فدرال مونتاژ ‘عملیات سخت کوش شجاعت’ زور به جنگ پورتلند ناآرامی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مقامات فدرال را مونتاژ یک نیروی 114 فدرال ماموران برای حفاظت از ایالات متحده در ساختمان های دولتی در پرتلند سنگ., در واکنش به ادامه اعتراضات و ناآرامی و خشونت وجود دارد به عنوان بخشی از یک ماموریت لقب “عملیات سخت کوش شجاعت.”

جزئیات فدرال پاسخ فاش شد در یک دادگاه تشکیل پرونده.

این تیم از استتار-چادری فدرال عوامل که باعث هشدار و انتقاد ربودن افراد از خیابان پورتلند به نظر می رسد به یک “نیروی استقرار سریع” است که بخشی از وزارت امنیت داخلی-led عملیات بر اساس اطلاعات نیروی, فرمانده ارسالی سه شنبه شب در ارتباط با یکی از چندین پرونده های حقوقی به چالش کشیدن شیوه های آن.

فدرال خدمات حفاظتی غربی مدیر منطقه ای گابریل راسل گفت: استقرار سریع نیروی او نظارت پا تا فعالیت خود را در تاریخ 4 ژوئیه پس از آنچه او به نام “بی باک” تلاش برای آتش زدن به علامت هتفیلد دادگاه فدرال روز قبل.

“در پاسخ به به طور فزاینده حملات خشونت آمیز در صبح روز جولای 4th, DHS سریع استقرار نیروی اجرا تاکتیک در نظر گرفته شده برای مثبت شناسایی و دستگیری جدی مجرم جرایم مانند حمله در حالی که حفاظت از حقوق افراد درگیر در آزادی بیان فعالیت های” راسل نوشت: در یک دادگاه اعلام شده است.

راسل گفت: ماموران فدرال درگیر در حفاظت از ساختمان ها و ردیابی افرادی که مرتکب جرایم مربوط شامل نیروها از سه DHS قطعات: فدرال حفاظتی خدمات مهاجرت و گمرک و گمرک و حفاظت مرزی و همچنین ایالات متحده مارشال خدمات وزارت دادگستری جزء است که مسئولیت حفاظت از فدرال قضات و courthouses.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به گسترش تلاش برای شهرهای دیگر که تجربه کرده اند در جریان تظاهرات و یا ناآرامی سیاسی گزارش روز سه شنبه.

فیلم هایی که در گردش اند به طور گسترده ای در اینترنت در روزهای اخیر نشان می دهد مردان در استتار تعقیب کردن افرادی که به نظر می رسد معترضان و بسته بندی آنها را دور. عوامل’ لباس می گویند “پلیس” وجود دارد اما اغلب چند اگر هر گونه نشان جزئیات آنچه که آژانس آنها را نمایندگی کند که آیا آنها محلی و ایالتی یا فدرال پرسنل و اینکه آیا آنها غیر نظامی و اجرای قانون و یا متصل به نظامی است.

برخی از افراد در چنین نوردد می گویند آنها برگزار شد در وصف ناپذیر محل و سپس منتشر شده.

اورگان دو سناتور دموکرات Ron Wyden و Jeff Merkley زمان به طبقه سنا روز سه شنبه به فراخوان بان کی مون در آنچه آنها به عنوان “شبه نظامی” عملیات در خیابان پورتلند.

راسل اعلام می کند ارائه جزئیات دستگیری و بازداشت انجام شده و دور از صحنه های تظاهرات در پورتلند فدرال امکانات. خود را اعلام می کند جزئیات حملات متعدد در هتفیلد دادگاه محرمانه ضرب و جرح در پرسنل اجرای قانون به عنوان به خوبی به عنوان برخی از حوادث عجیب و غریب مانند یک قسمت که در آن یک معترض بود که گفته خاطی بلعیده نوعی از مواد مخدر پس از دستگیری و شروع به داشتن تشنج.

پس از معترضان بودند ناگهان پاک از خیابان در نزدیکی پارک لافایت در واشنگتن در ماه گذشته شکایت کرده است که آنها نمی شنوند از هشدارهای پلیس گفتن آنها برای پراکنده مقامات فدرال به نظر می رسد به شدت تلاش برای مطمئن شوید که تظاهر می دانم زمانی که آنها در حال ترک گفته.

راسل گفت که در اوایل جولای 12 مقامات با استفاده از یک ویژه سیستم صوتی به توصیه معترضان بودند خاطی در خارج از دادگاه.

“دستورات ساخته شده بودند با استفاده از یک محدوده صوتی دستگاه است که قابل شنیدن حتی با صدای بلند جمعیت صداهای,” او نوشت. پس از برخی از معترضان حاضر به پراکنده کردن و در ادامه به پرتاب سنگ و بطری های آتش بازی و با اشاره لیزر در افسران “کمتر کشنده پرتابه دور” و گاز اشک آور استفاده شد گفت: راسل.

DHS رسمی اعلامیه در ارتباط با طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط روزنامه نگاران و ناظران حقوقی که ادعا می کنند حقوق آنها نقض شده در این دوره از اجرای قانون در پاسخ به اعتراضات و ناآرامی. کت و شلوار در اصل هدفمند پلیس محلی اما شاکیان مورد حمایت توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا — نقل مکان کرد و در هفته گذشته به گسترش آن برای پوشش تاکتیک های استفاده شده توسط ماموران فدرال.

کت و شلوار به دنبال یک دستور اجازه می دهد خبرنگاران و عکاسان و حقوقی ناظران به باقی می ماند در صحنه و انجام فعالیت های خود را حتی پس از معترضان گفت: برای ترک. اما وزارت دادگستری وکلا می گویند که “نه یک گزینه عملی” و حتی می تواند خطرناک باشد.

“هیچ اختلاف وجود دارد که معترضان که نمی متفرق پس از یک نظم قانونی داده شده است ممکن است دستگیر شود. داشتن نامشخص تعداد افرادی که به طور قانونی ممکن است باقی می ماند اما نه تنها تا حد زیادی پیچیده تلاش برای پاک کردن یک منطقه و برقراری نظم آن را نیز در حال حاضر یک خطر روشن برای ایمنی” وزارت دادگستری ارسال می شود.

یک جلسه در روزنامه نگاران ” کت و شلوار برای پنج شنبه اما یک جلسه تنظیم شده است روز چهارشنبه در یک مورد دیگر در زمینه هفته گذشته توسط اورگان دادستان کل الن روزنبلوم. او به دنبال یک سفارش ضابط موقت مانع اجرای قانون فدرال از عوامل ناشناس بازداشت افراد در دولت است.

روزنبلوم خواسته است دادگاه به منظور آن است که ماموران فدرال تنها بازداشت افراد بر اساس حکم و یا علت احتمالی شناسایی خود را به مظنون بازداشت و توضیح دهد که چرا این گمان است که برگزار می شود.

یک فرد معترض که می گوید: او مورد ضرب و شتم توسط ماموران فدرال در طول یک تظاهرات در پورتلند شنبه شب جف پل نیز در زمینه خود طرح دعوی در دادگاه در روز شنبه در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام DHS وزیر چاد گرگ و دیگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>