دولت فدرال می رود برای ارائه جزئیات منطقه ای برای کمک به کسب و کارهای کوچک

دولت فدرال خواهد افشای جزئیات امروز نزدیک به 1 میلیارد دلار در اورژانس COVID-19 کمک به doled به کسب و کارهای کوچک از طریق آن شش منطقه ای توسعه اقتصادی سازمان.

دولت اعلام کرد که چند هفته پیش از ایجاد یک جدید منطقه ای امداد و بازیابی صندوق اما آشکار نیست چقدر در این راه از جزئیات جدا از کل مبلغ 962 میلیون.

ادامه مطلب: کانادا اجازه استفاده از آزمایش خون برای تشخیص COVID-19 آنتی بادی

نخست وزیر جاستین ترودو و توسعه اقتصادی وزیر ملانی Joly در حال انتظار برای پر کردن در برخی از جاهای خالی امروز از جمله چقدر پول در هر یک از شش منطقه سازمان — برای غرب و شمال اقیانوس اطلس, Quebec و شمال و جنوب انتاریو — آیا برای دریافت و چه هر برنامه ای برای انجام با آن.

هر سازمان است و انتظار می رود به یک رویکرد تا حدودی متفاوت به سهم خود را از این صندوق با هدف قرار دادن کسب و کارهای کوچک بیشترین نیاز در هر منطقه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

به طور کلی این صندوق به ارتکاب $675 میلیون دلار برای حمایت از اقتصاد منطقه ای و کسب و کار و سازمان ها و جوامع و یکی دیگر از $287 میلیون دلار به حمایت از شبکه ملی جامعه توسعه آتی شرکت های است که به طور خاص هدف قرار دادن کسب و کارهای کوچک و مناطق روستایی در سراسر کشور است.

سوالات بیش فدرال برنامه جدید برای کمک به سالمندان نهفته COVID-19 بحران

سوالات بیش فدرال برنامه جدید برای کمک به سالمندان نهفته COVID-19 بحران

این صندوق در نظر گرفته شده است به کوسن ضربه مالی با تجربه کسب و کار و سازمان ها اجازه می دهد تا آنها را به ادامه عملیات خود از جمله پرداخت کارکنان خود را در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

آن را نیز در نظر گرفته شده برای حمایت از پروژه های کسب و کار سازمان ها و جوامع برای آماده شدن برای یک بازیابی موفق.

پول به جریان از طریق توسعه منطقه ای سازمان است که در بالا از دیگر اقدامات دولت فدرال اعلام کرده است برای کمک به کسب و کارهای کوچک آب و همه گیر است که تعطیل غیر ضروری کسب و کار برای تقریبا دو ماه.

ادامه مطلب: زنده به روز رسانی: کروناویروس در کانادا

اقدامات دیگر شامل 75 درصد یارانه دستمزد و 75 درصد تجاری اجاره امداد ضمانت وام و بهره وام از $40,000.

ترودو مواجه شده است و انتقاد مخالفان که اقدامات مختلف هنوز ترک کردن بسیاری از کسب و کار است که برآورده نمی واجد شرایط بودن قوانین است.

او به احتمال زیاد به صورت بیشتر از آن انتقاد امروز زمانی که یک چند ده نمایندگان مجلس جمع آوری برای یک بار در هفته در فرد نشسته از مجلس عوام.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شیوع کروناویروس: ترودو حاضر برای پاسخ به تکرار سوالات در برنامه به پروب COVID-19 به نفع تقلب

شیوع کروناویروس: ترودو حاضر برای پاسخ به تکرار سوالات در برنامه به پروب COVID-19 به نفع تقلب

پس از یک طولانی, پرسش و پاسخ, جلسه عوام است که انتظار می رود به بحث و سرعت تصویب قانون است که اجازه لبنی کمیسیون کانادا برای افزایش ظرفیت استقراض خود را با 200 میلیون دلار.

کمیسیون اضافی گرفتن قدرت در نظر گرفته شده است برای کمک به حمایت از آن هزینه ذخیره سازی کره و پنیر در حالی که بازار این محصولات به شدت کاهش می یابد با توجه به همه گیر است که بسته شده است, رستوران ها, هتل ها و دیگر موسسات که به طور معمول خرید حجم زیادی از محصولات لبنی است.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر