فیونا اپل نگه می دارد هیچ چیز در ‘واکشی برش پیچ’ یک پیروزی خشم و تطهیر

Category: دیلی بیست Comments: No comments

من بالا و پایین رفتن بر روی لبه فکر می کنم قطعه کلیشه در اینجا به عنوان من فکر می کنم مورد سوم آهنگ فیونا اپل آخرین آلبوم بهانه برش پیچ, “Shameika.” من یک مقدار زیادی از سوالات در مورد Shameika فقط به عنوان آن را به نظر می رسد که هنرمند در یک آهنگ توسط آهنگ آلبوم مبین او با کرکس اپل می گوید او مطمئن بود اگر او “ایجاد این فرد است.” اپل به خاطر Shameika به عنوان یک قلدر مدرسه که تمدید فضل به او در لحظه ای سرنوشت ساز “اما Shameika گفت: من تا به حال بالقوه” می رود آهنگ گروه کر. بعد او را به مدرسه, معلم او اطلاع داد که هیچ در واقع Shameika بود و در واقع یک دختر واقعی است. “سپس من با ارسال این عکس از او و او را بسیار زیبا—او به نظر نمی آید مانند یک پسر قلدر در همه. او فقط این لبخند بزرگ بر روی صورت خود.”

Shameika است که احتمالا هر چند اپل مشخص نیست. اپل اذعان می کند که او ترس واقعی Shameika همیشه از شنیدن این آهنگ به دلیل آن ممکن است توهین و یا به او صدمه دیده است. این احتمال وجود دارد toss-up—واقعی زن ممکن است پیدا کردن این آهنگ سرگرم کننده و حتی لذت بخش یا آن را ممکن است تا خود مدرسه درد جداگانه از اپل. Shameika تا آنجا که ما می دانیم, نمی کند, انتشار آلبوم به رسانه های بزرگ و آنلاین شور و طوری که ارضاء و/یا درد احتمالا هرگز برای ما شناخته شده است. من فکر می کنم در این مورد چون من شک دارم که دلیل نویسنده شدم در وهله اول به نمی های مختلف سفید دختران به مدرسه رفتم با از به طور گسترده ای متفاوت اجتماعی قد این حرف آخر من است.

اپل با یک عمل مشابه چشمگیر “fuck you” به افرادی که بدرفتاری او در تمام دوران کودکی و بزرگسالی و در عین حال بیش از سال از بمب افکن و تغزلی آهنگسازی و خوانندگی او در بر داشت خود را محبوب درهم و برهم اهنگ که با آن به بیان هر لبه از احساسات خود را. بهانه برش پیچ است مسهل و لذت بخش به خاطر آن حاضر gentility در حالی که محدوده به زیبایی. این گرایش بستگی به گسترده خوش بینی و تکمیل است چگونه اپل توانسته است به دوباره وارد این زمانه به عنوان یک بالغ و بسیار دوست داشتنی شیاد. جایی که او اولین آلبوم جزر و مدیصحبت به testy جوانی و نفس اماره او بعد از آلبوم crescendoed به سرودهای از امتناع.

‘واکشی برش پیچ’ است مسهل و لذت بخش به خاطر آن حاضر gentility در حالی که محدوده به زیبایی است.

این آلبوم برای اولین بار آهنگ “من می خواهم شما به من عشق” مجموعه سابقه برای ترکیبی از انسان نیازمندی و سخت به دست آورده خود کفایی که نوردد و بقیه از آهنگ. در “زیر میز” و “برای او” اپل ماهرانه استخدام موسیقی نوآوری (این آلبوم توسط خود تولید می شود) در برابر شوونیسم مردانه و سوء استفاده—او دارای هیچ چیز به عقب compositionally یا lyrically کاهش به قنداق او تاریک ترین مشاهدات یا بیشتر خرد اتهامات در نرم ملودی.

و آن را با “او” است که اپل به فرض یک موقعیت است که دقیقا خود را. او نوشت: این آهنگ برای یک زن که تا به حال شده است در یک فیلم-تولید کارآموز و تجاوز بود توسط یک مرد که او مشغول به کار بود و در رابطه با. “این واقعا یک آهنگ برای او,” او گفت: کرکس. “به در راه میدان بگویید داستان او را که او را قادر به بگویید.” ترانه معاملات در هر دو هماهنگی و صدای ناهنجار و خشن, پیوستن به صدای زنان هم به رد با هم. این کشمکش از تجربه های مشترک را فراهم می کند که یک نیاز علامت گذاری در این آلبوم بین داخلی (در اینجا چیزی است که برای من اتفاق افتاده) و گسترده (در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد).

در “بانوان” اپل را تشویق می کند بیشتر هماهنگی بین زنان—فراخوانی ضرب المثل قدیمی است که ما در مقایسه نیست خودمان را به هر یک از دیگر و یا meaninglessly رقابت اجازه می دهد مردان به حکومت بعد از طریق اثر دومینو از تجاوزات خود را. آن را خوب تمایلات اما یکی که اتاق را برای راهی است که زنان نیز می تواند نویسندگان خود را اختلاف با زنان دیگر و دلیل خوب است. هنگامی که زنان با هم در این راه من همیشه تعجب می کنم که زنان ؟ و این است “که زنان” سوال است که باعث می شود من فکر می کنم دوباره در مورد Shameika. من همیشه دیده می شود بحث به عنوان یک پتانسیل مسیر به داشتن روابط صادقانه با زنان دیگر نه مخرب ، زمانی که Shameika گفته اپل او “تا به حال بالقوه” نشان می دهد اپل نمی نیاز به سعی کنید به زین با دختران محبوب در ناهار که رد او به هر حال آن Shameika راه سیگنالینگ که خود brusqueness نبود, رد, اما یک چالش ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>