آشر تپه تماشا در تلویزیون خود را به عنوان شهرهای ایالات متحده به آتش کشیده شد و بر روی تلفن خود را به عنوان سیستم عامل رسانه های اجتماعی روشن با تیم های ورزشی و ورزشکاران و ملی کانادا, ورزش, سازمان های مسابقه محکوم به نژاد پرستی.

او خشمگین شده بود را ویران کرد و تا به حال به اندازه کافی بود. او به عنوان ورود به سیستم از آن همه سهشنبه شب او jarred توسط یک پست از اسکیت کانادا.

هیل که سیاه و سفید است, شده است, پاتیناژ از او سه بود. او در رقابت های قهرمانی جهان و رویدادهای بین المللی برای کانادا. هیل دارد و در حال حاضر مجوز اسکیت مربی. اما به عنوان یک اسکیت باز و مربی او می گوید: او به طور مداوم با آن مواجه نژادپرستی و همواره دردناکی آگاه از رنگ پوست خود را.

هیل همچنین شرکت میزبان که روی یخ نشان می دهد که پخش CBC Sports’ کانال یوتیوب.

هنگامی که اسکیت کانادا گفت: در یک پست آنها “متعهد به ضد نژاد پرستی و پیشرو به عنوان مثال در جامعه ورزشی را به تغییر” تپه به چیزی می گویند.

در یک سری از توییت او به نام اسکیت کانادا برای نادیده گرفتن شکایت خود از نژاد پرستی و همجنسگرا ستیزی زن ستیزی و سوء استفاده از اسکیت بازان و مربیان است.

“شما هرگز به من رسیده است برای چگونه شما می توانید این ورزش امن تر برای کودکان و مربیان و داوطلبان از رنگ اجازه دهید به تنهایی مردم سیاه و سفید,” او نوشت.

به نام او خواهر خود را بلافاصله پس از و به او گفت که او احساس او چیزی اشتباه است.

“این ترس است. کامل و مطلق ترس” هیل گفت. “من احساس gaslit به فکر تجربه من در اسکیت بود که واقعی نیست و تقصیر خود من بود.”

ثبت شکایت در سال گذشته

در یک مصاحبه اختصاصی با CBC ورزش هیل می گوید او ثبت رسمی سوء شکایت با اسکیت کانادا در ماه ژوئن گذشته برجسته تعدادی از موارد پوشا پنج سال که در آن او می گوید یک همکار در برامپتون, Ont., شکل اسکیت در باشگاه بود با سوء استفاده نژادپرستانه ضد همجنس و misogynistic زبان.

اسکیت کانادا تایید CBC Sports آنها دریافت شکایت از سوء رفتار از تپه.

“پس از بررسی شکایت ما ساخته شد آگاه باشید که اسکیت باشگاه درگیر کرده بود حفظ یک حرفه ای شخص ثالث محقق به مدیریت شکایت” سازمان نوشت: در یک ایمیل.

“اسکیت کانادا بررسی صلاحیت شخص ثالث محقق و پذیرش آنها به عنوان یک بی طرف برای رسیدگی به این شکایت است.”

محقق “به این نتیجه رسیدند که این اتهامات بی اساس” است که اسکیت کانادا می گوید آن را پذیرفته است.

هیل می گوید او احساس خاموش اسکیت کانادا پس از پر کردن یک سوء رسمی شکایت با سازمان در ماه ژوئن گذشته. (فرستاده شده توسط آشر هیل)

هیل می گوید اسکیت کانادا موفق به درستی بررسی اطلاعات مربوط و شهادت او ارائه شده و احساس می کند او سکوت بود.

“من به پایان رسید تا بودن کسی که مواخذه” هیل گفت. “آنها می خواستند به رفت و برگشت آن را زیر فرش. آن را تکان دهنده آنها صحبت نمی به مردم است. وقتی که آنها آمدند با تصمیم خود آنها را تهدید به تعلیق من یا دور مجوز من بعد از من صحبت کرد.”

اسکیت کانادا ‘تعطیل’ گفتگو: تپه

اسکیت کانادا رد هیل اتهام که او مواخذه و می گوید هرگز آن را تهدید به تعلیق یا لغو مجوز خود را پس از صحبت کردن.

این سازمان می گوید: از آن تماس تپه صبح روز چهارشنبه گفت: می خواستم به شرکت در گفتگو در مورد چگونه به ایجاد تغییر است.

هیل نیست و مصرف آنها را در ارائه هر زمان به زودی گفت: آنها تا به حال شانس به تغییر زمانی که او برای اولین بار صحبت کرد تا یک سال پیش.

“ما می تواند در این گفتگو داشته اند. ما باید این گفتگو و آنها آن را تعطیل,” او گفت:.

سازمان دیده بان | کانادا ورزشکاران صحبت کردن در برابر نژاد پرستی:

کانادا ورزشکاران شده اند صحبت کردن در برابر نژاد پرستی و برای تغییر از جمله تنیس جوانی فلیکس دیلم-Aliassime بسکتبال افسانه استیو نش و المپیک کیا, پرستار, کارینا LeBlanc و پردیتا Felicien 2:38

در یک ایمیل به CBC ورزش اسکیت کانادا می گوید که “متعهد به بهبود مستمر” است و در “سیاه و سفید گنجاندن گروه کاری برای توسعه آموزش و منابع برای جامعه ما است.

