برای اولین بار سازمان ملل درخواست تجدید نظر تصمیم گیری را به حالت تعلیق نفت آلبرتا پچ نظارت

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

برای اولین بار سازمان ملل در شمال شرقی آلبرتا می گویند که آنها به طور رسمی جذاب یک تصمیم استانی تنظیم کننده به طور یک جانبه به حالت تعلیق ده ها تن از الزامات مورد نیاز برای شرکت های نفت و گاز برای نظارت بر هوا و آب و حیات وحش اطراف پروژه های صنعتی.

این سه کشور آتاباسکا Chipewyan اول ملت فورت مک کی اول ملت و Mikisew کری اولین کشور گفت: تصمیم گیری را “قابل توجه” سلامت و اثرات زیست محیطی, اما, Alberta انرژی رگولاتور (AER) موفق به مشورت آنها.

ادامه مطلب: آلبرتا انرژی تنظیم کننده تعلیق الزامات نظارت در سراسر صنعت نفت و گاز

تنظیم کننده اعلام کرد تعلیق از طریق یک سری از تصمیم گیری در آوریل 29 مارس 1, مه 5 و ممکن است 20 توضیح است که عمده شرکت های نفتی فرستاده بود “نگرانی های مشروع” آنها قادر نخواهد بود برای ادامه برخی از نظارت بر محیط زیست در حالی که احترام آلبرتا COVID-19 دستورالعمل های بهداشتی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

همچنین گفت که آن را در نظر گرفته خطرات ناشی از به طور موقت تعلیق برخی از الزامات نظارت به پایین است. این استان را دانشمند ارشد موافقت کرده است که به طور موقت تعلیق از الزامات نظارت هستند و کم خطر است.

تنظیم کننده در ابتدا به حالت تعلیق در نظارت مورد نیاز در یک گروه 16 cenovus پروژه توسط چهار شرکت ها است. ظرف چند هفته آن را گسترش دامنه این تغییرات شامل تعلیق بسیاری از نظارت بر محیط زیست مورد نیاز در سراسر صنعت نفت و گاز.

تنظیم کننده گفت که برخی از سیستم های تعلیق مورد نیاز برای نظارت بر آب های زیرزمینی خواهد رسید در سپتامبر. 30 اما آن است و نه مجموعه ای مشابه مهلت برای بلند کردن سوسپانسیون برای تغییرات دیگر.

این AER گفت: از آن ساخته شده آن تصمیم گیری پس از بحث های خصوصی با صنعت. آیا این دعوت از اعضای عمومی یا برای اولین بار سازمان ملل برای شرکت در این فرآیند از طریق مشاوره به عنوان به طور معمول خواهد بود مورد قبل از تغییرات قانونی از این طبیعت است.

آلبرتا انرژی تنظیم کننده تعلیق برخی الزامات زیست محیطی

آلبرتا انرژی تنظیم کننده تعلیق برخی الزامات زیست محیطی

تا به حال آنها شده است و مشورت به فرماندهان گفت که آنها می تواند راههایی را برای شناسایی و کاهش اثرات بالقوه در قلمرو سنتی خود را.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“بخش قابل توجهی از نگرانی ما عدم توجه رسانهها گفت:” مورچه Waquan رئیس Mikisew کری اولین کشور در بیانیه ای در روز جمعه منتشر خواهد شد.

“صنعت نمی باید قادر به دادخواست خود را تنظیم برای استراحت تصویب شرایط با و بدون نظارت. این صنعت نیاز به حفظ آن پیگیری اخلاقی نفت است. این است که چگونه شما آن را انجام دهد.”

آلبرتا, محیط زیست و پارک ها که تنظیم بخش های دیگر تحت همان استانی قوانین زیست محیطی است اعلام کرد قصد دارد به حالت تعلیق نظارت بر الزامات اما یک سخنگوی دولت گفت: این بخش با توجه به آن.

ادامه مطلب: آلبرتا تعلیق برخی از نظارت بر محیط زیست در 16 cenovus پروژه با توجه به COVID-19

روشن نیست که چرا انرژی تنظیم کننده موفق به اطلاع رسانی و یا مشورت با تحت تاثیر قرار برای اولین بار سازمان ملل.

در روزهای منتهی به تصمیم گیری های خود در سازمان ملل گفت که خود را نمایندگان نشستم با AER دولت و نمایندگان صنایع به بحث cenovus مانیتورینگ اما هیچ کس به آنها گفت: آنچه آنها بحث شد در خصوصی.

“ما مطلع نمی شد در واقع ما هیچ ایده در این رخ داده بود اگر آن را به حال شده است را نشان داد در مطبوعات” گفت: Mel Grandjamb رئیس فورت مک کی اول کشور است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

چند روز پس از اعلام اولیه آن تصمیم به تعلیق الزامات نظارت در 16 cenovus معدن پروژه های تنظیم کننده گفت, اخبار جهان, on May 11 است که آن را “متعهد به ارائه اطلاعات به جوامع بومی در مورد تغییرات از اهمیت به آنها.”

“ما در حال رسیدن به چند برای اولین بار سازمان ملل و متیس جوامع در cenovus معدن منطقه مورد تسکین موقت اقدامات مطابق با زمان سلامت عمومی سفارشات” تنظیم کننده گفت: در یک ایمیل.

“کار به خوبی با جوامع بومی و سهامداران مهم است که به تنظیم با موفقیت در دستیابی به ماموریت خود را.”

