفارشات برای واکسن و خرید بیشتر از آنچه که در نهایت تولید عصبی کشورهای در حال توسعه که فاقد وجوه مشابه. که و دیگران موفق به امن وعده کمک های مالی برای کشورهای فقیر اما حتی کسانی که محدود با توجه به تحقیقات ارسال شده توسط مرکز ملی اطلاعات بیوتکنولوژی.

این Covid-19 بحران است در بسیاری از راه های شدید تر با عفونت در بیش از 180 کشور جهان است. گذشته از این موضوع واکسن آن را در معرض سستی از همکاری جهانی در راه های دیگر. تلاش برای همکاری با یکدیگر در G-7 G-20 و سازمان ملل متحد در سطح محدود بود تاثیر میان انگشت اشاره بین واشنگتن و پکن است.

این نه فقط آمریکا که قرار است نیازهای شهروندان خود ، ده ها تن از کشورها از جمله ایالات متحده آمریکا و برخی در اروپا را به اعمال محدودیت های مسافرتی و همچنین محدودیت در صادرات از ماسک و دیگر انتقادی تجهیزات پزشکی.

بهداشت جهانی رهبران در حال تلاش برای جلوگیری از تکرار چنین ملی تاکتیک وقتی که می آید به واکسن و انواع دیگری از داروها که می تواند به مبارزه با Covid-19. آنها هشدار می دهند به ویژه که ترک این ویروس به چرک در یک کشور می تواند به سادگی با توجه به الگوهای مهاجرت معنی آن را دوباره ظهور در جای دیگر. و آنها می گویند که یک رویکرد هماهنگ در سطح جهانی به توزیع واکسن — اولویت در خطر جمعیت به عنوان مثال — عملکرد بهتر نتایج.

ملیندا گیتس گفت: سیاسی در مصاحبه ای که پزشکی کارگران باید در سر خط برای واکسیناسیون به دلیل خود را به طور منظم قرار گرفتن در معرض ویروس. او همچنین در ستایش رهبران اروپایی برای بودن در مقابل در هماهنگی واکسن و درمان.

“این رهبران اروپایی, کاملا صادقانه است که درک کنند که ما نیاز به همکاری جهانی” او گفت:.

امنیت ملی از مقامات و کارشناسان بهداشت عمومی نیز به طور فزاینده ای در مورد چشم انداز از چین در حال توسعه یک واکسن برای اولین بار و چگونه امریکا تمایل را به اتهام واکسن جهانی هماهنگی ممکن است کمک به هر دو اقتصاد چین و تبلیغاتی خود تلاش.

“چین شروع به سر” در جهانی تلاش به آمده تا با یک واکسن گفت: یکی امنیت ملی رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد دولت ایالات متحده و نگرانی است. “اما آنها همچنین باید یک الگوی از سرقت و تلاش برای سرقت هر کس دیگری در پژوهش. بنابراین شما فکر می کنم آنها می تواند بسیار خیرخواه [با واکسن] بنابراین به عنوان نه به عنوان یک منفور در سطح جهانی.”

سنبله در نرم تلاش های ایالات متحده در بیمارستان ها و آزمایشگاه که هوش و ملی نسبت داده اند در درجه اول به چین است نشانه ای از چگونه بالا ریسک برای چینی ها در دولت — به خصوص آن را به عنوان تلاش برای تعمیر شهرت خود را در میان اتهامات که آن را پوشش داده تا ریشه و شدت از رمان coronavirus در اواخر سال گذشته.

“آنها می دانند که هر کس می یابد قابل اجرا واکسن در حال حاضر اساسا قوانین جهان” گفت: یکی دیگر از امنیت ملی رسمی.

تبلیغات کودتا به تنهایی یک انگیزه قوی ، اما اقتصادی و دیپلماتیک مفاهیم که برای اولین بار به منظور توسعه یک واکسن به خصوص اگر آمریکا همچنان به عقب نشینی خواهد بود برای حزب کمونیست چین.

