سرمایه گذاری خدایان می گویند آینده سبز است

Category: پلیتیکو Comments: No comments

به انجمن خوش آمدید سیاسی جدید پایدار سرمایه گذاری ویژه — یک فرمت جهانی ترجمه عضویت در خبرنامه. هر هفته در حال پیگیری مسائل عمده ای رو به جهان است. ثبت نام در اینجا.

بزرگ و خوب پایدار سرمایه گذاری بزرگنمایی به اتاق نشیمن شنبه در پترسبرگ آب و هوا Dialogue — نوع آب و هوا بازی های المپیک — که در آن هر سخنران خواست ما قوی تر در آب و هوا سرمایه گذاری.

در میان truisms در ارائه مارک کارنی به تازگی از بانک مرکزی انگلستان و در حال حاضر یک U. N. آب و هوا سرمایه گذاری ایران هشدار داد “ما نمی توانیم آرزو دور ریسک سیستماتیک. ما نمی توانیم خود-جدا از آب و هوا.” به که او می خواهد هر شرکت مالی برای توسعه “خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای قصد دارد” و نشان می دهد دولت است که بهره مندی از Covid-19 ناشی از تجدید ساختار بدهی نیز باید ثبت نام کنید. اگر بانک مرکزی می خواهید به ماندن در لبه برش آنها در حال حاضر باید در حال اجرا “آب و هوا تست استرس” او گفت:.

صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva است نه نوع جهانی وام دهنده شما می خواهید برای دیدار در یک کوچه تاریک. زمانی که او می گوید: “ما باید همه چیز را در قدرت ما آن را سبز بازیابی” او به معنی شما می توانید وام خود را اگر وجود دارد یک سوخت فسیلی در چشم. حتی اگر شما نمی نیاز به پول صندوق بین المللی پول او مشاوره برای شما به هر حال: “در حال حاضر وجود دارد یک افزایش عظیم در تضمین دولت یک تکه خوبی از این تضمین باید بسیج به ارائه سرمایه گذاری خصوصی از سرمایه گذاری های سبز” Georgieva گفت.

Alzbeta کلاین جهانی سر از آب و هوا کسب و کار در شرکت مالی بین المللی گفت: هیچ نقطه ای صرف تریلیون بازسازی اقتصاد در 2020-21 تنها به آنها زدم با بحران آب و هوا در 10 تا 15 سال است. اما اگر بودجه پروژه های سبز است که به یک سیاسی برنده این پروژه ها باید تعداد زیادی از مشاغل متصل شده او گفت:.

بحران آب و هوا “است بازارهای سرمایه بحران” گفت: Guenther Thallinger یک عضو هیئت مدیره در بیمه های غول پیکر آلیانز و صندلی خالص صفر صاحب سرمایه داد. او می گوید یک قدم به حل آن الزامی است آب و هوا گزارش مورد نیاز است.

که ما به ارمغان می آورد به مایکل بلومبرگ است کارگروه مربوط به آب و هوا مالی آشکار (TCFD). تا زمانی که این بیماری همه گیر ضربه TCFD بیشتر بود یک رفیع آرمان برای پیشرو شرکت. داوطلبانه ابتکار نیز در نقطه مقابل از بالا به پایین تنظیم در سبک امریکا Dodd-Frank مقررات و یا اتحادیه اروپا را پایدار سرمایه گذاری طبقه بندی.

در حال حاضر در حالی که مارک کارنی استدلال می کند “ما پیشرفت عظیمی با TCFD” او موافق با Thallinger که آن زمان به حرکت در تاریخ به افشای اجباری.

دیگران استدلال می کنند صرف نظر از اینکه آن است که داوطلبانه و یا اجباری استاندارد مانند TCFD در حال حاضر کافی نیست. برایان Deese جهانی رئیس پایدار سرمایه گذاری در بلکراک (که انتظار TCFD-سازگار با افشای از آن شرکت سرمایه گذاری) می گوید: TCFD کافی نیست به طور کامل قیمت آب و هوا خطرات. بیشتر مورد نیاز است برای آب و هوا عوامل برای تبدیل شدن به “هسته اصلی سیستم مالی” او گفت:.

بث Sasfai رئیس ESG افسر در ورایزون است TCFD مدافع که در هفته گذشته منتشر شده این شرکت برای اولین بار TCFD گزارش. “آن را به عنوان تجویز می شوند (به عنوان برخی دیگر از چارچوب). این خیلی بیشتر کیفی و با تمرکز بر خطرات خاص به این شرکت را در دراز مدت پایداری” او گفت:.

Sasfai را TCFD سفر نیز یک داستان از احتیاط است که در زندگی واقعی پیشرفت حرکت می کند آهسته تر از لفاظی در پترسبرگ گفت و گو است. “من به نام هر یک از ما بالای 50 سرمایه گذاران به صحبت کردن با آنها در مورد چارچوب و این که آیا این کار برای ما” Sasfai سیاسی گفت و اضافه کرد که “قرار دادن TCFD گزارش هم مورد نیاز بسیاری از cross-functional همکاری است.” آن را به ارزش آن او گفت: “این به ما اجازه محوری در بسیاری از راه های مختلف. بیشتر شرکت می آموزد به انعطاف پذیری آن عضلات بهتر است.”

جولی Gorte معاون ارشد رئیس جمهور از پایدار سرمایه گذاری برای صلح جهانی بودجه و Impax مدیریت دارایی می بیند هر دو طرف استدلال. “استانداردهای تغییر واقعا سریع گفت:” Gorte اما یکی از دلایل آن را در زمان TCFD زمان به take-off است که جلسه استاندارد یک تلاش بزرگ برای هر سازمان است. “تجزیه و تحلیل سناریو واقعا سخت است, آن طول می کشد برخی از املاک تحلیلی لغو احکام صادره ی. از آن نیاز به دسترسی به آب و هوا علم و نه برای آماتورها” Gorte گفت.

پایدار سرمایه گذاری فوری

آیا شما احساس گناه در مورد خود را تنها با استفاده از فنجان قهوه? 300 میلیارد رفتن به محل های دفن زباله هر سال به دلیل پوشش پلاستیکی. که گفت: تا 80 درصد از آب بطری حامل مایل به انجام یک دوم قابل استفاده مجدد جام در اطراف دردسر بنیانگذار آسمان Gilbar گفت سیاسی. دردسر می خواهد برای حل این مشکل مهم و ناخوشایند استفاده می شود قهوه ظرف و همچنین کسانی که فنجان رفتن به محل های دفن زباله با ترکیب خود را و فنجان قهوه را به یک بطری آب. دردسر مطرح شده بیش از $95,000 این هفته در Kickstarter.

هدف بالا: Jytte Guteland های پارلمان اروپا منجر مجلس اتحادیه اروپا و آب و هوا برنامه می خواهد به جمع آوری بلوک تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2030 هدف کاهش به 65 درصد او گفت: سیاسی این هفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>