فلیکس Rosenqvist موج در 2 مسابقه در جاده های امریکا برای 1st, IndyCar پیروزی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

اسکات دیکسون پیروزی شاگردانش در نهایت به پایان رسید. Chip Ganassi مسابقه فقط نگه داشته نورد همراه است.

فلیکس Rosenqvist پیشی گرفت و پتو O’Ward در آینده-به-آخرین دامان به دست آورده و خود را برای اولین بار حرفه ای برنده پنج شنبه در نیمه دوم یک IndyCar doubleheader در جاده های آمریکا. Rosenqvist شد تنها راننده دوم را به نفع خود یک IndyCar رویداد این سال پس از دیکسون ارسال شده در سه مستقیم پیروزی برای شروع سال.

Rosenqvist و دیکسون که به پایان رسید 12th هستند Chip Ganassi مسابقه هم تیمی.

در این مسابقه تبدیل به یک دوئل بین Rosenqvist و O’Ward بودند که هر دو تعقیب خود را برای اولین بار حرفه ای پیروزی. O’Ward کشیده جلوتر در 43 55 دور, اما حاشیه خود به طور پیوسته کاهش یافته است قبل از Rosenqvist در نهایت او گذشت.

تماشاگران اجازه داده شد در

“شما هرگز واقعا بیش از حد اعتماد به نفس” Rosenqvist گفت. “اما وقتی دیدم فاصله با پتو کاهش چهار و یا پنج دور, من تا به حال تنها یک چیز در ذهن من و خدمه من نیز تا به حال تنها یک چیز در ذهن من بود و این که برنده شدن در این مسابقه است.”

آخر این هفته doubleheader نخستین بار تماشاگران اجازه داده شد در طول این همه گیر تاخیر نجومی. IndyCar دهندگان اجازه می دهد طرفداران در مورد اساس و با تکیه بر محلی و ایالتی دستورالعمل های بهداشتی در هر کجا که مسابقات برگزار می شود.

سازمان دیده بان | Rosenqvist می شود 1st, IndyCar پیروزی:

سوئد فلیکس Rosenqvist برنده برگرد گروه جایزه بزرگ مسابقه #2 در جاده های آمریکا. 1:21

کسانی که طرفداران رو به دیدن کاملا به پایان برسد.

Rosenqvist رفت و به O’Ward چپ و گذشت او در به نوبه خود 7 از 14-به نوبه خود راه دوره که بیش از 4 مایل طولانی است. Rosenqvist در زمان بیش از وجود دارد و برنده توسط 2.8699 ثانیه است.

O’Ward که تا به حال موقعیت قطب برای اولین بار در زندگی حرفه ای خود گفت: تلاش شد با لاستیک عقب پایین کشش. O’Ward نیز متاثر از ترافیک مربوط به شوربا رانندگان از جمله کونور دالی. این دو درایور ساخته شده بود تماس شنبه در حرکت است که غرق دلی باشگاه زدم و او را از این مسابقه.

“ما فقط بدشانسی در پایان” O’Ward گفت. “ما نمی تواند آن را اتفاق می افتد. اما من افتخار می کنم از خودم. من به آن کاملا همه چیز من بود.”

Rosenqvist شد اولین شلغم برای برنده شدن یک IndyCar نژاد پس از Kenny Brack, ‘ 2002 پیروزی در مکزیکو سیتی. Rosenqvist تا به حال دو مکان دوم را پس از اتمام سال گذشته است.

‘کابوس شروع’

الکساندر رسی که برنده در جاده های امریکا در سال گذشته به پایان رسید و سوم برای بهترین نتیجه چه شده است یک فصل ناامید کننده برای Andretti Autosport راننده. رسی رتبه دوم را در نقطه جدول رده بندی در سال 2018 و سوم شد و در سال گذشته, اما او تا به حال به پایان رسید و بالاتر از 15 را در هر یک از سه مسابقه در این فصل است.

“این یک کابوس شروع من فکر می کنم برای این کار کل تیم” رسی گفت. “اما اخلاق کار هرگز منحرف و اعتماد به نفس در آنچه که ما قادر به تغییر هرگز. آن را فقط یک ماده از بیرون آمدن و صاف و ما قادر به انجام آن است.”

Rosenqvist پیروزی حداقل به طور موقت به پایان رسید دیکسون فصل طولانی تسلط. دیکسون اولین راننده به پیروزی سه مستقیم IndyCar حوادث پس از سیمون Pagenaud در سال 2006.

دیکسون در آغاز سال با پیروزی در تگزاس و Indianapolis قبل از پیروزی روز شنبه در جاده های آمریکا.

اما او هرگز از حد از یک عامل یکشنبه.

“من حدس می زنم شما نمی توانید همه آنها را برنده’

“من حدس می زنم شما نمی توانید همه آنها را برنده اما ما مطمئن شوید که سعی کردند با شروع فصل ما بود” دیکسون گفت.

تنها رانندگان دیگر را به نفع خود به عنوان بسیاری به عنوان سه مستقیم مسابقات برای شروع یک فصل A. J. Foyt (هفت در سال 1964), Sebastien Bourdais (چهار در 2006) و ” Unser Sr (در سال 1967).

قدرت دوم به پایان رسید به دیکسون در روز شنبه و ایجاد اغتشاش در آغاز چهار مسابقه.

در باز دامان قدرت را به باشگاه ضربه Ryan Hunter-Reay از پشت و همچنین تماس با گراهام رحال در یک حادثه جداگانه ضربه زدن هر دو شکارچی-Reay و رحال از نژاد پس از آنها رفت ، قدرت جریمه شد برای اجتناب از تماس و ارسال کردم به پشت بسته بر روی راه اندازی مجدد.

“این ناامید کننده برای دیدن ناامیدی حرکت می کند مانند آن است که در اوایل مسابقه” رحال گفت. “من آنها را ساخته ام قبل از بنابراین من می دانم که آنها را به خوبی.”

رحال را هوندا بود زدم البته و در سمت چپ خود هوندا آمار پایان بتنی و نرده. رحال و شکارچی-Reay هر دو مورد بررسی قرار گرفت و منتشر شده از زمین زیر کشت مرکز مراقبت از.

قدرت سخت بعد ادامه داد: چند دور بعد زمانی که او چرخید و آمار ثبت نام در نوبه خود 13. او بهبود و به طور خلاصه در زمان سرب در 17 دامان قبل از اینکه در نهایت در پایان 11.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>