قادر به واکسیناسیون جمعیت خود را به عنوان مثال به عنوان قوی اقتصادی “سکان” برای چین و اجازه می دهد آن را به طور کامل باز کردن اقتصاد خود را به شرکت های جهانی گفت: دکتر راس مککیننی جونیور افسر ارشد علمی در Association of American Medical Colleges.

این امر همچنین عملکرد دیپلماتیک اهرم گفت: Matt Kroenig سابق پنتاگون و سیا رسمی که در حال حاضر به عنوان معاون مدیر در شورای آتلانتیک است وی همچنین می گوید ،

“اغلب چینی ارائه می دهد کمک می آیند با رشته های متصل” گفت: Kroenig که کتاب جدید خود به بررسی قدرت رقابت با چین است. “به طوری که آنها می تواند استفاده از آن به عنوان یک راه به تلاش برای افزایش نفوذ خود و فشار بیشتر آمریکا”

اما این سوال باقی می ماند که آیا جهان خواهد حتی اعتماد واکسن تولید شده توسط چین Kroenig اشاره کرد با توجه به قسمت اخیر از چین ارائه معیوب تجهیزات پزشکی به اروپا است.

“یکی از مزیت های بزرگ ایالات متحده در این رقابت این است که ما باید این 30 پیمان رسمی با متحدان پیشرو در تحقیقات علمی جوامع” Kroenig گفت. “بنابراین ما می تواند و باید انجام یک کار خیلی بهتر از گالوانیزه متحدان و آوردن آنها با هم” در موضوع واکسن.

داشتن درک خالی در ایالات متحده رهبری در این زمینه شورای آتلانتیک تشکیل یک “ائتلاف تاون هال” در روز سه شنبه برای بحث در مورد چگونه ایالات متحده و متحدان آن بهتر می تواند همکاری در تولید واکسن — اما واقعیت این است که یک مخزن فکر می کنم به جای تهمت و دولت سازماندهی این رویداد تنها سوار نقطه خانه برای برخی از شرکت کنندگان که آمریکا موقعیت خود را به عنوان یک رهبر در این فضا است.

در ضمن همانطور که خود دولت شده است مبارزه آمریکایی و چینی دانشمندان واقع شده همکاری در Covid-19 پژوهش است. محققان در ایالات متحده و چین باید همکاری در مورد 407 مقاله در coronavirus در این سال با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Axios و پنسیلوانیا بر اساس Inovio دارو در ماه ژانویه اعلام شد که در آن همکاری با پکن Advaccine بیوتکنولوژی شرکت. در Covid-19 واکسن.

چنین همکاری هایی می تواند مثبت “تا زمانی که جریان اطلاعات هر دو راه” گفت: McKinney از AAMC. “اما ما پیدا شده است که اطلاعات همیشه جریان هر دو روش. بنابراین وجود دارد این است که برخی از عدم تقارن جریان با توجه به تلاش های تحقیقاتی که من فکر می کنم که نگران باشید.”

دیگر مشترک آمریکا و چین تلاش های تحقیقاتی را باعث بی اعتمادی: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تازگی قطع اعطای کمک های مالی به یک NGO آمریکایی که مشغول به کار بود با دانشمندان چینی در یک آزمایشگاه در ووهان چین که در برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مشکوک بود مسئول برای رها کردن این ویروس در جهان است.

برخی از مقامات و دیپلمات ها استدلال می کنند که به جای انتظار برای واشنگتن و پکن به همکاری در یک واکسن بهتر است به کار با کسانی که مایل به همکاری در حال حاضر در حالی که ترک درب باز برای ایالات متحده و چین برای پیوستن به بعد.

“ما می تواند در اردوگاه کسانی که می گویند بدون متحده و بدون چین آن را بی فایده و ما بدهد و ما منتظر واکسن شاید آمدن یک روز و یا ما را در عمل و پیدا کردن ما راه سوم” یک فرانسوی رسمی گفت.

جیلیان دویچ Rym ممتاز و سارا ویتون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر