چند ماه قبل از رمان coronavirus وارد در کانادا Makwa Sahgaiehcan اول کشور در Loon Lake, Sask., در حال حاضر بالا بردن زنگ بیش از خودکشی در جامعه واقع در حدود 360 کیلومتری شمال غربی ساسکاتون.

اول ملت, اعلام وضعیت بحران در اواسط نوامبر سال 2019 پس از سه مرگ در خودکشی رخ داده است بیش از سه هفته از جمله 10 سال. در این هفته است که به دنبال, گروه رهبران می گویند که هشت نفر عمدتا جوانان نیز تلاش برای زندگی خود را.

رئیس رونالد Mitsuing می گوید یک حس عمیق از غم و اندوه باقی مانده در جامعه بیش از 1000 نفر به خصوص پس از 31 سال در جامعه درگذشت خودکشی دو هفته پیش.

ادامه مطلب: Coronavirus: برخی از استان ها شروع به آرامی استراحت مستند محدودیت

در حال حاضر Mitsuing می گوید او ترس استرس و نگرانی در مورد احتمال شیوع COVID-19 می تواند باعث بیشتر سلامت روان رنج می برند در میان برخی از ساکنان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“از دست دادن این جوانان واقعا در زمان یک تلفن از جامعه ما است. و من می دانم آن را مداوم — مردم فکر کردن در مورد آن را در همه زمان ها نمی توانید گذشته را,” او گفت:.

“ما در آن راحت مرحله در عین حال که ما می دانیم آن را به همه حق است.”

او تنها نیست. به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد شروع به صعود در جوامع بومی در سراسر کانادا برای اولین بار سازمان ملل و Inuit ستاد می گویند آنها عمیقا در مورد چگونه این بیماری همه گیر است که بر سلامت روحی و روانی خود را از ساکنان.

شیوع کروناویروس: فدرال وزرای نظر در نوناووت, اولین مورد تایید شده از COVID-19

شیوع کروناویروس: فدرال وزرای نظر در نوناووت, اولین مورد تایید شده از COVID-19

این Makwa Sahgaiehcan اول انجام داد دریافت کمک از استان و دولت فدرال برای مقابله با فوری پس از بحران خودکشی, اما Mitsuing می گوید آنها باید بیشتر دائمی منابع است. او می خواهد بودجه به قطار محلی به عنوان تروما مشاوران به جای تکیه بر کمک از خارج و یا نیاز به ارسال جوانی دور برای درمان.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

این است که به ویژه مورد نیاز در طول همه گیر به عنوان اولین ملت باقی می ماند قفل شده است و به غیر خودی Mitsuing گفت.

رئیس یوجین هارت Sheshatshiu Innu اول کشور در مرکزی لابرادور سهام همان نگرانی برای جامعه خود, که همچنین اعلام کرد بحران در ماه های قبل از همه گیر زیر 10 اقدام به خودکشی در کمتر از یک هفته در ماه اکتبر 2019.

ادامه مطلب: زنده به روز رسانی: کروناویروس در کانادا

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جامعه تقریبا از 1300 نفر نیز تلاش شده است با بیش از یک دوجین دیگر مرگ و میر ناشی از علل طبیعی قبل از آن — تلفات بود که سخت ترین احساس افراد جوان با چند پشتیبانی در محل برای کمک به آنها آدرس خود را در غم و اندوه هارت گفت.

“من نگران هستم که در مورد همه چیز به طور کلی در حال حاضر چون ما نمی دانیم که آنچه مردم فکر کردن که در آن ما باید این مستند در جامعه نیز هست. ما نمی دانیم که چه نوع از استرس مردم در حال رفتن را از طریق روزانه زیرا ما نمی توانیم ارتباط برقرار کردن با آنها.”

او تکرار Mitsuing نگرانی در مورد داشتن کافی پشتیبانی که دائمی هستند. او می خواهم برای دیدن کامل-زمان بحران مشاوران و کارکنان و سلامت روان در بحران خطوط کارکنان توسط مردم در جامعه است. او می گوید اولین کشور دریافت کرده است و نه حمایت از اتاوا و یا از استان های لازم برای ایجاد این اتفاق می افتد.

