برای اولین بار نیروهای کانادایی بازگشت از اوکراین در قرنطینه در انتاریو پایه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

بیش از 100 سربازان کانادایی باید به خانه بازگشت از اوکراین هستند و در قرنطینه در انتاریو پایگاه نظامی برای دو هفته آینده به اطمینان حاصل شود آنها COVID-19.

نیروهای وارد نیروهای کانادا در پایگاه ترنتون در سه شنبه شب پس از گذراندن شش ماه گذشته در اوکراین است که آموزش نیروهای محلی برای مبارزه با روسیه و حمایت نیروهای جدایی طلب در شرق این کشور است.

ادامه مطلب: نیروهای کانادایی در انتظار کلمه در قرنطینه محل پس از بازگشت از اوکراین

وزارت دفاع ملی می گوید: بازگشت سربازان مورد نیاز برای انجام غربالگری پزشکی قبل از سوار شدن یک Royal Canadian Air Force هواپیما شدند و تمام یافت به رایگان از COVID-19 علائم.

دفاع ملی اتحادیه نگران بیش از RMC ادامه عملیات در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

دفاع ملی اتحادیه نگران بیش از RMC ادامه عملیات در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

کانادا یکی دیگر از 100 سرباز هنوز هم در اوکراین که انتظار می رود به بازگشت به توسط پایان ماه و نیز انتظار می رود به قرار CFB در ترنتون قبل از بازگشت به خانه و خانواده خود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بسیاری از بازگشت نیروهای نظامی که قرار دارد در همان هتل به عنوان صدها نفر از کانادایی ها عودت از خارج از کشور زمانی که COVID-19 pandemic اول آغاز شده و در حال از ادمونتون.

آنها اجازه خواهد داشت هر بازدید کننده ای از جمله خانواده و مورد نیاز خواهد بود به ماندن در اتاق خود را جز به خارج از ورزش زمانی که آنها مورد نیاز خواهد بود برای نگه داشتن از هم جدا.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

ادامه مطلب: Coronavirus: نیروهای کانادایی در اوکراین به بازگشت به خانه بود به جای کوچکتر نیروی

دفاع وزارت می گوید روان-سلامت, خدمات و حمایت های دیگر در دسترس خواهد بود به سربازان در طول اقامت خود را.

فرماندهان نظامی بودند در ابتدا مطمئن نیستید که آیا برای ادامه و با برنامه ریزی برای خروج نیروهای نظامی این ماه و جایگزین کردن آنها با نیروی دیگری به دلیل نگرانی در مورد COVID-19.

تصمیم گیری شد و در نهایت ساخته شده به ادامه خروج و ارسال یک اسکلت نیروی 60 سربازان برای نگه داشتن قلعه تا همه گیر عبور می کند.

شیوع کروناویروس: نیروهای کانادایی در جمع آوری CFB Borden به عنوان بخشی از COVID-19 پاسخ

شیوع کروناویروس: نیروهای کانادایی در جمع آوری CFB Borden به عنوان بخشی از COVID-19 پاسخ

رئیس دفاع کارکنان ژنرال جاناتان ونس است و اساسا قرار دادن تمام کانادا پرسنل نظامی در جای پای جنگ با گفتن آنها را به ماندن سالم و آماده به پاسخ.

اتاوا می گوید آن است که بسیج به 24,000 نیروهای کانادایی برای کمک به مقابله با COVID-19 گیر با کسانی که در بازگشت از اوکراین و جاهای دیگر می رود به بازگشت به وظیفه خود را زیر دو هفته قرنطينه.

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>