چند نشانه سوئد coronavirus استراتژی را نجات دهد آن را به هر اقتصادی درد

Category: پلیتیکو Comments: No comments

استکهلم — در یک هفته اخیر در Vällingby, بازار, در لبه, سوئد, پایتخت وجود چند نشانه که شمال کشور را منحصر به فرد coronavirus استراتژی است که صرفه جویی اقتصادی هر درد است.

با وجود آن که در اواسط صبح و اصطبل شد و آرام زیرزمینی قطار پس از رسیدن به ایستگاه در زیر میدان بازار شد و عملا خالی است.

“وجود دارد هیچ مشتریان گفت:” مایک سینگ اجرا می شود که یک لباس غرفه. “هر کس در خانه ماندن.”

سوئد سمت پا در اتحادیه اروپا مستند در اواسط ماه مارس انحراف از مسیر گرفته شده توسط کشورهای همسایه در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus.

پس از ناظران مشتاق بوده است برای دیدن اینکه آیا نوردیک دولت contrarian رویکرد — که اجازه کسب و کار به نگه داشتن در حال اجرا و کودکان را به نگه داشتن رفتن به مدرسه — روشن شد یا بد و غلط.

سوئد ميزان مرگ و مير از COVID-19 از 364 میلیون اثبات سخت به تفسیر. آن را به خوبی در بالا برخی از قفل پایین متحده مانند فنلاند در 54 اما به خوبی در زیر کشورهای دیگر با یک مقدار سختگیرانه رژیم مانند انگلستان در 510. کارشناسان می گویند که آنها نیاز به زمان بیشتری برای ساختن یک ارزیابی مناسب از این اثر متفاوت مستندات در بهداشت عمومی است.

در ضمن وقتی که می آید به اثرات اقتصادی سوئد رویکرد آرام تر برای مقابله با این بیماری همه گیر کارشناسان به نظر می رسد readier به یک ارزیابی اولیه: آنها فکر نمی کنم آن را بسیار کمک خواهد کرد.

داده های اخیر نشان داد که رکود اقتصادی در سوئد در سه ماه اول سال 2020 کمتر شدید نسبت به جاهای دیگر در اروپا — یک انقباض از 0.3 درصد در برابر 3.8 درصد در منطقه یورو — اما اقتصاددانان در حال نیروبخش برای یک ضربه بزرگ است.

“پیامدهای اقتصادی همه گیر خواهد شد قابل توجه” سوئد بانک مرکزی گفت: در گزارش اخیر به آن هوا یک انقباض اقتصادی برای کشور سوئد از بین 7 و 10 درصد برای این سال و بیکاری از بین 9 و 10 درصد است. در سال گذشته بیکاری به رقم 6.8 درصد است. کمیسیون اروپا پیش بینی فعلی برای منطقه یورو برای سال 2020 است برای یک انقباض اقتصادی از 7.75 درصد است.

این چشم انداز فاجعه باری برای کشور سوئد است که در نتیجه وابستگی آن به صادرات به ویژه به مبارزه یورو و بریتانیا مقامات می گویند.

صادرات حفظ حدود یک میلیون و نیم از سوئد جمعیت 10 میلیون در کار و حرکت صعودی نگه داشتن رستوران و سالن مو باز نمی تواند برای جبران این حرکت نزولی تولید متوقف می شود در تولید کنندگان بزرگ از سودتلیا بر اساس اسکانیا کامیون و گوتنبرگ مبتنی بر ماشین ولوو.

“این بحران نشان داده است ما دوباره چگونه صادرات وابسته به ما هستند” گوتنبرگ شهردار اکسل Josefson گفت سیاسی. “بازیابی می تواند طولانی تر از مردم فکر می کنم.”

درسهایی از سوئد — هر دو از نظر نرخ مرگ و تاثیر اقتصادی — نگاه مجموعه ای از اهمیت ویژه ای در طول هفته پیش رو است. به عنوان کشورهایی مانند فرانسه و ایتالیا شروع به استراحت خود مستندات خود روش شروع به نگاه مانند سوئد و داده ها از شمال اروپا وزارت امور خارجه می تواند کمک به مقامات در پاریس و رم درک بهتر آنچه که در آینده نزدیک می تواند مانند نگاه.

