اخراج وزارت امور خارجه watchdog شد کاوش پروتکل دفتر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

در حال حاضر اخراج بازرس کل وزارت امور خارجه به تازگی پیچیده رسیدگی به دیگر دستیار وزیر امور خارجه مایک Pompeo, تعیین که او تا به حال به احتمال زیاد موفق به گزارش اتهامات خشونت در یک فرد آشنا با این موضوع گفت: POLITICO.

این کاوشگر به کم هندرسون که منجر اداره از پروتکل شده است می تواند یکی دیگر از عوامل در چه Pompeo و معاونان او را به عنوان توضیح داده شده نصب سرخوردگی با بازرس کل استیو Linick و ممکن است کمک به وزیر فشار برای بیرون راندن او.

این Pompeos کار کرده و از نزدیک با دفتر پروتکل در یک سری از صمیمی hush-hush شام که برجسته و با نفوذ محافظه کاران مقامات دولت و سرمایه داران وال استریت در چه برخی از منتقدان به عنوان استفاده نادرست از مالیات دهندگان دلار است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج Linick در شب جمعه اقدام بر آنچه رئیس جمهور گفته بود Pompeo توصیه. Linick یکی از چندین دولت ناظران مغلوب ساختن پیشی جستن است بارش باران در هفته های اخیر باعث خشم دموکرات ها که می گویند او در تلاش برای فرار از نظارت و پاسخگویی است.

Pompeo نقش در بیمارستانها در حال تمام شده رشد موشکافی با کشت ناگهانی گزارش در مورد راه هایی که در آن بازرس کل به دنبال اقدامات خود را, کسانی که از همسرش سوزان به عنوان به خوبی به عنوان برخی از دستیاران خود را.

هندرسون به عنوان رئیس دفتر پروتکل تابستان گذشته و پس از او رئیس سابق شان Lawler رانده شد. برخی از در که متهم Lawler از ارعاب و اذیت و آزار خود و کارکنان و حتی حمل شلاق در کار است.

بازرس کل حال بررسی بیشتر ادعا می کند که هندرسون در حالی که Lawler معاون نقض کرده وزارت امور خارجه سیاست ندارد گزارش اتهامات مربوط به لاولر و خشونت محل کار به بالاتر یو پی اس. فرد گفت Linick دفتر مشخص بود هندرسون به احتمال زیاد تا به حال نقض مقررات و وزارت امور خارجه باید اقدام مناسب است.

با توجه به این فرد آشنا با این موضوع, این کاوشگر به پایان رسید حدود دو هفته پیش و Linick دفتر بود و در انتظار پاسخ از بخش. شخص دوم بود که در جریان این موضوع را تایید کرد که بازرس اداره کل تقریبا به پایان رسید با یک پروب هندرسون فعالیت های.

هندرسون کار کرده است در گذشته به عنوان دستیار و سپس-فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، کریس کریستی. اگر چه در حال حاضر در خدمت به عنوان رئیس پروتکل او هنوز هم رو تائید جلسه سنا در بحبوحه تلاش ها برای او مقام سفیر است که در زمان می آید با رئیس ،

وزارت امور خارجه سخنگویان بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در چهار شنبه. هندرسون دفتر سیاسی با اشاره به سخنگویان اما لاولر را بسنجید.

“وجود دارد هیچ خشونت محل کار. همه این اتهامات بودند اغراق آمیز و/یا false” لاولر گفت: سیاسی در روز چهارشنبه.

ظاهر چهارشنبه در اخبار جلسه در وزارت خارجه Pompeo کاهش یافته است به استادانه درست شده در شرایطی که منجر به Linick را شلیک. اما وزیر امور خارجه با تاکید بر این او بود که توصیه می شود بازرس کل بود خاتمه گفت: “من رک و پوست کنده باید آن را انجام داده اند برخی از زمان در پیش است.”

Pompeo به عنوان رد “آشکارا نادرست” ادعا می کند که فردی گری به نمایندگی از یک عمل سیاسی تلافی این ادعا او تا به حال هیچ حس از آنچه تحقیقات در حال وقوع در داخل بازرس کل دفتر” و اشاره به گزارش های اخیر خود را در مورد اتهام سوء رفتار.

“من دیده ام های مختلف داستان کسی که پیاده روی سگ من به فروش سلاح به خشک پاک کن. منظور من این همه فقط دیوانه. این همه چیزهای دیوانه,” Pompeo گفت. او واگذار وجود دارد “یک استثنا است.”

“از من خواسته شد یک سری از سوالات در نوشتن. من در پاسخ به این سوالات با توجه به خاص بررسی است. که برخی از زمان در اوایل این سال به عنوان بهترین من می توانم به یاد” Pompeo گفت: ظاهر شدن به مراجعه به وحی در نیویورک تایمز داستان است که او در پاسخ به نوشته سوالات خود را در مورد دست زدن به فروش سلاح به عربستان سعودی است.

“من در پاسخ به این سوالات است. من نمی دانم که دامنه من نمی دانم ماهیت تحقیق که غیر از آنچه که من را دیده اند از ماهیت این پرسش که من ارائه شد,” Pompeo ادامه داد. “من آنچه را که درست بود. من نمی دانم اگر که تحقیقات ادامه دارد. من نمی دانم اگر که بررسی بسته شده است. من هیچ حس که.”

