دولت فدرال در تلاش برای آوردن 248 کانادایی از coronavirus آلوده کروز

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

بیش از 200 کانادایی باقی می ماند رشته در یک کشتی کروز در سواحل پاناما که در آن برخی از مسافران را آزمایش مثبت برای COVID-19 و چهار نفر دیگر کشته شده اند.

دولت فدرال در حال همکاری با دولت پاناما و هلند و امریکا که در عمل زاندم در تلاش برای دریافت 248 کانادایی, صفحه اصلی.

دو مسافر در هیئت مدیره MS زاندم باید آزمایش مثبت برای این بیماری در حالی که 53 مهمانان و 85 خدمه آنفولانزا مانند علائم هلند امریکا در بیانیه ای گفت.

ادامه مطلب: 4 مرده در کشتی کروز رشته در نزدیکی پاناما 247 کانادایی نیز در هیئت مدیره

وجود دارد 1,243 مسافران و 586 خدمه در هیئت مدیره این شرکت در بیانیه ای گفت. این زاندم لنگر در سواحل پاناما و برنامه های در حال انجام به حرکت سالم مردم به آن خواهر کشتی در نزدیکی امریکا هلند گفت.

“ما همچنان به تعامل با دولت پاناما و در حال کار با هلند امریکا در برنامه های خود به مسافران خانه” گفت: امور جهانی کانادا سخنگوی آنگلا Savard.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نخست وزیر جاستین ترودو گفت: امور جهانی شد “تک تفکر” با تمرکز بر آنچه که او به نام “هرکول” کار آوردن کانادایی صفحه اصلی که باقی می ماند گیر در کشتی کروز.

“بخش عمده ای از آن شامل مذاکره با کشورهای دیگر برای دریافت مجوز برای کشتی های کروز به حوض مجوز برای هواپیما برای بلند کردن از کشور خود را زمانی که آنها به بسته airspaces,” او گفت:.

صفحه اصلی صفحه اصلی شیرین: Lethbridge زن و شوهر در قرنطینه پس از کروز مصیبت

صفحه اصلی صفحه اصلی شیرین: Lethbridge زن و شوهر در قرنطینه پس از کروز مصیبت

مایکل Kasprow است وحشت زده خود را برای 81 ساله, مادر, جولی که در حال حاضر موجود برای اتاق خود را با دوستان خود را در زاندم. او سالم است, او گفت:, و تا به حال علائم حیاتی او را چک دیروز.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“مادر من رفتار قطعا تغییر در 24 ساعت گذشته از “این خواهد بود OK’ برای شنیدن خبری که مردم در هیئت مدیره را” Kasprow گفت.

“من مادر من است, ابرقهرمان و فوق العاده هوشیار وقتی که می آید به چیزهایی که می خواهم اما واقعا استرس زا و ترسناک به او و این قطعا لرزاند او کمی.”

خدمه در حال آماده سازی برای حرکت به مادر به خواهر کشتی روتردام, او گفت:.

ادامه مطلب: COVID-19: چرا quarantining مسافران در کشتی کروز یک ایده بد بود

“از آنچه که من درک می کنم که آنها در حال رفتن به حرکت سالم و بدون علامت مسافران به روتردام به پیدا کردن برخی از محل بارانداز” Kasprow گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تمام بنادر در امتداد مسیر آن بسته شده امریکا هلند گفت.

“در حالی که بعد از طرح هر دو کشتی هنوز در حال نهایی ما به ادامه کار با پاناما مقامات تصویب به حمل و نقل کانال پاناما برای قایقرانی به فورت لادردیل فلوریدا” این شرکت اعلام کرد.

Kasprow از تورنتو گفت که او در برخورد با مخلوطی از احساسات با عدم اطمینان در مورد مادر خود زندگی می کند که در Thornhill, Ont.

شیوع کروناویروس: New Brunswick می بیند سنبله از COVID-19 موارد به سفر کروز

شیوع کروناویروس: New Brunswick می بیند سنبله از COVID-19 موارد به سفر کروز

“من فقط می خواهم او را در خانه او احمق صندلی برای 14 روز پس ما همه در همان منطقه و من می توانم صحبت کردن با او از پایان driveway,” او گفت:.

در ضمن کانادا معاون بهداشت مسئول تحویل جدی ارزیابی از این کشور در مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

دکتر هوارد Njoo گفت: مبارزه به مراتب بیش از آن می تواند شامل یک موج دوم و این که ما قطعا در آن “برای مسافت های طولانی است.”

“این قطعا ماه. بسیاری از ماه” Njoo برآورد جمعه به عنوان تعدادی از COVID-19 مورد در کانادا رسید به 4,757 از جمله مرگ و میر 55.

ادامه مطلب: Coronavirus RNA شناسایی شده در کشتی کروز 17 روز پس از مسافران چپ: CDC گزارش

کبک COVID-19 caseload افزایش یافت و به بیش از 2000 — بیش از دو انتاریو 993 موارد است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اعضای نیروهای مسلح کانادا گفته شده توسط رئیس ستاد دفاع ژنرال جاناتان ونس برای سالم ماندن و آماده برای پاسخ فوری به افزایش بحران است.

یکی ممکن است با روشنایی ضعیف تابیدن از امید را ظهور از B. C. جمعه که در آن داده ها نشان می دهد استان COVID تجربه به احتمال زیاد شبیه به کره جنوبی به جای وحشیانه آمار ایتالیا. B. C. سلامت افسر دکتر بانی هنری گفت: او فکر می کند اجتماعی فاصله استراتژی در حال کار است و او خواست ساکنان به آن را نگه دارید.

— با فایل های از اخبار جهانی’ زمرد Bensadoun

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>