در پایان مارس سازمان بهداشت جهانی سخنگوی مایکل رایان گفت: سوئد رویکرد برای بسیاری از کشورها می تواند نشان دهنده “طبیعی است.”

این کشور نور-لمسی قوانین طراحی شده بودند به اجازه گسترش بیماری به آرامی اجازه می دهد تا خدمات بهداشتی و درمانی به مقابله و ایمنی ساخت.

منجر اپیدمیولوژی آندرس Tegnell گفت که او احساس کمی می تواند به دست آورد از طریق برخی از سخت گیرانه اقدامات اتخاذ شده در جاهای دیگر. او گفت: نگه داشتن کودکان در خانه بود و بعید است که به سرعت ویروس و بسته شدن مرزها شد تا حد زیادی بیهوده است.

“یکی از دلایل قوی که چرا ما در حال انجام آنچه ما انجام می دهند در سوئد است که ما احساس می کنیم این است که بسیار پایدار” Tegnell گفت: در اواسط ماه آوریل است. “ما اعتقاد داریم که ما می تواند در حفظ و انجام این کار را برای ماه ها در پایان بدون هیچ آسیب واقعی به جامعه است.”

بنابراین سوئدی ها شده رایگان به فروشگاه غذا خوردن در رستوران ها و رفتن به سینما و برش مو خود توسط حرفه ای ها. اما واقعیت این است, بسیاری از را انتخاب کرده اند. سوئدی ها در سطح بالایی از اعتماد به خود را در مقامات نظرسنجی ها نشان می دهد و بسیاری از آنها توجه Tegnell مشاوره برای محدود کردن جنبش از هم جدا ماندن.

داده ها از تلفن همراه و ارائه دهندگان خدمات نشان می دهد که مردم باید در خانه مانده به میزان بسیار بیشتری نسبت به حالت عادی حتی در طول تعطیلات عمومی و داوطلبانه ممتنع از فعالیت های غیر ضروری — اگر چه تحرک بالاتر است در کشورهای دیگر با سخت مستندات و پیاده روی سفر در حال حاضر نزدیک به بازگشت به جایی که آنها در ماه ژانویه است.

بنابراین با وجود نور-لمسی, محدودیت, سوئد اقتصاد داخلی کاهش پیدا کرده است و ترکیب این اثر سقوط صادرات است.

در رسانه های جلسه پنج شنبه گذشته وزیر دارایی مگدلنا اندرسون به کلی از چشم انداز اقتصادی. اسلاید او نشان داد که فروش در فروشگاه ها از سوئد-بین المللی مستقر در شرکت پوشاک H&M افتاده بود کمتر در سوئد نسبت به جاهای دیگر اما تفاوت بین سوئد و قفل شده است به پایین نروژ محدود بود. یک تصویر کلی از هزینه های کارت اعتباری نیز پیشنهاد حداقل تفاوت بین این دو است.

یک مطالعه توسط محققان در دانشگاه کپنهاگ پیشنهاد هزینه های مصرف کننده در دانمارک و سوئد تاکنون مشابه مقادیر با وجود این رویکرد بسیار متفاوت توسط دو کشور به مستند.

اندرسون به این نتیجه رسیدند که به طور کلی بدترین هنوز تمام نشده. “زیادی وجود دارد که نشان می دهد که سقوط بزرگ خواهد شد در سه ماهه دوم,” او گفت:.

در Vällingby, اثر کاهش در هزینه های مصرف کننده شد بر روی صفحه نمایش با تعدادی از فروشگاه ها در حال حاضر توقیف و دیگران ارائه تخفیف های سنگین.

سینگ stallholder گفت: خود فروش پایین در حدود 80 درصد در مقایسه با ماه مشابه سال گذشته و همسایه اصطبل نیز درد و رنج عمیقی رکود است. “این یک زمان واقعا دشوار است.”

می خواهید بیشتر تجزیه و تحلیل از سیاسی? سیاسی طرفدار حق بیمه ما سرویس اطلاعاتی برای حرفه ای ها. از خدمات مالی به تجارت, تکنولوژی, امنیت, بیشتر طرفدار, ارائه زمان واقعی اطلاعات بینش عمیق و شکستن قاشق شما نیاز به نگه داشتن یک قدم جلوتر. ایمیل [email protected] به درخواست افتخاری محاکمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>