بودجه فدرال می افتد کوتاه از نیاز به ضد قاچاق انسان برنامه: LAWC

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

لندن آزار زنان مرکز (LAWC) می گوید: به تازگی در دسترس بودجه فدرال از $200,000 برای برنامه هایی که آدرس قاچاق انسان را برآورده نمی کند نیاز در منطقه است.

دولت فدرال چهارشنبه اعلام کرد یک سرمایه گذاری از $19 میلیون “برای کاهش قاچاق انسان و حمایت از کسانی که بیشترین نهفته” از جمله 14 میلیون دلار از طریق زنان و برابری جنسیتی کانادا (دستمزد) و 5 میلیون دلار از طریق ایمنی عمومی کانادا.

“قاچاق انسان بد اخلاق مضر و جنایت است که به طور نامتناسبی اثرات زنان و دختران” خواندن بیانیه و ارسال آن به ایمیل جهانی اخبار از وزارت زنان و برابری جنسیتی و روستایی توسعه اقتصادی است.

“دولت کانادا در حال کار با داخلی و شرکای بین المللی برای مبارزه با قاچاق انسان در تمام اشکال آن است. همه گیر ساخته شده است آن را سخت تر به حفظ جمعیت های آسیب پذیر و امن و کمک به قربانیان فرار از شرایط قاچاق انسان و دسترسی به پشتیبانی آنها نیاز دارند.”

ادامه مطلب: به قاچاق جنسی زن لندن سهام تجربه در پی LAWC کاهش بودجه

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این بیانیه گفت که دولت در حال حاضر پذیرش برنامه های کاربردی “برای پروژه هایی که کار می کنند برای جلوگیری و آدرس قاچاق انسان و پشتیبانی خدمات” و ادامه خواهد داد به قبول پیشنهادات تا سپتامبر. 4.

اما LAWC مدیر اجرایی مگان واکر می گوید که در مدل توزیع بودجه خود را برنامه نویسی تنها واجد شرایط برای $200,000 و بودجه “تنها برای یک سال است.” قبلا LAWC بود دریافت کمک های مالی از طریق اقدامات به آدرس فحشا طرح (MAPI) صندوق یک برنامه پنج ساله به پایان رسید که در ماه مارس است.

“ما در دولت قبلی بودجه $بود 260,000 هر سال و با توجه به افزایش قابل توجه قاچاق در لندن انتاریو و ما انتظار داشتند که به ارائه یک برنامه جدید با شرکای اضافی در هزینه در حدود $360,000,” واکر گفت: اخبار جهانی است.

“دستمزد بودجه کاهش برای ما است و تنها برای یک سال است. تامین مالی از طریق امنیت عمومی می تواند هر دو سال یا چند سال پروژه های. پیش بینی حداکثر در هر سال تا چهار سال است 150.000 دلار نیز کاهش قابل توجهی.”

در یک ایمیل به اخبار جهانی مدیر ارتباطات با وزارت الکس هاول گفت واجد شرایط سازمان ها اعمال می شود برای به $200,000 برای پروژه های محلی در محدوده نزدیک به 400.000 دلار برای پروژه های منطقه ای و یا استانی/ارضی دامنه و تا $700,000 برای پروژه های با پان کانادا دامنه.

“این یک فرایند رقابتی و امیدوار کننده ترین و موثر طرح موفق خواهد بود. تعداد تامین مالی پروژه ها بستگی به تعداد و کیفیت و محدوده طرح دریافت کرده است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: محلی کمک های مالی اجازه می دهد LAWC برای حفظ قاچاق انسان برنامه تا پایان ماه ژوئن

LAWC موجود برنامه حمایت از قربانیان قاچاق انسان کمک می کند تا بیش از 600 زنان و دختران بیش از 3,100 زنان و دختران کمک کرده در طول عمر از برنامه است.

در خرداد ماه این مرکز اعلام کرد که تنها تا به حال به اندازه کافی بودجه حفظ این برنامه تا پایان ماه اما به لطف سخاوت از اهالی لندن واکر می گوید که آنها در حال حاضر بودجه کافی برای راه اندازی برنامه تا پایان ماه اکتبر.

“این زنان و دختران نیاز به بلند مدت و خدمات – گاهی اوقات تا 10 به علاوه برای مقابله با تروما بودن تجاوز و شکنجه تا 20 بار در روز است. آنها نیاز به کمک در یادگیری برای زندگی دوباره,” او گفت:.

“این ضروری است.”

واکر می گوید: این مرکز در انجام آنچه در آن می تواند به “اطمینان حاصل شود که همه این زنان و دختران و خانواده های آنها دسترسی فوری به خدمات است.”

OPP سینه provincewide قاچاق جنسی حلقه 32 اتهامات گذاشته شده: پلیس

OPP سینه provincewide قاچاق جنسی حلقه 32 اتهامات گذاشته شده: پلیس

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>