به تازگی منتشر شده جلسه یادداشت برای نخست وزیر جاستین ترودو توصیف مبرم دولت فدرال سیستم های کامپیوتری که تحویل میلیاردها دلار در منافع و در پرتگاه سقوط.

مقامات توجیهی ترودو پس از حزب او در انتخابات اشاره کرد “ماموریت حساس” سیستم و برنامه های کاربردی “زنگ زدن و در خطر شکست” نیاز به توجه فوری از خود دولت است.

برخی از سیستم های در حال هل دادن 60 سال به بالا ساخته شده است در “منسوخ شده و فن آوری” که دیگر نمی تواند حفظ شود.

ادامه مطلب: کانادا و متحدان آماده به تحمیل هزینه ها در cyberattackers, مشاوران بگویید ترودو

کانادا مطبوعات به دست آمده از اسناد و مدارک را از طریق دسترسی به اطلاعات عمل می کنند و خیلی از متن تاریکی شده است به دلیل آن در نظر گرفته شده است حساس توصیه به دولت است.

یکی از چند خط قابل مشاهده و می گوید: خدمات عمومی خواهد شد مشغول به کار در پروژه های “برای ایجاد ثبات در ماموریت حیاتی سیستم است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

لیبرال ها وعده داده شده در پاییز کمپین برای بهبود خدمات برای کانادایی ها.

این دفتر مشکلات اغلب نیاز به دراز مدت هزینه های تعهدات و پیشرفت است که نمی توان به راحتی دیده می شود توسط رای دهندگان که بدان معنی است که آنها معمولا بالای ذهن مسائل برای سیاستمداران است. اما شده است وجود دارد یک باور در حال رشد در داخل دولت که چگونه راضی شهروندان با دیجیتال و خدمات مرتبط است چقدر اعتماد آنها را در دولت خود را.

شیوع کروناویروس: ترودو تماس برای کانادایی ها به گرد هم می آیند در پاسخ به “ترس غیر منطقی” در اینترنت

شیوع کروناویروس: ترودو تماس برای کانادایی ها به گرد هم می آیند در پاسخ به “ترس غیر منطقی” در اینترنت

جایی است که موضوع کهنه سیستم های برجسته تر از اشتغال و توسعه اجتماعی کانادا که نظارت بر کودک والدین ارشد و اشتغال مزایای بیمه.

لیبرال ها در حال حاضر ساخته شده تغییرات متعدد به فدرال شبکه امنیت اجتماعی که نیاز به تغییر برنامه نویسی برای سیستم های قدیمی. اسناد و مدارک به ترودو نشان می دهد سالخورده سیستم یک مشکل مطرح برای تغییرات بیشتر لیبرال ها وعده داده اند.

“مجموعه ای از برنامه های موجود و خدمات به این معنی است که در آینده تغییرات برنامه به ادامه ارائه کانادایی با برنامه ها و خدمات آنها انتظار دارند که در تعامل با دولت خود نیاز به حساب برای فشار بر میراث این سیستم که رو زنگ و بحرانی شکست” بخشی از جلسه توجیهی چسب می گوید.

ادامه مطلب: CyberNB انتظار 1,000 بیشتر cybersecurity شغل برای باز کردن بیش از 5 سال آینده

“این سیستم عامل پیری نه دیدار با دیجیتال مورد نظر تعامل و نه قادر به اتوماسیون کامل و در نتیجه قادر به ارائه صرفه جویی در هزینه از طریق دفتر توابع.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای مثال این سیستم اجرا می شود که سن امنیتی است که تقریبا به عنوان به عنوان کسانی که در حال حاضر رسیدن به سن برای بهره مندی از آن.

یک سند جداگانه می گوید ارتقاء مصرف طولانی تر از برنامه ریزی شده به دلیل تهیه تاخیر و پیچیدگی پروژه ها.

بودجه فشار می آیند در بخشی از نیاز به حفظ فن آوری های موجود بیش از اصل پیش بینی شده در این سند می گوید.

اغلب مقامات به نظر نمی آید برای ارتقاء این سیستم تا زمانی که آنها همچنان به کار گفت: Andre Leduc, معاون رئیس جمهور از روابط دولت و سیاست با فن آوری اطلاعات انجمن کانادا. او گفت: اکثر دپارتمان آن بودجه استفاده می شود به نگه داشتن سیستم های قدیمی در حال اجرا روم کمی هزینه اتاق برای استقرار فن آوری های جدید مانند محاسبات ابری.

“این است که آنها در حال ضربه زدن به دکمه وحشت. هیچ وحشت هنوز” Leduc گفت.

“وجود دارد مقدار زیادی از نگرانی های هر دو در درون بوروکراسی در محدوده سیاسی لایه و در صنعت مورد ما نیاز به دریافت این توپ نورد. ما نیاز به کمک دولت دیجیتالی تبدیل کند.”

Leduc گفت: آن را نمی خواهد بود آسان رفع به خاطر پول مورد نیاز و دولت برای حرکت به جلو با عمده آن کار پس از سوخته شدن در پروژه با مشخصات بالا. واضحترین مثال ققنوس سیستم پرداخت است که در سمت چپ خدمتگزاران پرداخت, underpaid و یا پرداخت نمی شود در همه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im