“ما اذعان دارند که ما باید کار را به انجام و متعهد به برداشتن گام است که دستیابی به یک محیط جامع برای همه است.”

‘آنها را یک فرصت’

هیل می گوید: این و به عبارت دیگر ارسال شده توسط بسیاری از لیگ های دیگر ورزشکاران و حتی سازمان های فرهنگی احساس خالی در حال حاضر.

“ما می توانید ببینید که گذشته خود را مزخرف … آنها نمی توانند پنهان در پشت عبارت دیگر” هیل گفت. “آنها یک فرصت است. برای پرش بر روی یک علت اجتماعی و علل اجتماعی خوب برای کسب و کار است.”

کانادا کمیته ملی المپیک صادر شده خود را در بیانیه روز شنبه گفت: حوادث اخیر را “باعث شد همه ما را به خود منعکس پس چگونه ما می تواند بهتر شود.”

“ما باید تمام پاسخ, اما ما متحد با ورزشکاران ما و همه کانادایی ها در مبارزه با نژادپرستی است.”.

[تیم ها و سازمان ها] دیدن یک فرصت است. برای پرش بر روی یک علت اجتماعی و علل اجتماعی خوب برای کسب و کار.– Asher هیل

کمیته بین المللی المپیک (IOC) می گوید آن را “کاملا” پشتیبانی از حق ورزشکاران به اظهارات اخیر حوادث.

“این است که فردی خود را راست و این حق است که ما به طور کامل پشتیبانی” یک سخنگوی کمیته بین المللی المپیک گفت: CBC Sports.

“کمیته بین المللی المپیک ادامه خواهد داد تا ماموریت خود را به کل جهان با هم از طریق ورزش در حالی که احترام به محدوده اختیارات آن است.”

اقدامات سیاسی ممنوع شده توسط کمیته بین المللی المپیک

در ماه ژانویه کمیته بین المللی المپیک منتشر شد دستورالعمل آن در تظاهرات در طول بازی های المپیک است. با توجه به منشور المپیک حکومت 50 ورزشکاران ممنوع است از مصرف سیاسی ایستاده در میدان بازی است.

مرگ جورج فلوید و تظاهرات که به دنبال آن نیز بدستآمده اظهارات از بسیاری از تیم ها در لیگ های حرفه ای در آمریکای شمالی از جمله NFL, NHL, NBA و MLB. مشخصات بالا در ورزشکاران نیز وزن با افکار خود را در رسانه های اجتماعی.

اما برای بسیاری از جمله تپه نفاق است ، تپه امتیاز به NFL را Washington Redskins های لامپ کم مصرف را ادمونتون اسکیموها و سرخپوستان کلیولند و آتلانتا بریوز از MLB تمام ارسال مورد محکوم کردن نژادپرستی تمام ورزشی در حالی که آنچه که او خواستار نژادپرستانه نام تیم.

“این فقط صمیمی” هیل گفت.

چه گام های واقعی شما?’

این احساس تکرار توسط دیگر ورزشکاران. اریک Kendricks یک linebacker با وایکینگها مینه سوتا, انتقاد NFL برای آن بیانیه در پی فلوید مرگ است. NFL مواجه شده است و انتقاد خود را برای دست زدن به سابق کارفرمایی khezri که صحنه تظاهرات سکوت در برابر خشونت پلیس در سال 2016 با زانو زدن در طول سرود ملی قبل از بازی. Kaepernick هنوز به بازی یکی دیگر از فوتبال پس از آن فصل.

“چه گام های واقعی شما را به حمایت از مبارزه برای عدالت و سیستم اصلاحات؟” Kendricks گفت: در یک توییت در روز سه شنبه. “در بیانیه خود گفت: هیچ چیز. لیگ شما ساخته شده است در ورزشکاران است. پاسخ مبهم انجام هیچ چیز نیست. اجازه دهید این بازیکنان می دانم آنچه شما در واقع انجام می دهند. و ما می دانیم چه سکوت معنی است.”

سابق NHL دروازه بان بن Scrivens نیز فکر کرده اید که چه اثرات بسیاری از اظهارات ورزشکاران در حال ساخت اند. در یک صدای جیر جیر در چهارشنبه Scrivens به نام بازیکنان را ساخته اند که بیانیه های این هفته است.

Craig brown, ph. d. اشاره حادثه نژادی تهمت سابق Calgary Flames مربی لایحه پیترز در ماه نوامبر و مستند حوادث مربوط به دیگر NHL بازیکنان که قرار گرفته اند به نژاد پرستی.

“آن شده اند که بیشتر معنی دار در چشمان من به دیدن این پیام آمده در طول این لایحه پیترز’ شلیک حماسه یا بعد از K’Andre میلر زوم تماس بگیرید و یا پس از Akim Aliu بازیکنان’ تریبون مقاله” Scrivens نوشت.

“من طبیعی بدبینی شگفتی چقدر از این است که مجمع تشخیص مصلحت نظام و چقدر از طریق دنبال خواهیم از بازیکنان که علنا اعلام نیت خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net