فرناندو آلونسو مجازی برنده در ایندیاناپولیس در esports افسانه نژاد

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

فرناندو آلونسو برنده در ایندیاناپولیس در دنیای مجازی حداقل در روز شنبه در یک زمینه شامل 80 ساله ایالات متحده Mario Andretti و بازیگران از Indy 500 برندگان و قهرمانان فرمول یک.

اسپانیولی که بازگشت به ایندیاناپولیس بیضی برای املاک در ماه اوت به سعی کنید برای برنده 500 و تبدیل شدن به تنها راننده دوم به مهر و موم ‘تاج سه گانه از سی’ ضرب و شتم Jenson Button توسط 0.037 ثانیه است.

دو بار در انسانهای لو 24 ساعت برنده است که یک جایزه بزرگ موناکو پیروزی و دو F1 عناوین در رزومه کاری خود را نیز در زمان بعد معکوس شبکه مسابقه از 21 در شبکه است.

“مگا سرگرم کننده JB!!! در حال حاضر شما می آیند به 500,” آلونسو توییتی به 2009 فرمول یک قهرمان را فشار دهید.

سازمان دیده بان | آلونسو دارای دکمه خاموش را به نفع مجازی Indianapolis, افسانه های مسابقه:

فرناندو آلونسو ادعای پیروزی مجازی بیش بازیگران ایندی 500 برندگان فرمول یک قهرمانی و 80 ساله در ایالات متحده Mario Andretti. 2:18

Andretti ساخت خود را esports اولین در افسانه جایزه سازمان گشتاور Esports و www.the-race.com کاهش دامان پشت در اوایل حادثه پس از مقدماتی 19 26 در اولین مسابقه.

“من تا به حال یک انفجار” گفت: Andretti این 1978 فرمول یک قهرمان و در سال 1969 ایندی 500 برنده است.

“بدیهی است که به نظر می رسید مثل من بخشی از هر موقعیتی که اتفاق می افتد وجود دارد اما دیگر از آن, من به طور کامل از آن لذت می برد.

“این طبیعی نیست,” او گفت: از شبیه سازی مسابقه در اطراف Brickyard. “این خیلی متفاوت… شما درایو آن متفاوت است. خطوط کمی متفاوت است.

“شما باید به درک آنچه که دکل می خواهد چه سیم را دوست دارد, چگونه تهاجمی است که شما می توانید و تمام آن. وجود قطعی منحنی یادگیری بدون هیچ تردیدی در مورد آن.”

سازمان دیده بان | آلونسو ادعا 2nd مجازی پیروزی روز در Brickyard:

فرناندو آلونسو برنده 2 مسابقه مجازی روز شنبه, مارس 23 ضرب و شتم فرمول یک قهرمانی و 80 ساله در ایالات متحده Mario Andretti. 2:08

ایندیاناپولیس 500 تاج جواهر آمریکایی باز کردن چرخ مسابقه برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه اما به تعویق افتاد Aug. 23 دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

Andretti یکی از هفت ایندی 500 برندگان در این زمینه با 73 ساله برزیلی Emerson Fittipaldi خوان پابلو مونتویا Helio Castroneves Gil de فران داریو Franchitti و تونی Kanaan در شروع شبکه در Dallara DW12s.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>