تغذیه می تواند صرف ده سال آینده در تلاش برای بازسازی اقتصاد

Category: پلیتیکو Comments: No comments

فدرال رزرو ریخت تریلیون دلار به سیستم مالی بیش از چند هفته است. اما به زودی آن را باید انجام دهید و حتی بیشتر برای مقابله با ماندگاری طولانی-اقتصادی زخم کرد: در پی این بیماری همه گیر.

بازگشت آمریکا به رشد قوی پس از مستند برداشته شده است را معنی برخورد با توده بیکاری به طور دائم توقیف شرکت ها و تجمع کوه بدهی برای هر دو خانواده ها و کسب و کار.

“حتی زمانی که ما فراتر از بهداشت و درمان فوری بحران این دوره بسیار دشوار است در حال رفتن به ترک یک میراث است که آن را سخت تر برای مردم را به عقب بر گردیم روی پای خود” سابق فدرال ریزرو در مصاحبه ای گفت:.

فعلی بانک فدرال رئیس جروم پاول ریختن ممکن است نور بیشتری بر بانک مرکزی استراتژی برای برخورد با بحران فوری در روز چهارشنبه زمانی که او برنامه ریزی شده است به صحبت می کنند در پترسون موسسه بین المللی اقتصاد.

او به احتمال زیاد نا امید سرمایه گذاران به دنبال جزئیات نقشه راه بانک مرکزی را از برنامه های آینده برای اقتصاد است. اما وجود دارد هیچ کمبود ایده برای چه مرکزی می تواند به گسترش رسیدن به خود را حتی بیشتر: برخی از تغذیه مراقب هستند خواستار منفی نرخ بهره در آمریکا در حال گسترش دامنه دارایی های بانک مرکزی می خرید شامل اوراق قرضه شرکت های بزرگ و حتی دادن پول به طور مستقیم به مصرف کنندگان یک حرکت است که به احتمال زیاد نیاز به کنگره تصویب.

یلن گفت: بانک مرکزی سال را صرف نگرانی در مورد چگونگی آن می تواند کمک jumpstart اقتصاد در یک رکود با توجه به این که نرخ بهره آن محرک اصلی ابزار — در حال حاضر کم است.

“هنگامی که آنها تحت فشار قرار دادند پایین نرخ بهره در سراسر منحنی بسیار نزدیک به صفر وجود دارد خیلی بیشتر از آنها می توانند انجام,” او گفت:.

پاول خودش را به پیشنهاد کنگره نیاز به صرف بیشتر برای کمک به کسب و کار و شهروندان آب و بحران است. اما در حالی که قانونگذاران ایالات متحده در حال حاضر مورد تایید ثبت مقدار از هزینه های به قید وثیقه اقتصاد جمهوری خواهان شروع به زنگ به صدا در مورد کسری بودجه و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow می گوید مذاکرات رسمی در یکی دیگر از بسته امداد هستند قابل تامل است. نگرانی های بدهی به علاوه اجتناب ناپذیر حزبی gridlock که به احتمال زیاد به بازگشت ممکن است محدود به قانونگذاران’ نقش در تقویت و رشد زمانی که اورژانس است.

که بی درنگ آمریکایی ها به ادامه نگاهی به تغذیه است که چند جمله محدودیت. تحت موقت اورژانس قدرت بانک مرکزی در حال حاضر راه اندازی مجموعه گسترده ای از برنامه های وام دهی با هدف کمک به کسب و کار و همچنین به عنوان دولت و دولت های محلی زنده ماندن چه خواهد شد به طور بالقوه می تواند بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ. آن را نیز اشباع بازارهای اعتباری با مقادیر عظیمی از بودجه را به نگه داشتن آنها را عملکرد.

پاول گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اواخر ماه گذشته که بانک مرکزی خواهد با استفاده از همه ابزار آن “زور فعالانه و تهاجمی تا ما اعتماد به نفس است که ما استوار در جاده به بازیابی. و همچنین برای اطمینان از آن است که بازیابی می آید خواهد بود به عنوان قوی به عنوان امکان پذیر است.”

اما حصول اطمینان از بازیابی قوی در اقتصاد که نرخ بیکاری در حال حاضر رسیده 14.7 درصد در ماه آوریل — یک شکل است که تقریبا مطمئنا کم گرفتن — خواهد بود یک کار قهرمانانه حتی با امکان افزایش رشد هنگامی که مردم احساس راحت از سرگیری زندگی عادی خود.

“این کاملا ممکن است هر چند با توجه به, که توسط این, تابستان, ما قصد داریم برای دیدن 30 درصد بیکاری گفت:” کلودیا Sahm, مدیر اقتصاد کلان سیاست در واشنگتن مرکز رشد عادلانه و سابق فدرال رزرو رسمی. “در آن لحظه ما در حال صحبت کردن در مورد یک bounce-back. ما حتی صحبت کردن در مورد یک رکود بزرگ-سبک بازیابی. ما در حال صحبت کردن در مورد یک مشکل واقعا جدی.”

بسیاری از توصیه هایی است که تغذیه کارشناسان ارائه شده برای مقابله با آن سناریو ترسناک اکو روش سیاست گرفته در اقتصادهای دیگر مانند ژاپن و اتحادیه اروپا و در برخی موارد شایستگی خود باقی می ماند مشخص نیست.

