فدرال نگاه برای سرعت بخشیدن به خدمات اجتماعی کمک های مالی به عنوان کمک های خشک میان coronavirus همه گیر

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

دولت فدرال در نظر گرفتن یک دوم نگاه کنید که چگونه به سرعت آن را به دل صدها میلیون نفر در کمک به خدمات اجتماعی به دنبال ضربه به منابع جدید سرمایه به خصوص به عنوان COVID-19 خشک سنتی کمک های مالی.

توسعه اجتماعی وزیر احمد Hussen دفتر می گوید دولت در حال بررسی راه اندازی از آنچه که به عنوان شناخته شده “اجتماعی, سرمایه گذاری صندوق” با توجه به همه گیر.

ادامه مطلب: کانادا coronavirus کسری بودجه افزایش به $343B به عنوان فدرال هشدار ‘تغییر دائمی’ به اقتصاد

همه گیر تا به حال یک اثر مالی بر خانواده ها با هزینه های اختیاری مانند خیریه بودن متوقف شد در حالی که عدم اطمینان اقتصادی غالب است.

لیبرالها در حال حاضر سوار بر یک مسیر به ارائه منابع جدید درآمد برای خیریه و غیر انتفاعی خدمات اجتماعی با اتصال آنها را با سرمایه گذاران خصوصی برای آزمون جدید — به طور بالقوه ارزان تر و موثر تر — راه های ارائه خدمات خود را.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ایده این است که سرمایه گذاران را مقابل پول برای پروژه های برای رسیدگی به مشکلات اجتماعی و دولت خواهد شد پاداش کسانی که اگر سرمایه گذاری در این پروژه ها کار می کنند.

شیوع کروناویروس: ترودو وعده برای سرعت 2 میلیارد دلار بودجه برای بسته های پول در شهرستانها

شیوع کروناویروس: ترودو وعده برای سرعت 2 میلیارد دلار بودجه برای بسته های پول در شهرستانها

Hussen شنیده زمین در اوایل این ماه برای سرعت بخشیدن به تحویل صدها میلیون نفر در فدرال دلار برای ساخت این اجتماعی آگاهانه سرمایه گذاری سیستم و مقدار ارائه شده اجتماعی-خدمات گروه عادت به تبادل سرمایه گذاران برای کمک به آنها را از زمین های نقدی.

سخنگوی Hussen می گوید لیبرال ها در حال بررسی مجدد این جدول زمانی و رویکرد برای راه اندازی اجتماعی سرمایه گذاری صندوق برای کمک به بسته های پول در گروه خدمات که در تقاضای بالا هستند.

“نیاز به نوآوری برای جوامع است که همه فوری تر در نور COVID-19 همه گیر” جسیکا Eritou در بیانیه ای گفت.

“ما اذعان دارند که COVID-19 همه گیر شده مالی و عملیاتی چالش های است که آن را دشوار است برای بسیاری از سازمانها به نوآوری در یک زمان زمانی که آنها بیشتر مورد نیاز است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: که در آن خواهد کانادا coronavirus اقتصاد بعدی بروید ؟ در اینجا 3 سناریوی احتمالی

هدف اجتماعی تامین مالی است که برای آوردن پول خصوصی به خدمات اجتماعی دولت در حال استفاده یا ارائه خود را و یا پرداخت به صورت مستقیم و گاهی غیرموثر.

به جای به طور مستقیم بودجه در موقعیت برای گروه های خاص در یک شرکت به عنوان مثال یک گروه را با استفاده از کمک های مالی خصوصی برای تست یک راه برای آموزش به حاشیه رانده شده و کارگران با مهارت های خاص.

بودجه دولت خواهد جریان اگر یک پروژه مانند پیدا کردن مسکن برای مردم برای آنها برنامه های فعلی کار نکرده و ثابت می کند موفق از طریق اطلاعات دقیق.

لیبرالها را کنار بگذارند $755 میلیون در یک اجتماعی-امور مالی صندوق و بیشتر از 50 میلیون دلار بیش از سال گذشته و در این سال مالی به کمک حدود 500 گروه ایجاد ظرفیت برای شرکت در این زمینه رو به رشد.

دولت تا به حال banked در $85 میلیون دلار از صندوق بیرون رفتن بیش از یک دوره چهار ساله با شروع این سال مالی در مجموع 340 میلیون دلار

زمین Hussen شنیده در آغاز ماه ژوئیه بود و برای 400 میلیون دلار در طول دو سال آینده — بیش از دو برابر آنچه که دولت برنامه ریزی شده — به سرمایه گذاری های موجود و در حال ظهور گروه بودجه و همچنین بومی رهبری سازمان.

Coronavirus: کانادا به گسترش اورژانس یارانه دستمزد برنامه به دسامبر

Coronavirus: کانادا به گسترش اورژانس یارانه دستمزد برنامه به دسامبر

گروه ها همچنین درخواست از دولت برای ارائه بیشتر از 150 میلیون دلار برای گسترش ظرفیت سازی برنامه های.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“اگر وجود دارد تخصیص ساخته شده را افزایش می دهد که مقدار رفتن به این ظرفیت سازی سازمان و سپس آنها را رول می توانید انواع برنامه های حمایتی برای حمایت از ده ها اگر نه صدها نفر از شرکت آغاز پاییز” گفت: آدم Spence, مدیر اجرایی, اجتماعی, سرمایه گذاری کسب و کار است که با این نسخهها کار میکند و متصل سرمایه گذاران اجتماعی, سرمایه گذاری وجوه و خدمات گروه.

برخی از این اجتماعی-امور مالی گروه را دیده اند درآمد خود را رها 70 درصد با توجه به COVID-19, اسپنس گفت: انعکاس شبیه قطره سنتی به دیده توسط سازمان های خیریه پس از همه گیر زده کانادا در ماه مارس است.

پروژه پول آینده خواهد آمد با یک هدف به جلو در 800 میلیون دلار در سرمایه خصوصی به طوری که بودجه گروه می تواند قرار دادن پول نقد به پروژه ها و سازمان های محلی آغاز و در اواخر پاییز اسپنس گفت.

ادامه مطلب: 2 coronavirus موج می تواند ‘تاثیر جدی در اقتصاد: بانک مرکزی کانادا

سرعت بالا و اضافه کردن هزینه های می تواند کمک 10,000 اجتماعی-هدف سازمان انطباق با بحران COVID-19 ایجاد شده برای آنها و حفظ و یا ایجاد شغل هدف تازه واردان جوانان و مردم بومی.

“هر یک از اینها برای کمک به پایه مالیاتی بلکه و شاید از همه مهمتر مقابله با یک میزبان کامل از اجتماعی و اقتصادی و چالش های زیست محیطی که ما همه رو به” اسپنس گفت.

تقریبا سه ده سه ده نفر از اماکن از Fogo جزیره به جزیره ونکوور در یک نشست مجازی با Hussen در اوایل این ماه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اسپنس گفت: این گروه همچنان امیدوار, اما همچنین قصد دارد برای دو چندان کردن تلاش های لابی نمایندگان مجلس محلی از طریق تابستان است.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>