دادستان فدرال به دنبال تاخیر در مورد سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین با این استدلال که درخواست خود را به برداشت خود گناه ممکن است نیاز به شهادت از سابق خود وکلا.

در غیر معمول صبح روز یکشنبه در دادگاه براده باراک اوباما در واشنگتن نیست به صراحت خواستار به تعویق افتادن فلین برنامه ریزی Feb. 27 صدور حکم در یک جنایت اتهام اظهارات نادرست به FBI اما پیشنهاد قرار دادن بلندی مهلت در راه است که آن را بعید است که برای هر حکم را به جای این ماه است.

جدید براده می گویند فلین ادعا می کند که او بی اثر دریافت کمک از سابق خود وکلا در برتر سی حقوقی کاوینگتن & برلینگ نیاز به اطلاعات و شاید شهادت از کسانی که وکلای مدافع. دولت درخواست ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه مورچه سالیوان به شماره سفارش که فلین لغو کرده است وکیل مشتری امتیاز در این ارتباطات است.

“به درخواست دولت که دادگاه تعلیق زمان جلسه توجیهی برنامه های مربوط به متهم در [شب] تا زمانی که دولت قادر بوده است به مشورت با کاوینگتون در مورد اطلاعات آن به دنبال” دادستان نوشت. “در حالی که کاوینگتن نشان داده است تمایل به پیروی از این درخواست آن است و طبعا کاهش یافته است به انجام این کار در صورت عدم وجود حکم دادگاه تایید چشم پوشی از وکیل مشتری امتیاز است.”

این جفت ارز از محاکمه براده ارسال شده در روز یکشنبه را تحمل نمی کند امضای براندون ون Grack یک عضو سابق مشاور ویژه رابرت مولر تیم است که منجر وکیل در این پرونده پس از آن آغاز.

جدید ارسالی امضا شده توسط یک دستیار آمریکا وکیل در واشنگتن Jocelyn Ballantine که کمک کرده است تا رسیدگی فلین مورد از مولر را تعطیل کرد. براده ها برای اولین بار در این مورد ارائه شده تحت اقتدار تیم شیا جدید, موقت, U. s. دادستان برای ناحیه کلمبیا منصوب ماه گذشته توسط دادستان کل ویلیام Barr.

درخت روغن قلم یکی از دستیاران سابق Barr قبلا مشغول به کار به عنوان یک وکیل در عمده شرکت های حقوقی و مشاوره جمهوری خواه به رهبری مجلس نمایندگان و سنا کمیته.

پس از مولر را بسته و ون Grack تا به حال ادامه داد: به چوپان فلین مورد به عنوان دستیار ویژه آمریکا وکیل در واشنگتن در حالی که همچنین در خدمت به عنوان یک خانواده ایجاد عدالت در بخش موقعیت نظارت بر اجرای عامل خارجی ثبت نام اقدام کنند.

وزارت دادگستری سخنران و ون Grack بلافاصله پاسخ به سوالات در روز یکشنبه در مورد وضعیت خود را. با وجود عدم وجود خود را از آخرین تعقیب تقریرات ون Grack است به طور رسمی به اطلاع دادگاه از هر گونه تغییر به وابستگی با این مورد.

با توجه به مدارک دادگاه ون Grack است دادستان که گذشت برخی یا تمام اطلاعات فلین در حال حاضر گفت: او به اندازه کافی مورد توسط خود وکلا. ممکن است ون Grack مانده بود از آخرین ارسالی زیرا او مانند کاوینگتن وکلا باد می تواند به عنوان شاهد در جلسه که سالیوان است که با توجه به برگزاری فلین درخواست.

فلین جدید تیم حقوقی رهبری دیرین مولر منتقد سیدنی پاول است مخالفت دادستان’ تلاش برای به تاخیر انداختن براده بر تقاضای خود را برداشت تا بیشتر بحث را با Covington. سالیوان بود به دستور دادستان به ارسال پاسخ خود را توسط چهار شنبه.

“موضع ما این است که در حداقل وزارت دادگستری باید موافق به خروج از درخواست,” فلین تیم دفاع در بیانیه ای گفت که دادستان گنجانده شده است در یکی از جدید خود را براده. “ما مخالف هر گونه گسترش بیشتر این جلسه برنامه.”

در دسامبر 2017, فلین شد تنها سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رسمی به اعتراف به گناه در Mueller تحقیقات با اعتراف به یک جنایت به اتهام دروغ گفتن در یک تحقیقات فدرال.

مسئول محور در اظهارات خود به مقامات FBI در ژانویه آن سال در دوران صدارت کوتاه او به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی. فلین بستری دروغ گفتن در مورد مخاطبین خود را با سفیر روسیه و مورد تهمت انتقال تیم تلاش برای نفوذ در سازمان ملل متحد رای محکومیت اسرائیل است. فلین نیز اعتراف به اظهارات نادرست در براده فرستاده شده به وزارت دادگستری دفتر در مورد کار خود را در ترکیه مربوط به دفاع پروژه در طول تهمت کمپین هر چند که بخشی از رسمی اتهام جنایی.

فلین در اصل برنامه ریزی شده بود محکوم به اعدام در دسامبر 2018 اما سالیوان قرار صدور حکم پس از پر سر و صدا شنوایی است که در آن فلین در نهایت خواست زمان بیشتری برای کامل خود را با همکاری دادستان با شهادت در انتظار محاکمه یک شریک سابق در ترکیه مربوط به پروژه bijak را از دست Rafiekian.

پس از فلین جدا با Covington, دفاع, تیم, رابرت Bra و استیون آنتونی در ماه ژوئن گذشته و امضا با پاول و یک مجموعه جدید از دفاع وکلا و دادستان ها رها شده و قصد دارد به فلین شهادت در Rafiekian محاکمه. دادستان گفت: پاول نشان داد به آنها که فلین برنامه ریزی برای بازگشت به دور از پذیرش در سال 2017 درخواست و اصرار دارند که هر گونه دروغ در مطالب ارسالی در مورد ترکیه مربوط به لابی بودند ناخواسته یا تقصیر فلین سابق وکلای مدافع.

ابتدا در ماه ژوئن پاول نیز آغاز شده و اصرار بر و دیگر مقامات وزارت دادگستری به رها کردن تعقیب فلین رقیب که او یک قربانی overzealous و غیر اخلاقی پرسنل در اف بی آی و در مولر ، فلین دفاع نیز خواسته سالیوان به اعطای آنها دسترسی به تقریبا 50 دسته از اطلاعات آنها گفت: تقویت خواهد ادعای ظالمانه دولت انجام شده است.

سالیوان را رد کرد که حرکت در ماه دسامبر در یک تاول نظر است که رد این اتهامات از FBI و سوء رفتار متهم فلین از تلاش برای طفره زدن از گناه است که او به طور داوطلبانه ارائه شده و بارها و بارها تایید شده تحت سوگند در دادگاه.

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش فلین تصمیم به تغییر وکلا و ساخته شده است اظهارات متعدد ابراز همدردی با یکی از دستیاران سابق. متحدان فلین سابق ارتش سپهبد و آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع رئیس خواسته اند که رئیس جمهور به او را عفو کنند. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است noncommittal مورد عفو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im