تغذیه عظیم ‘خیابان اصلی کسب و کار امداد و نجات در خطر fizzling

Category: پلیتیکو Comments: No comments

600 میلیارد دلار فدرال رزرو وام برنامه طراحی شده است برای ارائه یک راه نجات برای ده ها هزار نفر از تلاش شرکت های آمریکایی است عنوان برای مشکل حتی قبل از آن می شود.

برخی از وام گیرندگان بالقوه شکایت دارند که “خیابان اصلی” برنامه اعطای وام — تا به نام چرا که آن را با هدف کمک به کارهای شرکت های ضربه سخت coronavirus بحران — تحمیل نرخ بهره است که بیش از حد بالا هستند و نیاز به کسب و کار به پرداخت وام های بیش از حد به سرعت.

تحت این برنامه انتظار می رود نورد این هفته شرکت خواهد شد همچنین در صورت ناخواسته محدودیت در سهام buybacks سود سهام پرداخت و اجرایی پرداخت. و محض طول زمان آن را گرفته است برای شروع برنامه — دو ماه — در حال حاضر بسیاری از شرکت ها به دنبال جایگزین است. است که در سمت چپ صنایع تقسیم شده و با تولید کنندگان مشتاق به ضربه بزنید وام اما فروشندگان مایل بیشتر به عنوان بسیاری از کسب و کار به چشم انداز صورت گسترده اخراج و یا حتی ورشکستگی.

“به طور کلی احساس در میان اعضای ما که خیلی دیر و نه به اندازه کافی” به گفته دیوید, فرانسوی, معاون ارشد رئيس جمهور از دولت روابط در فدراسیون ملی خرده فروشی.

هشدار در مورد خیابان اصلی نجات اکو کسانی که از wildly محبوب چک حفاظت از برنامه کسب و کار کوچک وام تلاش است که زد به دیوار از مشکلات پس از آن هرج و مرج راه اندازی در مه, تکان دهنده تا شبیه ترس در مورد اینکه آیا کمک های فدرال را به کسب و کار است که به آن نیاز دارید بیشتر.

خیابان اصلی برنامه یک جزء حیاتی از فدرال اقتصادی امداد به خاطر آن قرار است برای پر کردن یک شکاف برای شرکت هایی که بیش از حد بزرگ برای دولت حمایت وام کسب و کار کوچک اما بزرگ به اندازه کافی به حکم غول پیکر کمک مالی مانند شرکت های هواپیمایی. هدفمند کسب و کار — کسانی که با کمتر از 15000 نفر از کارکنان و یا کمتر از 5 میلیارد دلار در درآمد سالانه — می توانید دریافت چهار سال وام است که آنها نمی باید شروع به پرداخت برای یک سال.

اما اوایل سوء ظن در مورد این برنامه می تواند نیروی فدرال رزرو و وزارت خزانه داری را به وصله پینه کردن طراحی خود را برای جلوگیری از ورشکستگی و بیشتر برای کمک به کارفرمایان آن را از طریق همه گیر.

“من امیدوارم که من قصد دارم به شگفت زده می شود که آن را قوی تر” گفت: سناتور. مارک وارنر (D-Va.), یک کلید برای حمایت از ایجاد برنامه در یک مصاحبه. “این است که نوع رم است که من انتظار می رود.”

آن را نه تنها به وام گیرندگان بالقوه که احساس مضطرب است. یکی دیگر از عارضه ممکن است از بانک ها تمایلی که وظیفه صدور وام.

وام دهندگان قادر خواهد بود به پول در حالی که تخلیه بسیاری از خطر به طور پیش فرض به تغذیه — که خواهد خرید تا 95 درصد از هر وام — اما آنها هنوز هم ممکن است تردید به گسترش وام و اعتبار به شرکت های که در چنین وخیم بیماری است که آنها نمی توانند به تامین مالی در جاهای دیگر. یک نماینده بانک توصیف یک “شکست” در راه اندازی به جای آن از یک “انفجار بزرگ.”

از کیکآف و هر recalibration از کسب و کار امداد و نجات را یکی از فدرال رزرو ترین وظایف دشوار و در عین حال در طول همه گیر پس از بانک مرکزی تحت رهبری صندلی جروم پاول انداخته سریع رگبار گلوله از پول آسان و اضطراری وام که کمک به دفع کردن حتی عمیق تر رکود اقتصادی است.

“رئیس پاول ساخته شده است آن را روشن است که فدرال ریزرو از لحاظ اقتصادی قادر مطلق” گفت: اسحاق Boltansky مدیر تحقیقات سیاست در نقطه قطب نما پژوهش و تجاری. “خیابان اصلی تلاش خواهد شد تاکید ذاتی آن محدودیت.”

خیابان اصلی برنامه یک رمان یکی برای تغذیه به عنوان Covid-19 بحران مجبور است بانک مرکزی به گسترش دامنه اعطای وام اضطراری اقدامات آن در طول سال 2008 بحران مالی است.

فدرال ریزرو اعلام کرد جزئیات برنامه در ماه آوریل پس از کنگره را کنار بگذارند 500 میلیارد دلار بودجه برای کمک به شرکت 75 میلیارد دلار از آن استفاده خواهد شد توسط خزانه برای پوشش هر گونه ضرر و زیان از کارهای کسب و کار برنامه. به عنوان طولانی به عنوان ضرر و زیان تجاوز نمی کند که مقدار تغذیه مایل به قرض دادن به 600 میلیارد دلار پول تازه چاپ شده.

