فاینستاین در گفتگو با FBI در مورد شوهرش معاملات سهام

دایان فاینستاین سناتور. دارای بیش از تبدیل اسناد به اف بی آی و پاسخ پرسش از اجرای قانون مقامات در مورد او بحث معاملات سهام سخنگوی حزب دموکرات کالیفرنیا گفت: در روز پنج شنبه.

فاینستاین سابق رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا در گفتگو با خبرگزاری “داوطلبانه” و “ارائه اسناد و مدارک اضافی به نشان می دهد او تا به حال هیچ دخالت در شوهرش معاملات” سخنگوی اضافه شده است.

فاینستاین را رد کرده است هر گونه تخلف در ارتباط با معاملات.

شوهر, Richard Blum, یک بانکدار سرمایه گذاری که در این گزارش به فروش سهام خود را در شرکت زیست فناوری در ماه ژانویه قبل از coronavirus بحران فرستاده بازار سهام به اضمحلال رود. معامله شد در گزارش فاینستاین معمول سنا افشای مالی اشکال و گفت: در آن زمان سناتور هیچ دخالت در شوهرش معاملات سهام.

این موضوع آمده است به خط مقدم در هفته های اخیر به عنوان دیگر سناتورها آمده اند تحت بررسی خود را برای معاملات سهام باعث اتهامات تجارت خودی. 2012 سهام به قانون منع قانونگذاران و دستیاران از خرید و فروش سهام بر اساس اطلاعات به دست آمده از طریق وظایف رسمی خود را.

در روز پنج شنبه دیابت ریچارد با مته سوراخ کردن (R-N. C.) استعفا از پست خود به عنوان رئیس کمیته اطلاعات یک روز پس از FBI خدمت کرده حکم برای تلفن همراه خود را در ارتباط با آژانس تحقیق با مته سوراخ کردن سهام خود را معاملات آمد که در حدود همان زمان او دریافت جلسات در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس.

نیویورک تایمز برای اولین بار گزارش داد که FBI رسیده بود به فاینستاین. یکی دیگر از نماینده مجلس که با آن مواجه نظارت بر معاملات سهام دیابت کلی Loeffler (R-Ga.), کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات پنج شنبه در مورد اینکه آیا او در تماس شده توسط اف بی آی است.

بورگس اورت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر