فدرال باید سرمایه گذاری $50B در پروژه های سبز به کمک پست-coronavirus اقتصاد: کارشناسان

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

هنگامی که زمان می آید برای کانادا به نوبه خود توجه خود را به پست-همه گیر محرک یک گروه سرمایه گذاری و کارشناسان سیاست می گوید اتاوا نیاز به سرمایه گذاری به شدت در سبز پروژه های زیربنایی از جمله انرژی کارآمد ساختمان امن بهبود اقتصادی با قدرت ماندن.

وظیفه نیروی انعطاف پذیر بازیابی زده بود مستقل از دولت در ماه مه با هدف آینده با ملموس اقدامات دولت برای کمک به دریافت کانادایی بازگشت به کار در حالی که همچنین ساخت یک اقتصاد کم کربن.

ادامه مطلب: که در آن خواهد کانادا coronavirus اقتصاد بعدی بروید ؟ در اینجا 3 سناریوی احتمالی

این گروه که شامل چندین کسب و کار و کارشناسان امور مالی و همچنین رهبران تعدادی از سیاست و توسعه پایدار سازمان است و انتشار آن گزارش اولیه روز شنبه. آن را همراه با پنج توصیه های فراگیر و 22 اقدامات خاص آن معتقد است دولت باید هنگامی که چگونه به پا زدن شروع به اقتصاد کانادا می آید از COVID-19 بحران است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

توصیه مجموع 50 میلیارد دلار در هزینه های بیش از پنج سال است.

شماره 1 پیشنهادی که می آید با بزرگترین برچسب قیمت نشان می دهد دولت فدرال صرف بیش از 27 میلیارد دلار در مقاوم سازی ساختمان ها که بیشتر انرژی کارآمد.

اندی Chisholm که نشسته بر روی هیئت مدیره RBC و عضو دولت فدرال متخصص پانل, پایدار, سرمایه گذاری, می گوید: “ناکارآمد ساختمان” که آماده هستند برای اثرات تغییر آب و هوا نشان دهنده برخی از بزرگترین مالی و خطرات زیست محیطی برای اقتصاد کانادا.

قیمت نفت سقوط دهید تماس برای انرژی سبز

قیمت نفت سقوط دهید تماس برای انرژی سبز

اما آنها نیز در حال حاضر فرصت های.

“این چیزی است که در آن تعداد زیادی از شغل می توان ایجاد فن آوری های موجود را می توان شتاب و تجاری و در صورتی که ساختمان در حال بهبود از طریق مقاوم سازی آن را در یک محیط بهتر برای مستاجران و کارگران آن خواهد شد در نتیجه افزایش ارزش برای صاحبان املاک” Chisholm گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این نوع از آنها می گویند پایین آویزان میوه در بسیاری جهات است.”

دولت به طور مستقیم سرمایه گذاری در ساختمان تعمیرات اساسی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به اهرم تا 35 میلیارد دلار اضافی خصوصی سرمایه نیروی کار را گزارش می گوید.

توصیه های دیگر عبارتند از حرکت با سرعت بیشتری به ساخت widescale استفاده و دسترسی از صفر-انتشار وسایل نقلیه و برای حمایت از حفظ و جذب پاک کردن تولید کنندگان خودرو در کانادا.

ادامه مطلب: انرژی سبز پیشی زغال سنگ به عنوان منبع قدرت در طول coronavirus مستندات

این گروه همچنین می خواهد به دولت فدرال سرعت بخشیدن به سرمایه گذاری در بخش انرژی های تجدید پذیر; صرف بیشتر در بازسازی و حفاظت طبیعی زیرساخت ها و سرمایه گذاری در راه به کار و ایجاد کسب و کار سبز ساده تر و پایدار تر.

هدف نهایی این است برای اطمینان از کانادا با تمرکز بر آینده و نیازهای کشور در سال ها و دهه های آینده اگر و هنگامی که آن شروع به رول کردن میلیاردها دلار محرک اقتصادی یک بار بهداشت و درمان اضطراری هزینه های فاز است که بیش از Chisholm گفت.

“بیایید استراتژیک, بیایید سعی کنید برای رسیدن به اهداف چندگانه اجازه دهید به جلو به دنبال اجازه ساخت بلند مدت رقابت به فکر کردن به طوری که آنچه که ما در حال انجام است که به سادگی بازگرداندن خودمان را به جایی که ما قبلا … اما نه ما را در یک موقعیت قوی تر می شود رفتن به جلو با استفاده از جدید و در حال ظهور فرصت ها ،

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کانادا در بخش انرژی متوجه قدرت سبز

کانادا در بخش انرژی متوجه قدرت سبز

هلن Mountford معاون آب و هوا و اقتصاد در موسسه منابع جهانی می گوید: شواهد اخیر از سازمان های جهانی مانند آژانس بین المللی انرژی نشان می دهد دولت ها که محل تمرکز قوی بر روی انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی می تواند دو برابر تعداد مشاغل ایجاد شده به همان نسبت سرمایه گذاری در سوخت های فسیلی بازیابی.

رشد سبز بخش همچنین ایجاد فرصت های بیشتر برای گروه شده اند که بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر ،

“تنوع بخشی اقتصاد در این راه و حرکت به سمت بیشتر سرویس گرا اقتصاد بسیار خلاقانه تر اقتصاد در واقع شما تمایل به ایجاد شغل برای این گروه که تمایل به نادیده گرفته شده در نیروی کار و یا به لغزش پشت به ویژه در یک رکود اقتصادی از جمله زنان و جوانان” Mountford گفت.

“سوال این است که چه خواهد بود بهترین راه حل برای کانادایی ها و من فکر می کنم آنچه که ما در حال گفت که این یک رویکرد است که واقعا خواهد بود.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این گروه امیدوار است برای تکمیل گزارش نهایی خود را به زودی و با دریافت آن به دست مقامات فدرال آنها به عنوان برنامه بعدی مراحل کانادا را بازیابی.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>