ادامه مطلب: آلبرتا می پرسد برای اولین بار سازمان ملل به از سرگیری صنعت مشاوره پس از coronavirus مکث

نه روز بعد از آن برای اولین بار سازمان ملل گفت: آنها گرفتار کردن گارد توسط برخی از تصمیم گیری توسط تنظیم کننده در مارس 20, هنگامی که آن را اعلام کرد و آن را یک جانبه در حال گسترش تعلیق آن از الزامات نظارت مؤثر دیگر در محل cenovus پروژه به عنوان پروژه هاي نفت و گاز در سراسر استان.

این ستاد گفت: در بیانیه ای که این نوع رفتار را تشویق نمی کند آشتی بین آلبرتا و ملل.

“پس از مطبوعات گرفتار AER تعلیق برای نظارت بر cenovus معادن آن وعده داده شده به انجام بهتر. پس از آن تنها چند هفته بعد از آن صادر شده بیشتر تعلیق به درجا و متعارف نفت و گاز و توسعه” گفت: Grandjamb رئیس فورت مک کی اول کشور است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“دوباره ما مشورت و یا حتی مطلع شود.”

در حالی که AER شد بررسی آن تصمیم به تعلیق الزامات نظارت در مارس استانی دولت مطلع جوامع بومی بود که از سرگیری مورد نیاز برای اولین, سازمان ملل برای پایان رایزنی با شرکت های تازه-پیشنهاد پروژه های صنعتی. آلبرتا دولت قبلا متوقف شد و این روند برای جلوگیری از قرار دادن جوامع بومی در خطر COVID-19.

“گوا [دولت آلبرتا] نمی توانید صبر کنید برای پایان همه گیر قبل از اقدام” دولت بومی مشاوره اداره گفت: یکی از اولین سازمان ملل در مارس 19 ایمیل به دست آمده توسط اخبار جهانی است. “مراحلی وجود دارد که همه ما باید در حال حاضر برای اطمینان از آینده متمرکز بر مشاغل در اقتصاد و رفاه جوامع است.”

این مراحل نیاز به تحت تاثیر قرار برای اولین بار سازمان ملل برای برگزاری جلسات و پاسخ به پروژه های پیشنهادی قبل از مهلت تعیین شده و یا از دست دادن یک فرصت برای ارائه بازخورد و یا پیشنهاد تغییرات به پروژه های جدید است.

برخی از آسیب دیده برای اولین بار سازمان ملل گفت: این امر ایجاد یک چالش با توجه به دسترسی محدود به اینترنت در برخی از مناطق و همچنین قرار دادن برخی از بزرگان که ترجیح می دهند به صورت چهره به چهره در خطر است. دولت در آن زمان گفت که جوامع هنوز هم می تواند درخواست برای “مکث” در صورتی مورد نیاز است که آن را تشویق صنعت به استفاده از فن آوری به دنبال امن مشاوره زمانی که ممکن است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: نخست سازمان محیط زیست درخواست برای آلبرتا به راه اندازی مجدد oilpatch نظارت

این AER نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد درخواست تجدید نظر ثبت شده توسط سه اول سازمان ملل.

تنظیم کننده است که قبلا اعلام کرده بود که “به طور منظم تماس با ما” با گروه های صنعت از جمله Canadian Association of Petroleum تولید (CAPP) و کاشفان و تولید انجمن کانادا به “با هم کار کنند و از طریق حرکت به وضعیت فعلی است.”

در بیانیه ای ارسال به اخبار جهانی در روز جمعه CAPP در دفاع از تعلیق موقت از الزامات نظارت و اشاره کرد که آن را مربوط به یک سری سخت اقدامات انجام شده توسط شرکت برای به حداقل رساندن شخص به شخص مخاطب و ایجاد اجتماعی فاصله.”

به طور موثر پیاده سازی این شیوه های غیر ضروری فعالیت های به تعویق افتاده است به طور قابل توجهی کاهش تعداد افراد مشغول به کار در سایت” CAPP در بیانیه ای گفت:. “با مردم کمتر کار بر روی سایت وجود دارد تعدادی از مقررات موجود مورد نیاز است که برای انطباق خواهد بود یک چالش است.”

صنعت لابی گروه همچنین گفت که تغییرات موقت شرکت ها اجازه می دهد به تمرکز بر مناطق بحرانی از عملیات و اطمینان از موثر سیاست های زیست محیطی. همچنین اشاره کرد که اپراتورها باید در ادامه برای دیدار با حفاظت از محیط زیست مورد نیاز است و می تواند انتظار می رود به گزارش عطف به ماسبق در برخی از مسائل هنگامی که کسب و کار به حالت عادی برمی گرداند.

CAPP نیست پاسخ به یک سوال و درخواست خود را برای واکنش به درخواست, راه اندازی شده توسط سازمان ملل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ضمن جس سینکلر سخنگوی آلبرتا وزیر محیط زیست Jason نیکسون استان گفت: بخش نیز با توجه به تعلیق برخی از الزامات نظارت اما او کاهش یافته است به ارائه اطلاعات و یا شناسایی آن بخش تحت تاثیر قرار خواهد.

استان رئیس دانشمند فرد Wronaگفت که “به طور موقت تعلیق رخ داده در نظارت بر محیط زیست را انتخاب کنید برنامه به عنوان یک نتیجه از COVID-19 کم خطر و نباید به طور قابل توجهی سازش یکپارچگی آلبرتا در دراز مدت زیست محیطی داده و سیستم های اطلاعاتی.”

Wrona همچنین گفت که “که دیگر نظارت در محل بوده است, بیشتر ما به راحتی می توانید تشخیص تغییرات در گرایش های زیر است و هر کوتاه مدت مکث از جمع آوری داده ها” با توجه به بیانیه ارائه شده توسط سینکلر.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>