خواستار منفی نرخ در آمریکا برای مثال کاهش یافته است مسطح که مقامات بانک مرکزی در ادامه به شک و تردید در مورد ایده. در عین حال سرمایه گذاران شروع به جرات تغذیه برای رفتن وجود دارد شرط بندی نرخ را کمتر از صفر توسط مدتی در سال آینده.

“ما نمی بینیم منفی سیاست نرخ به احتمال زیاد به یک سیاست مناسب پاسخ اینجا در ایالات متحده” پاول گفت: در ماه مارس است. تغذیه مقامات گفته اند وجود دارد مخلوط شواهد که منفی نرخ موثر هستند و که این حرکت می تواند به طور قابل توجهی مختل بازار.

یلن و سابق فدرال رزرو صندلی بن برنانکه پیشنهاد کرده اند کنگره در نظر گرفتن گسترش دامنه از دارایی های بانک مرکزی می خرید شامل شرکت های بزرگ اوراق قرضه های معمول در کشورهای دیگر است. فدرال رزرو در مورد آن اولین تاخت و تاز کردن به کسانی که خرید خود را تحت اورژانس قدرت اگر چه تنها به طور موقت.

اما در یک نقطه خاص خانواده ها و کسب و کار و دولت شهری نیاز به پول بیشتری بدهی. که سوخت تماس میان برخی از تغذیه ناظران بانک مرکزی به فقط به صورت نقدی به آمریکایی ها چیزی است که آن را به احتمال زیاد خواهد بود قادر به انجام کار بدون تغییر در قانون است.

ایده این بود که یک بار شناور توسط برنانکه شده است و حداقل سرگرم برخی از مقامات فعلی مانند رئیس فدرال رزرو آتلانتا رافائل Bostic و سنت لوئیس فدرال رزرو رئیس جمهور جیم Bullard. “تا زمانی که آن قانونی بود من به نفع انجام می دهند در زمان بحران هر آنچه در آن طول می کشد” Bostic گفته وال استریت ژورنال در مارس.

اما آن باقی مانده است یک پیشنهاد رادیکال که بانک مرکزی خواهد بود و تمایلی به در آغوش; Powell بارها تاکید کرد که فدرال رزرو صرفا قدرت وام دهی در حالی که هزینه های تصمیم گیری دروغ با کنگره و قوه مجریه.

برای آن بخش فدرال رزرو در حال انجام یک کار بسیار باریک تر بررسی سیاست خود را ابزار یک پروژه راه اندازی و قبل از همه گیر آغاز شد. که بررسی شده بود با تمرکز بر چگونه به بهترین ارنج زدن تا تورم که ماند زیر بانک مرکزی 2 درصد هدف برای بسیاری از دهه گذشته است.

این یافته ها می رود مدتی midyear می تواند دیدن فدرال رزرو اتخاذ دیگر گسترش ابزار مانند تعهد به کلاه بدهی های دولت ایالات متحده در نرخ های مختلف سررسید با خرید به عنوان بسیاری از خزانه آن را به عنوان طول می کشد به نگه داشتن آنها وجود دارد. اما این استراتژی خواهد بود از استفاده محدود در لحظه ای از وزارت خزانه داری نرخ باقی می ماند در نزدیکی پایین ترین سطح خود ،

تغذیه مقامات استدلال می کنند که آنها خواهد شد که آب از چپ به تقویت اقتصاد خود را با ابزارهای موجود از جمله برخی از تاخیر اثر از حرکت خود را در ماه مارس به بریده بریده نرخ نزدیک به صفر است. که ارائه خواهد شد به این ترتیب هنگامی که فعالیت اقتصادی شروع به انتخاب کنید برگشت گفت: San Francisco رئیس فدرال Mary Daly.

“من احساس می کنم اعتماد به نفس است که ما ابزار ما نیاز به بازی ما نقش مهمی در تحریک اقتصاد و رسیدن به اشتغال کامل” دالی سیتی در مصاحبه ای گفت:. او اشاره کرد که بانک مرکزی توانایی به راهنمایی که نرخ بهره پایین ماندن برای مدت زمان طولانی ارائه یقین بنابراین سرمایه گذاران می تواند در دراز مدت تعهدات.

دالی همچنین پیشنهاد فدرال می تواند تحریک اقتصاد بیشتر از طریق خرید بیشتر از بلند مدت اوراق و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار.

“کسانی که هنوز تمام چیزهایی که ما می تواند انجام دهد و ما فکر نمی در مورد انجام آن چیزهایی که فقط رتبهدهی نشده است چرا که ما در حال حاضر متمرکز بر مشکل حاد حمایت از اقتصاد از طریق این بحران وحشتناک,” او اضافه شده است.

هنوز تغذیه محدود است در توانایی خود را برای کمک به پر کردن لوله اشک در اقتصاد با نگه داشتن وام ارزان به خصوص اگر وجود دارد یکی دیگر از شیوع این ویروس پس از برنامه های ارائه گسترش مزایای بیکاری و کسب و کار کوچک مالی منقضی خواهد شد.

“که من واقعا نگران این است که [کنگره] رفتن به سیاسی خسته … و ما در حال رفتن به نیمه راه” گفت: Ernie Tedeschi, سیاست, اقتصاددان برای Evercore ISI. “این رفتن به مانند سال جدید رژیم غذایی — شما با آن چوب برای یک زن و شوهر از هفته و شما به چند اثر و آن را بمکد و آن را دردناک بنابراین شما از آن خسته می شوند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>