دبیر در ادامه به متهم بهداشت ، باب منندز نماینده دموکرات در کمیته روابط خارجی سنا از نشت آسیب رساندن داستان به اعضای رسانه ها و استناد نیوجرسی قانونگذار 2015 کیفرخواست در فدرال به اتهام فساد مالی. وزارت دادگستری کاهش یافته است در مورد آن علیه منندز در سال 2018 است.

“من نمی من اخلاق هدایت از یک مرد بود که با عنوان جرم جنایی تحت پیگرد قانونی قرار. … یک مرد برای چه کسی خود را در مجلس سنا همکاران روحانی گفت: اساسا که او به گرفتن رشوه” Pompeo به خبرنگاران گفت:. “این که کسی نیست که من نگاه به اخلاق و هدایت است. و بنابراین من همچنان به انجام کار درست به مطمئن شوید که وزارت امور خارجه خدمت کرده است توسط هر کارمند از جمله ما بازرس کل.”

“حقایق برای خود صحبت می کنند” منندز اخراج در بیانیه ای. “وزیر Pompeo در حال حاضر چهره های رسیدگی به هر دو این نادرست شلیک و به تلاش خود را برای پوشش نامناسب خود را و احتمالا اقدامات غیر قانونی. جای تعجب نیست که او به شدت انتقاد کرد به من و دیگران انجام نظارت کنگره. این واقعیت که وزیر Pompeo در حال حاضر در تلاش انحراف تاکتیک با تلاش به لام من است به عنوان قابل پیش بینی به عنوان آن را شرم آور است. وزیر باید تمرکز بر پاسخ دادن به سوالات و داستان خود را مستقیم به عنوان به همین دلیل او می خواست به هدف IG Linick.”

Pompeo نیست به طور مستقیم آدرس نگرانی در مورد پروتکل که دسته های مختلف از وظایف مربوط به دیپلماتیک درگیری و برخوردهای اعم از دست زدن به هدیه دادن مربوط به رهبران خارجی به توضیح رفتار مناسب مقامات ایالات متحده باید نمایش در کشورهای دیگر.

در روز سه شنبه, ان بی سی نیوز گزارش داد که مقامات وزارت امور خارجه تا به حال نگرانی در مورد یک سری از رویدادها به نام “مدیسون شام” — پس از نام رئیس جمهور سابق جیمز مدیسون و دیپلماتیک اتاق پذیرایی در وزارت امور خارجه ستاد که نام خود را خرس — که شده است به میزبانی Pompeo و همسرش را از او گرفت و به عنوان وزیر در بهار سال 2018 است.

برخی از دیپلمات های ایالات متحده احساس شام بودند عجیب استفاده از مالیات دهندگان دلار با هدف تقویت Pompeo سیاسی اتصالات جلوتر از بالقوه آینده اجرا برای دفتر.

فرد آشنا با این موضوع گفت: بازرس کل دفتر آگاه بود از نگرانی در مورد شام, اما که در نگاه اول به نظر می رسد به دقت سازماندهی شده برای دیدار با هر گونه الزامات قانونی.

از شام آمده بود تا به عنوان بخشی از Linick نگاه به فعالیت های دیگری در وزارت دفاع, Toni پورتر دیرین محرم که همراه Pompeo از روز خود را به عنوان یک کانزاس در کنگره به آمریکا به مه آلود پایین.

مقامات وزارت امور خارجه مطرح کرده اند نگرانی در مورد اینکه آیا پورتر بود مناسب صرف وقت خود را در, دولت, مسائل, به عنوان مخالف به موضوعاتی که بیشتر شخصی و یا سیاسی در طبیعت هنگامی که آن را به Pompeos.

پورتر بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مجلس نانسی پلوسی گفت: Pompeo باید امپریالیسم توصیف هر دو تهمت را الگوی شلیک بازرسان عمومی و گزارش های رسیده در مورد Pompeo در روزهای اخیر به عنوان “رسوا.”

“او باید می آیند و شهادت اما او باید در آینده در اینجا به شهادت کلی” پلوسی به خبرنگاران گفت: از Pompeo. “بیایید ببینید که چگونه این گستراند. آن را فقط در 24 ساعت گذشته یا 36 ساعت است که ما در حال دیدن چه چیزی این است. اما آنچه در آن است آنچه ما می دانیم تا کنون رسوا است.”

Pelosi اذعان کرد که شنیدن از Pompeo بود و بعید است با توجه مغلوب ساختن پیشی جستن یخی ارتباط با او و دیگر دموکرات ها. کاخ سفید ساخته شده است که نشان می دهد از مسدود کردن دیگر مشخصات بالا مقامات دولت از شهادت در خانه در حالی که اجازه می دهد آنها را به نظر می رسد قبل از مذاکرات-کنترل سنا.

“آن را بسیار سخت برای به دست آوردن این دولت افتخار مسئولیت های خود را به مردم آمریکا با شهادت در برابر کنگره” پلوسی گفت. “همانطور که می بینید آنها به نوع برش خانه همه با هم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>