شیوع کروناویروس: مقامات ستایش بودجه برای کسب و کار بومی می گویند آنها ” ستون فقرات از جوامع در سراسر کانادا

شیوع کروناویروس: مقامات ستایش بودجه برای کسب و کار بومی می گویند آنها ” ستون فقرات از جوامع در سراسر کانادا

“همه چیز کاملا متفاوت است در حال حاضر و آن را به بود از چندی و بسیاری از مردم هنوز هم می ترسم” او گفت:.

بومی خدمات وزیر مارک میلر می گوید: او می داند COVID-19 مؤثر است سلامت روانی جوامع بومی به خصوص در میان کسانی که در معرض خطر بالایی از بیماری و یا خانواده هایی که.

او می گوید دولت فدرال افزایش تعداد مداخله در بحران مشاوران در شیفت در, امید برای سلامتی خط تلفن فراهم می کند که تلفن و پشتیبانی آنلاین برای اولین بار سازمان ملل, Inuit و Metis در انگلیسی, فرانسوی, کری Ojibway و اینوکتیتوت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بیش از 100 تماس و چت هر هفته مرتبط COVID-19 با توجه به معاون وزیر والری Gideon که نشان دهنده افزایش به حجم قبلی.

“دلهره و ترس وجود دارد که در جوامع واقعی است و تاثیر بر سلامت روان. به عنوان بخشی از بومی خدمات کانادا یک مقدار زیادی از پشتیبانی ما با ارائه نوبت در داخل و اطراف پشتیبانی از اطراف بهداشت روان” میلر گفت: این اداره آماده است تا به انجام بیشتر آن را به عنوان ارزیابی تاثیر این بیماری همه گیر.

ادامه مطلب: مردم ظهور از خانه های خود به عنوان کشورهای سهولت COVID-19 محدودیت

Grand رئیس پادگان نیمکت از مانیتوبا Keewatinowi Okimakanak که نشان دهنده شمالی برای اولین بار سازمان ملل در این استان می گوید: نگرانی در مورد ناکافی تجهیزات حفاظت فردی و بهداشت منابع از راه دور, پرواز در جوامع است و بیشتر اضافه کردن به فشار.

“آن را در روح و روان ما آن را در وجدان ما. هر لحظه بیداری من فکر کردن در مورد آنچه اتفاق می افتد از روز به روز. ما منابع به اندازه کافی قادر به آدرس (COVID-19) اگر آن رسید؟” نیمکت گفت.

Elia نیکلسون-شبستان, مدیر اجرایی Kuu-ما بحران خط جامعه اجرا می شود که یک بومی خاص بحران خط در بریتیش کلمبیا می گوید مارس به ارمغان آورد قابل توجه سنبله در تماس است ادامه داد: با توجه به همه گیر مسائل مربوط به.

“بسیاری از مردم در حال, ترس از چه چیزی است و اغلب علل ناشناخته اضافی, اضطراب, افسردگی, سلامت روانی, ناراحتی,” او گفت:, و اضافه کرد که آنها دریافت کرده اند هیچ بودجه اضافی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

14 مورد از COVID-19 گزارش Bearspaw اولین کشور غربی کلگری

14 مورد از COVID-19 گزارش Bearspaw اولین کشور غربی کلگری

در Makwa Sahgaiehcan اول ملت, رئیس Mitsuing می گوید COVID-19 محدودیت قرار داده اند در برگزاری هر فرصت برای شفا به عنوان اعضای جامعه و بزرگان باقی می ماند بسته در خانه های خود.

زمانی که COVID-19 رسیده است رئیس می گوید: او می خواهد به سازمان های محافل برای کمک به مردم در مقابله با اضطراب و مداوم غم و اندوه.

او همچنین می خواهد به جوانان آموزش در مورد هویت فرهنگی خود را به عنوان یک راه برای کمک به آنها را التیام بخشد. او گفت: این چیزی است که یکی از سه نوجوان اسرائیلی نوشت: در نامه ای قبل از مرگ با خودکشی.

“این چیزی است که آنها برای درخواست. آنها نمی دانند که آنها چه کسانی بودند و … است که آنها نمی باید یک هویت بنابراین ما در حال رفتن به سعی کنید به آنها آموزش فرهنگ خود راه ما آورده بودند.”

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر