FEMA اعزام تیم برای کمک به بازگشایی متحده

Category: دیلی بیست Comments: No comments

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به انتشار خطرناک فرضیه برای coronavirus درمان در تلویزیون ملی این کشور مبارزات به سطح شیب دار بالا coronavirus تست مقامات همکاری با دولت را وظیفه نیروی بی سر و صدا barreling پیش رو با برنامه ای برای کمک به کشورهای در بازگشایی اقتصاد ایالات متحده.

این هفته سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) اطلاع مقامات درگیر در coronavirus نیروی کار تلاش است که این امر اعزام “رابط” در سراسر کشور به کار متحده برای کمک به آنها را ساده کردن تلاش های خود را برای باز کردن کسب و کارهای محلی با توجه به داخلی آژانس سند reviewed by The Daily Beast. افسران کمک خواهد کرد که ایالات پیاده سازی بازگشایی دستورالعمل طراحی و توسعه توسط دولت فدرال و اطمینان حاصل شود که مقامات باید آنچه را که آنها باید برای جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus رسمی مشغول به کار در این تلاش گفت: روزانه وحش.

و همانطور که از پنج شنبه در مرکز کنترل بیماری ها در هماهنگی با FEMA حال نهایی شدن دستورالعمل در مورد چگونه متحده می تواند شروع به باز کردن اردوگاه های تابستانی, رستوران ها, کافه ها و مراکز مذهبی و ارسال آنها را به کاخ سفید برای تصویب. دستورالعمل های جداگانه و پیچیده تر از آنهایی منتشر شده توسط کاخ سفید در هفته گذشته. مقامات در داخل CDC گفت: آنها کار کرده ام در این دستورالعمل برای چند هفته و پیش بینی شده است که کاخ سفید خواهد آزادی آنها به دولت در روزهای آینده.

یک نسخه از سی دی و دستورالعمل FEMA قبلا به دست آمده توسط واشنگتن پست. مقامات در هر دو سازمان گفت: پیش نویس تغییر کرده است از آنجایی اما نمی گویند که چگونه. پست گزارش دستورالعمل شامل سه فاز برنامه ریزی—اول با تمرکز بر آماده سازی این کشور برای بازگشایی از طریق یک جامعه آمادگی ارزیابی. “این مرحله ما در حال حاضر” یک CDC رسمی گفت: روزانه وحش. “ما در حال حرکت کامل-بخار جلوتر است. ما رو به مطمئن شوید که ما در این قسمت حق است.”

FEMA نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر. CDC اظهار نظر نمی کنم رکورد برای این داستان.

رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس همواره گفته است که آنها ادامه خواهد داد به توصیه یک “رویکرد مرحله به مرحله” برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده به عنوان منعکس شده در حال حاضر منتشر شده کاخ سفید دستورالعمل. آنها همچنین گفتند که ترک آن را به استانداران برای تصمیم گیری زمانی که و چگونه به مردم به کار می کنند. اما با نهایی, جدید, گرانول, CDC دستورالعمل و اعزام از FEMA رابط نشان می دهد که دولت فدرال در حال همکاری با کشورهای به ساده بازگشایی این کشور است.

“ما در حال باز کردن در کشور ما آن است که بسیار هیجان انگیز برای دیدن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی شب جمعه است. “در این کشور است که یک محل عالی. و آن است که برای رفتن به بیشتر از همیشه قبل از. من واقعا بر این باورند که.”

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ (R-GA) در حال حاضر آغاز بازگشایی کسب و کار در دولت خود را از جمله سالن ورزشگاه و بولینگ alleys یک حرکت است که نگران کاخ سفید و coronavirus نیروی کار مقامات. مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته به خبرنگاران گفت که او “خوشحال” با کمپ و که آن را بیش از حد به زودی برای باز کردن کسب و کار است که جذب تعداد زیادی از مردم که مورد نیاز مردم به لمس سطوح مشترک.

حرکت در یک زمان می آید زمانی که کاخ سفید همچنان به منحرف نقد است که رئیس جمهور که این هفته پیشنهاد مردم ممکن است قادر به تزریق مواد ضد عفونی کننده برای کشتن این ویروس انجام داده است و نه به اندازه کافی برای اطمینان از ایمنی از آمریکایی ها قبل از باز کردن اقتصاد است.

در همین حال ایالات متحده coronavirus مرگ و میر کنه بالای 50,000 جمعه و دانشمندان از جمله کسانی که در کار خود رئیس جمهور coronavirus وظیفه نیروی ادعای این کشور می کند و در عین حال به اندازه کافی تست ظرفیت با خیال راحت به ارسال آمریکایی ها به کار می کنند. معاون رئیس جمهور پنس به خبرنگاران گفت: شب جمعه است که ایران می خواهد “به طور چشمگیری افزایش تست” طی هفته های آینده را ارائه جزئیات بیشتر در مورد چگونه است که اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>