نهایی المپیک بیس بال مقدماتی مسابقه به تعویق افتاد ژوئن در تایوان

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

ورزشی تابستان

بیس بال نهایی مقدماتی رویداد برای توکیو المپیک به تعویق افتاده است از آوریل تا ژوئن به دلیل نگرانی از شیوع ویروس است که آلوده تقریبا 89,000 مردم و ایجاد بیش از 3000 مرگ و میر عمدتا در چین است.

40 نفر از coronavirus 1 مرگ در کشور; بازی های تابستانی برای شروع در جولای 24

مردم پوشیدن facemasks برای محافظت در برابر coronavirus در تایوان که در آن وجود داشته است 40 نفر و یک مرگ. بیس بال نهایی مقدماتی المپیک توکیو رویداد به تعویق افتاده است از آوریل تا ژوئن به دلیل نگرانی از شیوع ویروس. (چینگ یانگ-یانگ/آسوشیتد پرس)

بیس بال نهایی مقدماتی رویداد برای توکیو المپیک به تعویق افتاده است از آوریل تا ژوئن به دلیل نگرانی از شیوع ویروس است که آلوده تقریبا 89,000 مردم و ایجاد بیش از 3000 مرگ و میر عمدتا در چین است.

جهان بیس بال و سافتبال (persian) کنفرانس روز دوشنبه اعلام کرد صلاحیت رویداد برنامه ریزی شده برای Taichung و Dou لیو در تایوان در مارس 1-5 شده بود به تعویق افتاد ژوئن 17-21 به دلیل “بازیکن پرسنل و تماشاگر سلامت و اقدامات ایمنی در برابر گسترش coronavirus.”

صدها مورد جدید از این ویروس است که باعث COVID-19 بیماری اعلام شده است در روزهای اخیر در خارج از چین است. شده اند وجود دارد 40 مورد و یک مورد مرگ در تایوان است.

بازی های المپیک در حال برنامه ریزی برای باز کردن جولای 24, با, بیس بال, مسابقه تعیین شده به بازی می شود در فوکوشیما و یوکوهاما از جولای 29 Aug. 8.

دوم و سوم جای تیم از آمریکا مقدماتی مسابقات در آریزونا از مارس 22-26 پیشرفت خواهد کرد و به مرحله نهایی مقدماتی مسابقات در تایوان پیوستن به یک میدان است که شامل استرالیا و چین و هلند و تایوان است.

بیس بال بود یک رویداد المپیک از 1992-08 و بازسازی شده است برای بازی های المپیک توکیو.

ارسال بازخورد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>