NHL تصمیم به تعلیق 2019-20 فصل با توجه به COVID-19 همه گیر اتحاد چپ لیگ, بازیکنان, اتحادیه اروپا, شبکه های تلویزیونی, حامیان و طرفداران در یک وضعیت بی سابقه ای.

هیچ کس نمی تواند پیش بینی چه مدت چه NHL کمیسر گری Bettman خواستار توقف خواهد داشت. وجود دارد سوال اطراف چگونه NHL بازیکنان پرداخت خواهد شد چه اتفاقی می افتد اگر فصل است که به طور ناگهانی افزایش یافته به تابستان و یا چگونه آن را ممکن است تحت تاثیر قرار رایگان آژانس.

“چه اتفاق می افتد این است که ما در حال ساخت این قوانین در حال حاضر به عنوان ما گفت:” لیندسی مردیت یک استاد بازنشسته در بازاریابی در دانشگاه سیمون فریزر در ونکوور. “این بازی uncharted, اما آنها به آمده تا با برخی از قوانین و راه حل های بسیار به سرعت.”

کریگ دکمه سابق NHL مدیر کل و در حال حاضر یک تلویزیون تحلیلگر گفت: نزدیک ترین وضعیت لیگ مواجه می شوند که قبلا بود که تحریم لغو تمام فصل 2004-05.

“هیچ کس نمی داند که در آن به دلیل این است که بی سابقه” را فشار دهید گفت: TSN. “ما در حال در در unchartered آب.”

هاکی عامل J. P. بری که مشتریان شامل اوگنی Malkin, Morgan Rielly و Filip Forsberg گفت: همه بازیکنان باقی می ماند تحت قرارداد.

معمولا بازیکنان پرداخت می شود دو بار در یک ماه تا پایان فصل به طور منظم. برنامه ریزی شده بود روز گذشته در این فصل 4 آوریل.

“ما دریافت پرداخت برای هر روز به جز از لحاظ فنی نمی,” او گفت:. “ما در حال تلاش برای مرتب کردن بر اساس آن است.”

یک منطقه از سرزمین های ناشناخته است که چگونه به حالت تعلیق برنامه و یا امکان کاهش حذفی می تواند تاثیر سپردن صندوق بازیکنان پرداخت به.

“این پول است که از پلی آف می تواند تاثیر نهایی سپردن گلدان” گفت: بری. “اگر هیچ برگشتی [یا] وجود دارد کمی از پلی آف است که به میان برای دیدن اینکه آیا یا نه ما به سمت چپ به اندازه کافی پول در سپردن استخر.”

مردیت انتظار NHL خواهد بود جلسه با پخش کنندگان و حامیان مالی.

“یکی از مسائل این است که رفتن به دنبال نوعی از وسط زمین است که اجازه خواهد داد که [آنها را] به ادامه به عملکرد و احتمالا نگه داشتن برخی از قراردادهای زنده است,” او گفت:.

مردیت می توانید تصور یک سناریو که در آن لیگ گرداند اما بازی ها را در خالی استادیوم.

“ما می دانیم که پول در هاکی است در کسانی که صندلی,” او گفت:. “پول در تلویزیون حقوق. پس هر چیزی که آنها می توانید انجام دهید برای حفظ TV, حقوق تا حدی دست نخورده است و رفتن به وسط زمین. آنها در حال رفتن به سعی کنید [برای] دریافت یک معامله در آن است.”

NHL و NHL بازیکنان’ Association هیچ چاره ای جز به کار هم گفت: مردیت.

“پیش فرض بند است که فروپاشی کل ساختار سیستم و همه چیز پایین می آید در اطراف ما,” او گفت:.

“اتحادیه همراه با حامیان مالی همراه با تلویزیون بچه ها همه رفتن به دنبال برخی از وسط زمین. همه آنها می دانند که آنها در حال رفتن به یک ضربه. حال سوال این است که چگونه ما به حداقل رساندن صدمات ناشی از ضربه و زنده نگه داشتن آنچه می تواند ما را زنده نگه داشت.”

NHL کمیسر گری Bettman چپ صحبت می کند به رسانه ها در 7 مارس. لیگ وارد بازی uncharted اداری خاک زیر COVID-19 شیوع. (Wilfredo لی/آسوشیتد پرس)

بری گفت: در گذشته کار اختلافات منجر به تغییر زمان از تاریخ مانند NHL پیش نویس و رایگان آژانس.

اگر برگشتی در حال تحت فشار قرار دادند به تابستان است که باعث می شود برخی از تغییر زمان برای ساختمان که در حال حاضر رزرو کنسرت تاریخ و رویدادهای دیگر.

“معمولا تیم اصلی مستاجران” گفت: بری. “پس هر زمان که وجود دارد برگشتی آنها برخی از اولویت است. آنها در حال رفتن به محل کار از طریق کسانی که در اولویت است.”

NHL عمل آمد در NBA تعلیق برنامه خود را “تا اطلاع ثانوی” پس از آن اولین بازیکن تست مثبت برای COVID-19.

بری گفت: تا به امروز هیچ NHL بازیکن تست مثبت است. او معتقد است NHL به دنبال اقدام مناسب.

“من فکر می کنم این ماکرو که هر کس ناراحت است با” او گفت:. “باید مردم شناخته شده تر از دولت فدرال از دولت استانی? که واقعا این موضوع در اینجا.”

دکمه گفت: آن دشوار است برای پیش بینی چه تاثیر اقتصادی خاموش خواهد شد که در لیگ.

“همه در همان حالت عدم اطمینان,” او گفت:. “ما باید صبر کنید تا ببینید که چگونه این گستراند, چه زمانی برای رفتن به. من فکر نمی کنم کسی حتی می توانید بگویید که شما چه زمانی است.

“شما می توانید با استفاده از تخمین, شما می توانید با استفاده از مدل های [اما] هیچ کس نمی داند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im