دولت فدرال همچنان نگران جیز MLB عبور از مرز

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

یک دولت کانادا رسمی بهداشت می گوید: Toronto Blue Jays’ تجدید نظر در برنامه ریزی برای خانه, بازی بهبود یافته است اما هنوز هم وجود دارد نگرانی در مورد پیشنهاد است.

دکتر هوارد Njoo, کانادا, معاون رئیس بهداشت عمومی افسر می گوید: عواقب جیز آبی’ در دیدار با تیم’ سفر در سراسر مرز به طور منظم در طول 60 بازی از فصل باقی مانده است یک موضوع است.

Njoo می گوید جیز آبی ساخته شده اند به تنظیمات اصلی خود پیشنهاد که هیچوقت برای تغییر قرنطینه در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

در جریان طرح Blue Jays و بازدید تیم را در یک هتل اقامت متصل به راجرز مرکز به عنوان تورنتو باشگاه در حال انجام است در حال حاضر در اردوگاه های آموزشی.

سازمان دیده بان | دکتر هوارد Njoo مورد بحث تدارکات جیز بازی فصل در تورنتو:

دکتر هوارد Njoo, کانادا, معاون رئیس بهداشت عمومی افسر و خود اعتراف جیز فن با خبرنگاران صحبت می کرد در پارلمان هیل در روز سه شنبه. 3:23

هنوز Njoo می گوید دولت فدرال است و راحت تر با NHL مدل.

NHL را طرح می بیند با حضور 24 تیم می رسند در تورنتو ادمونتون اواخر این ماه با تمام بازیکنان و کادر بودن جدا از عموم مردم. این تیم را ترک نمی کانادا تا زمانی که آنها در پایان بازی.

Njoo می گوید مذاکرات با جیز آبی در حال انجام است.

جیز آبی’ بازکن فصل است در تاریخ 24 ژوئیه در خلیج تمپا. خانه درب بازکن 29 جولای برابر اتباع واشنگتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>