اولین چیزی که کانادایی ها می خواهند به انجام پس از COVID-19? در آغوش گرفتن عزیزان نظرسنجی می گوید

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

اولین چیزی که کانادایی ها می خواهند برای یک بار COVID-19 همه گیر شروع به پایان است آغوش خود را دوست دارد آنهایی که یک نظرسنجی جدید نشان می دهد.

حدود 45 درصد از افرادی که در پاسخ به یک آنگوس رید موسسه نظرسنجی دوشنبه منتشر شد گفت که آنها بیشتر به دنبال به جلو به آغوش خانواده و دوستان پس از اقدامات اجتماعی-فاصله ها کاسته.

ادامه مطلب: خود انزوا مسائل: 4 مشترک سالم-خوردن چالش ها و نحوه حل آنها

یکی دیگر از 34 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که آنها بیشتر به دنبال به جلو به گذراندن وقت با افراد خارج از خانواده خود را.

Almost half of Canadian respondents say the first thing they want do is hug friends/family
تقریبا نیمی از کانادا پاسخ دهندگان می گویند اولین چیزی که می خواهید انجام دهید این است که در آغوش دوستان/خانواده این آنگوس رید موسسه

در ضمن 16 درصد از پاسخ دهندگان گفت: آنها می خواهند به بازگشت به کار.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آنچه که طبیعی ترین چیز برای میلیون ها نفر از کانادا بزرگسالان از رفتن به محل کار ؟” گفت: Angus Reid سخنگوی Shachi Kurl. “منظورم این است که ما به آن سخت کار کردن روزانه برای یک دلیل.”

اجتماعی فاصله etiquitte

اجتماعی فاصله etiquitte

دیگر گزینه های محبوب برای رفتن به یک کافه یا بار (31 درصد) و به تعطیلات بروید (16 درصد) هنگامی که بحران فروکش.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

به عنوان زمانی که “بازگشت به حالت عادی” خواهد بود 41 درصد از پاسخ دهندگان گفت: آنها باور دارند که آن را سه تا شش ماه در حالی که 43 درصد آن را باور خواهد بود و حتی طولانی تر است.

این نظرسنجی آنلاین انجام شد از مارس 1 تا 6 سال 2020 با یک نمونه از 6,369 کانادا بزرگسالان از آنگوس رید موسسه اعضای فروم. آن است که دقیق به درون +/ – 2.0 درصد امتیاز 19 بار از 20 بود تمام کانادا بزرگسالان نظرسنجی شده است.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>