اولین مناظره ریاست جمهوری نقل مکان کرد به کلیولند در میان همه گیر نگرانی های

Category: پلیتیکو Comments: No comments

اولین مناظره ریاست جمهوری منتقل شده است به کلیولند نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس سازمان اعلام کرد.

کمیسیون انتخابات ریاست جمهوری بحث های غیر انتفاعی است که با انجام انتخابات عمومی بحث برای چندین دهه اعلام کرد روز دوشنبه که مورد غربی رزرو دانشگاه و کلینیک کلیولند خواهد شد شرکت میزبان اولین مناظره ریاست جمهوری در سپتامبر. 29 میان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

بحث خواهد شد و در آموزش سلامت دانشگاه یک پروژه مشترک بین مورد غربی و کلینیک کلیولند. دانشگاه نوتردام در ساوث بند, Ind., اعلام کرد که آن را بیرون کشیدن از آن میزبانی مسئولیت در میان همه گیر.

“اجتناب ناپذیر کاهش دانشجویی حضور و غیاب در بحث سالن فرصت های داوطلب و فرعی آموزشی حوادث تضعیف اولیه نفع میزبانی ما ارائه به دانش آموزان با معنی فرصت را به شرکت در روند سیاسی” نوتردام رئيس جمهور Rev. جان جنکینز در بیانیه ای گفت: ستایش حرفه ای از CPD. “اما در پایان محدودیت coronavirus همه گیر قرار داده و در این رویداد — که قابل فهم و لازم است به عنوان آنها — باید منجر به برداشت.”

مورد غربی گفت که همکاری خود را با کلینیک کلیولند که CPD قبلا شنود گذاشته به عنوان یک “سلامت مشاور امنیت” ساخته میزبانی بحث بیشتر امکان پذیر است.

اوهایو مستقر در دانشگاه گفت که آن را به ایجاد “خطر-کاهش روش” برای بحث مانند محدود کردن جمعیت و اندازه و فاصله صندلی. این دانشگاه گفت: در آزادی مطبوعات است که جزئیات بیشتری مشخص خواهد شد — از جمله اگر مخاطبان در همه مشخص خواهد شد و نزدیک به این رویداد توجه “در مورد وضعیت این بیماری همه گیر.”

این دومین از سه بحث ریاست جمهوری منتقل شود با توجه به همه گیر. دوم بحث است که برنامه ریزی شده برای اکتبر. 15 و در حال حاضر خواهد شد در میامی برگزار شد, پس از دانشگاه میشیگان کاهش یافته است در ماه گذشته.

سوم بحث این است که برنامه ریزی شده برای اکتبر. 22 در بلمونت در Nashville, Tenn.

مورد غربی قبلا به میزبانی معاون مناظره ریاست جمهوری در سال 2004 بین آن دیک چنی معاون رئیس جمهور و پس از آن-بهداشت ، جان ادواردز (D-N. C.).

مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن به احتمال زیاد خواهد بود که تنها دو شرکت کنندگان در بحث است که باز به نامزدهای انتخابات به نامزدها در انتخابات در کافی متحده به تشکیل یک کالج انتخاباتی اکثریت که رای گیری در 15 درصد یا بیشتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>