فلیکس دیلم-Aliassime می گوید برابری می ماند مسئله بزرگ پس از جورج فلوید مرگ

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

مونترال فلیکس دیلم-Aliassime که مشغول آماده شدن برای نهایی تنیس مرحله نهایی مسابقات در اواسط ماه ژوئن در فرانسه تا به حال توجه خود را منحرف خشم و خشونت در جنوب مرز توسط کسانی که در اعتراض به مرگ جورج فلوید.

در حالی که تلاش برای هضم حوادث 25 مه زمانی که فلوید یک غیر مسلح و دست به دستبند, سیاه, مرد درگذشت و در مینیاپولیس هنگامی که افسر پلیس درک چوین استفاده زانو خود را در 46 سال گردن به پین او را به زمین دیلم-Aliassime به یاد می آورد یک حادثه مربوط به خود را آفریقایی ،

سام Aliassime حس او را به دنبال داشت یک روز توسط یک ماشین پلیس در کبک محله در حالی که رانندگی به آپارتمان خود را به طوری که او کشیده به سمت جاده. این افسر زن نقل مکان کرد و پشت سر او و روشن در ماشین پلیس را چراغ.

“ببخشید من مرتکب هیچ جرمی هر جنایت?” سام پرسید. افسر گفت: او نداشته است. “پس چرا من دستگیر?”

با توجه به فلیکس افسر توضیح داد و آن را عجیب و غریب و یا نادر برای دیدن افراد از رنگ رانندگی مرسدس بنز در این محله است.

“پس اساسا گفتن پدر من که در واقع او یک سیاه آفریقایی و رانندگی مرسدس بنز [حکم] کشیده شدن بیش از” فلیکس گفت: در یک Instagram تصویری.

نا امیدی

سام پرسید: پس از آن افسر اگر کسی تا به حال گزارش یک ماشین به سرقت رفته در همسایه و او گفت:, “هیچ, آن را فقط یک چک آپ من فقط چک کردن در.”

نبود خشونت برخورد فلیکس اشاره کرد و همه چیز به پایان رسید مسالمت آمیز “اما من فکر می کنم آن را یک داستان ثابت کند که این نوع از حوادث ایجاد نا امیدی است که ما دیده ایم [هفته گذشته در ایالات متحده].”

فلیکس معتقد است که انواع مختلفی از تبعیض و نژادپرستی از جمله فلوید حادثه و با اشاره به آن می تواند توسط هر کسی که خود را دوستان و معلمان و مربیان است.

“ما آمده ایم یک راه طولانی”, او گفت:, “اما هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن در شرایط برابری.

“افسران پلیس و معلمان و … و پزشکان باید منجر شود به عنوان مثال و نه از پیش ساخته شده و ایده ها و کلیشه ها از نظر رنگ پوست و جنسیتی.”

پس از فلوید مرگ چوین اخراج شده و به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

سازمان دیده بان | پلیس آتش و گاز اشک آور معترضان:

CBC خبرنگار ارشد سوزان Ormiston گزارش از مینیاپولیس که در آن پلیس آتش و گاز اشک آور معترضان 5:01

آن را یک شب دیگر از تخریب در روز شنبه در بسیاری از شهرهای آمریکا با مردم پرتاب بطری در افسران تنظیم ساختمان در آتش سوختن ماشین پلیس و غارت فروشگاه ها در اعتراض.

“من در یک محله آرام در شهر کبک و من احساس می کنم مثل من ممتاز برای به دست آوردن آزادی بیان و همان فرصت به همه گفت:” فلیکس که مادر ماری دیلم است, فرانسوی, کانادا. “این باعث می شود من غمگین هر بار که می بینم مردم در هر نقطه در جهان است که نمی که همان آزادی و کسانی که در همان فرصت است.

“این را تغییر دهید تا همه از فرصت های برابر و آن را نمی کند [موضوع] رنگ پوست خود را.

“من دعا می کنم که همه چیز بهتر خواهد شد” فلیکس افزود که همه این رفتن در سراسر مرز به پایان خواهد رسید مسالمت آمیز و که هر کس فقط دوست شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>