فدرال ناظر بر پشت احیا سرنگون واکسن متخصص

Category: پلیتیکو Comments: No comments

فدرال ناظر توصیه است که رییس واکسن متخصص ریک روشن بود دوباره در حالی که آن را به بررسی اینکه آیا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتقام خود را در برابر خلاف کاران شکایت زمانی که آن را حذف او را از پست های کلیدی نظارت بر coronavirus پاسخ روشن وکلا در روز جمعه گفت.

دفتر مشاور ویژه توصیه است که روشن بود به طور موقت دوباره برای 45 روز به عنوان مدیر پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار یک چند میلیارد دلاری آژانس است که بودجه شرکت ها برای توسعه و تست درمان و واکسن.

تحقیقی گفت که آن را پیدا کرده است “دلایل منطقی به این باور” که آن دولت بود و مقابله به مثل در برابر روشن که مشغول به کار در بردا برای 10 سال قبل از تنزل ناگهانی در ماه آوریل است. روشن ادعایی در یک شکایت رسمی این هفته که او سرنگون شد به دلیل درگیری با دیگر بالا مقامات بهداشت و مقاومت به شعار هیدروکسی کلروکین به عنوان یک coronavirus درمان با علم به آن.

“ما امیدواریم که وزیر خواهد اعطای مشاور ویژه درخواست و اجازه دکتر, روشن, یکی از برجسته کشور واکسن دانشمندان به بازگشت به موقعیت پیشرو بردا و خدمت به کشور خود گفت:” وکلای او دبرا کاتز و لیزا بانک ها.

کاتز و بانک ها اشاره کرد که آن را “یک اتفاق معمول” برای سازمان به توافق برسند به ناظر درخواست برای باقی می ماند در پرسنل حرکت می کند به عنوان آن را بررسی. در آخرین سال مالی OSC به دست آمده در 31 می ماند از سازمان از طریق مذاکره و در سال 2018 از آن به دست آمده 47 باقی می ماند. آن به دست آمده 45 باقی می ماند در سال 2017.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید ظاهر روشن به نام یک “کارمند ناراضی” وقتی پرسیده شد که در مورد ناظر تصمیم گیری است.

“من نمی دانم که او چه کسی است اما برای من او یک کارمند ناراضی و اگر افرادی هستند که ناراضی آنها نباید کار,” او گفت: “من تا به حال شنیده ام چیزهای زیادی در مورد او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>