شرکت هایی که امکان استفاده از این برنامه را به “تلاش معقول تجاری” برای حفظ کارمندان, اما بر خلاف “چک حفاظت” هدف از کسب و کار کوچک نجات آنها لازم نیست که به طور رسمی متعهد به استفاده از پول برای حقوق و دستمزد. که تصمیم انتقاد دموکرات ها مانند بهداشت ، الیزابت وارن ماساچوست ساخته شد با این فرض که شرکت ممکن است نیاز به استفاده از پول در جای دیگر در یک موقعیت برای پرداخت وام.

فدرال رزرو و خزانه داری قبلا گسترش واجد شرایط بودن برای برنامه پس از درخواست برای انتقادات و پیشنهادات در طول اولیه اجرای. حدود 30 ، 000 کسب و کار در حال حاضر دیدار با نیروی کار و درآمد معیار برای وام با توجه به خزانه است.

پاول در هفته گذشته برگزار شد و باز احتمال این که این برنامه می تواند بیشتر گسترش مییابد. حداقل $500,000 جدید برای وام و حداکثر 200 میلیون دلار برای گسترش وام موجود است. “من می توانید تصور کنید که ما در حال گسترش در هر دو پایان,” او گفت:.

در عین حال برخی از وام گیرندگان بالقوه و بانک ها می گویند وجود خواهد داشت نه عجله برای استفاده از این برنامه آن را به عنوان ساختار امروز.

Rep. تپه فرانسوی (R-ارک.), یک بانکدار سابق و وزارت خزانه داری رسمی که در حال حاضر در خدمت در کنگره را coronavirus نظارت پانل گفت که او شنیده است انتقادات و پیشنهادات از کسب و کار نشان می دهد این برنامه نمی خواهد برای آنها کار می کنند. شرایط وام مناسب ممکن است برخی از کسب و کار است که در حال صدمه زدن به بسیاری از جمله هتل ها و بزرگتر رستوران های زنجیره ای, او گفت:.

وارنر, یک عضو کمیته بانکی سنای است به نام فدرال رزرو و خزانه داری به سهولت شرایط از جمله نرخ بهره. او استدلال می کند که خزانه باید بیشتر مایل به از دست دادن پول در این برنامه است.

“من فکر می کنم وزیر امور خارجه که, اما من همچنین فکر می کنم او می خواهد به مطمئن شوید که او می شود واضح تر نشانه هایی از کنگره بود که ما قصد” وارنر گفت.

یک مقام ارشد وزارت خزانه داری مقام سیاسی است که دولت زیان در این وام بستگی به وضعیت اقتصادی گستراند. در زیر برخی از حالات شدید فکر توسط وزارت خزانه داری می تواند از دست دادن بیشتر یا همه از 75 میلیارد دلار است که آن را کمک به برنامه است.

وام دهندگان در حال حاضر در تلاش برای تطهیر انتظارات. حتی اگر بانک ها خواهد شد و تنها قادر به انجام یک بخش کوچک از وام در کتاب خود آنها هشدار می دهند که این وام هنوز هم حمل خطر از وام گیرندگان متخلف ساخت اختصاصی یک مانع قابل توجهی وجود دارد و آن این است که تنها یک استخر کوچک به احتمال زیاد از وام گیرندگان. برخی از ترس آنها را تخطئه اگر آنها را تایید نمی کند به اندازه کافی وام.

“راه این است که در حال حاضر ساختار ما نمی فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از وام های تحت و مقدار زیادی از پول در جریان را به اقتصاد” گفت: Lauren اندرسون معاون ارشد و کاردانی مشاور عمومی در بانک موسسه سیاست که نشان دهنده بزرگترین کشور وام دهندگان.

بی میلی توسط وام دهندگان ارائه این وام این است که یک نگرانی برای انجمن ملی تولید کنندگان که می گوید وجود یک “اشتها بزرگ” در میان اعضای آن برای برنامه.

“ما فقط می خواهم به مطمئن شوید که وام دهندگان در حال شرکت و پول جریان به سیستم” گفت: Chris Netram گروه معاون رئیس جمهور از مالیات و سیاست اقتصادی داخلی.

فدرال رزرو و خزانه داری در حال تشویق بانک ها به گسترش وام و اعتبار فراتر از وام آنها به طور معمول خواهد ساخت. برای مثال وام دهندگان خواهد بود برای جبران روال مدیریت وام بر اساس ارزش کل تامین مالی نه فقط بخشی از آنها را.

ارشد وزارت خزانه داری مقام همچنین گفت که این گروه می توان به افزایش سرعت برنامه اگر چند شرکت علاقه مند هستند اما گفت که هیچ دلیلی وجود دارد برای تنظیم شرایط وام اگر تقاضا کم است و فقط به دلیل شرکت نمی خواهید به ادامه بدهی.

و اگر بانک ها اقدام با احتیاط که ممکن است یک مشکل یا برای کسانی که در حال اجرا برنامه.

“اگر بانک حاضر به حتی قرض دادن 5 درصد از وام برای کمک به این شرکت از این طریق است که بسیار قوی نشان می دهد که این شرکت است و نه قابل دوام شرکت” خزانه رسمی گفت. “و ما نمی خواهیم به ساخت وام به شرکت های ورشکسته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>