فدرال هشدار الکس جونز برای جلوگیری هاوکینگ Coronavirus کلاهبرداری

Category: دیلی بیست Comments: No comments

غذا و دارو است و خواستار آن است که نظریه پرداز توطئه الکس جونز جلوگیری از تبلیغات مشکوک مکمل های غذایی به عنوان coronavirus درمان و تهدید به اقدام قانونی اگر او مطابقت ندارد.

FDA با ارسال نامه ای به جونز و وب سایت خود را InfoWars در روز پنج شنبه خواستار آن است که او را متوقف گفتن بینندگان خود را محبوب اینترنت, پخش برنامه های است که آنها می توانند با وارد کردن ویروس ها با استفاده از نقره کلوئیدی محصولات به فروش می رسد در وب سایت خود را. کسانی که فیلم FDA نوشت: “گمراه کننده نمایندگی از آنها به عنوان امن و/یا موثر برای درمان یا پیشگیری از COVID-19.”

یک شکست برای حذف کسانی که ادعای آژانس افزود: “ممکن است در نتیجه اقدام قانونی به دنبال یک دادگاه منطقه ای فدرال دستور و سفارش ممکن است که شما نیاز به پرداخت پول به مصرف کنندگان است.”

جونز که معروف است برای ساخت تئوری های توطئه و بازاریابی مشکوک مکمل های بهداشت و درمان شده است هاوکینگ قرار coronavirus-قتل نقره کلوئیدی محصولات در ویدئوها با عنوان “دولت عمیق با استفاده از Coronavirus ترس و وحشت به نابود کردن کشور ما است.” در یک ویدیو ارسال شده در ماه گذشته گفت که بینندگان از “نانو نقره” مکمل: “پنتاگون آمده است و مستند و امنیت باید گفت که این مسائل را می کشد کل سارس کرونا, خانواده, در محدوده نقطه خالی.”

نقره کلوئیدی مایع است که شامل ذرات کوچک فلزی. تعدادی از کلاهبرداران و طب طبیعی علاقه مندان به بازار عرضه شده آن به عنوان یک coronavirus درمان پس از وقوع ضربه زدن به ایالات متحده وجود دارد هیچ پایه و اساس علمی برای کسانی که ادعا می کند.

با وجود جونز’ در هوا ادعا می کند به خلاف زبان در InfoWars’ بازار آنلاین به صراحت آمده است که آن نقره کلوئیدی محصولات طراحی شده برای درمان این ویروس. “محصولات در این سایت در نظر گرفته شده برای استفاده در درمان, درمان, پیشگیری و یا کاهش هر بیماری از جمله رمان coronavirus” وب سایت هشدار می دهد. “هر گونه پیشنهاد به خلاف نادرست است و به صراحت انکار.”

جونز و InfoWars نیز هدفمند توسط مقامات در نیویورک در ماه گذشته بیش از ادعای خود در مورد محصولات و توانایی برای دفع coronavirus. دولت دادستان کل فرستاده InfoWars بس و دست برداشتن نامه خواستار آن توقف پخش مشکوک ادعا می کند در مورد محصولات خود را’ مزایای بهداشت و درمان.

جونز در میان برجسته ترین جناح راست شخصیت های رسانه ای هدفمند توسط دولت تنظیم کننده. اما دیگران مانند میسوری کشیش تلویزیونی جیم باکر دریافت کرده اند مشابه هشدار. FDA نوشت باکر نامه ماه گذشته خواستار او متوقف بازاریابی مشابه محصولات نقره به عنوان coronavirus درمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>