مبارزه با COVID-19: کارکنان در رجینا مراقبت از خانه زندگی می کنند با ساکنان برای 55 روز

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

در تلاش برای سعی کنید برای حفظ رمان coronavirus برخی از کارکنان زندگی در بندرگاه فرود ایجاد کرد صفحه اصلی بازنشستگی در رجینا برای بیش از 55 روز برای اطمینان از ایمنی بیش از 70 نفر.

مقامات گفت: زمانی که این بیماری همه گیر شروع به گرفتن جدی در اوایل ماه مارس آنها تصمیم برای برخی از اعضای تیم رهبری ارشد به اقامت یک شبه به مطمئن شوید که تمام خط مقدم مراقبان به حمایت آنها مورد نیاز است.

Harbour Landing Village / Supplied.
بندرگاه فرود ایجاد کرد / عرضه شده است. بندرگاه فرود ایجاد کرد / عرضه
Harbour Landing Village / Supplied.
بندرگاه فرود ایجاد کرد / عرضه شده است. بندرگاه فرود ایجاد کرد / عرضه

“در مجموع ما سه نفر اینجا زندگی می کنند به صورت زیر 60 روز یک شبه و سه که با اجرای نسبتا منظم چرخش” Janson اندرسون بندر فرود ایجاد کرد رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت.

ادامه مطلب: پرستار مبارزه با COVID-19 تروما مرده در ماشین خود

او افزود که دیگر دلیل بود که مطمئن شوید که ساکنان و خانواده خود را به حال صلح از ذهن در برابر خطر قرار گرفتن در معرض این ویروس از کارکنان مراقبت های همسران و شرکای.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اندرسون که در میان رهبری ارشد مقامات برای اقامت یک شب در خانه بازنشستگی گفت: این یک تجربه جالب که نیاز به بسیاری از تنظیمات.

او گفت: آن سخت بود که دور از خانواده خود را.

“این دشوار است به ویژه برای کودکان و نوجوانان [برای آنها] آن را مانند زمانی که می توانم به دیدن پدر؟”

با وجود سختی قادر به دیدن خانواده خود اندرسون و سعید قربانی به ارزش آن است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“فقط دانستن که ما می تواند در اینجا به مطمئن شوید که ما ساکنان امن کارکنان ما احساس حمایت و آنها امن و پس از آن که همه ما با هم خیلی دوست دارم به عنوان یک به طور کلی ایجاد کرد.”

“هر چهارشنبه ساکنان را با هم در یک رژه برای همه اعضای هیات بودند که برای تغییر شیفت بعد از ظهر آنها را نشانه و پوستر ضمن تشکر از اعضای هیات بنابراین هر کس رو به احساس می کنید که قدردانی آمدن از ساکنان ما,” او گفت:.

ادامه مطلب: 11 میلیون کانادایی می تواند تجربه ‘سطوح بالایی از استرس’ با توجه به COVID-19: بهداشت و درمان کانادا

از آنجا که داستان شروع ساخت, اخبار اندرسون گفت: بندر فرود ایجاد شده است دریافت یک افزایش در تعداد سوالات در مورد پتانسیل حرکت-فهم و ساخته شده اند بازسازی و به روز شده در اتاق خود را به جای مردم بیشتر است.

صفحه اصلی بازنشستگی است که به دنبال در پایان ماه مه یا اوایل ماه ژوئن برای کارکنان قادر به رفتن به خانه اما گفت که آنها همچنان به اقدامات احتیاطی اضافی و نقد و بررسی سیاست های خود را برای اطمینان از ایمنی از ساکنان به عنوان طولانی به عنوان COVID-19 همه گیر به طول می انجامد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مشاهده link ”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>