ماهی شکوفا تحت مستند — اما ماهیگیران دست و پا کردن

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Coronavirus نگه داشتن اروپا و ناوگان ماهیگیری در بندر اجازه می دهد ماهی است که به طور معمول باید قلاب شده و یا مشبک به زندگی و تخم ریزی یک روز دیگر.

این بهار را افت غیر منتظره در ماهیگیری آینه فروپاشی رخ داده است که در طول جنگ جهانی دوم اما این بار این اثر به احتمال زیاد کوتاه. اما آن را در حال حاضر پیشرو ماهیگیری لابی به تماس های گسترده ای برای فصل بعدی سال است.

“به عنوان یک کاهش فعالیت های ماهیگیری, سهام افزایش می دهد و ما انتظار می رود برای دیدن بهبودی قابل توجهی از نظر تعداد” گفت: بسیلیو Otero, رییس اسپانیایی فدراسیون ماهیگیران اخوت.

این تاثیر مشهود است در فرانسه که ثبت نام 56 درصد کاهش در حجم ماهی گرفتار در ماه های مارس و آوریل در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019.

“در کشورهایی مانند اسپانیا و یا فرانسه در اولین هفته [بحران] حدود 70 درصد از ساحلی ماهیگیری ناوگان تا به حال برای جلوگیری از ماهیگیری با این وضعیت بهبود کم کم در طول هفته گذشته از آوریل, اما هنوز هم به دور از عادی” گفت: Daniel Voces مدیر عامل از ماهیگیری لابی Europêche.

با کشورها شروع به ظهور از coronavirus مستندات این مکث در ماهیگیری آخرین نیست طولانی ممکن است به اندازه کافی اجازه می دهد تا برای یک جهش بزرگ در جمعیت ماهی. در طول جنگ جهانی دوم ترس از اینکه torpedoed یا شات نگه داشته ماهیگیران در پورت برای سال منجر به بهبود چشمگیر در ذخایر ماهی.

“هنگامی که ماهیگیران بازگشت به دریای شمال پس از آن چندین سال از جنگ آنها دریافتند که ماهی شدند متعدد بیشتر و بزرگتر گفت:” کلارا Ulrich, دریایی, کارشناس و معاون علمی در موسسه تحقیقات بهره برداری از دریا (Ifremer).

او به نام زمان جنگ بازیابی “تاسیس مثال برای درک و بررسی جمعیت ماهی دینامیک” و اضافه کرد که “جالب است به موازات جنگ جهانی دوم, پس از ما نیست این شانس را داشتم از آن پس شاهد چنین یک مکث طولانی در فعالیت های ماهیگیری.”

با وجود جذاب شباهت در شرایط اولریش هشدار داد که هنوز خیلی زود به بگویید اگر همان چیزی که اتفاق می افتد در حال حاضر.

“حتی اگر ماهیگیران به کار بیشتر [در نیمه دوم سال] آن است که به احتمال بسیار زیاد است که در این سال خواهد بود پایین تر از آنچه بود که پیش بینی شده یا با چه گرفتار شد در سال 2019,” اولریش گفت.

مشکل این است که قابل تامل نیست و به احتمال زیاد به گذشته است.

“در حالی که اختلال در غذاهای دریایی زنجیره تامین آورده تسکین موقت به ماهی وحشی جمعیت این باید جشن گرفت” یک گروه از 11 سازمان های غیر دولتی نوشت: در سیاست مقاله منتشر شده در اواخر ماه آوریل است. “این بهبود محیط زیست آمده است نه در مورد علت به هر عمدی انتقال طرح برای کارگران و نه هر محیطی امداد ثابت و ماندگار پس از بحران سلامت عبور می کند.”

همین دلیل است که اقیانوس فعالان هستند پیشنهاد طرح خود را به اطمینان حاصل شود که پس از coronavirus بهبود ماهیگیری بخش انجام می شود در یک شیوه ای پایدار و که آن را کمال اصول اروپایی سبز معامله است.

آنها می خواهند شرایط محیطی مانند استفاده از بیشتر انتخابی دنده ماهیگیری و یا دوربین بر روی یک قایق برای نظارت بر دور از ماهی متصل می شود به هر COVID-19 نجات پول است.

ماهیگیران هستند و نه مخالف معیارهای پایداری. “ما خوب است که با کمک داشتن پایداری شرایط” گفت: Otero. “اگر چه آن را به ارزش اشاره به این که ما در حال حاضر بسیار کارآمد در شرایط ماهیگیری و تولید گازهای گلخانه ای و یک کیلو ماهی تولید گازهای گلخانه ای کمتری از هر منبع غذایی.”

نهادهای اتحادیه اروپا توافق کردند در اوایل ماه آوریل به اختصاص این پول باقی مانده از اروپا دریایی و شیلات صندوق برای جبران ماهیگیران برای از دست دادن درآمد. کمکهای مالی هستند که به دلیل صنعت ماهیگیری است که بشدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

“بسیاری از خدمه حاضر به بیرون بروید زیرا آنها ترس از سرایت” اوترو گفت:, و اضافه کرد که “تا پنج نفر در یک کابین عادی برای آنها نگران شود.”

اما این تنها دلیل برخی از کشتی ها ماندن در خانه.

مستندات را ترک کرده اند رستوران ها و کافه ها توقیف در سراسر این قاره که باعث سقوط در تقاضا و قیمت ماهی. “قرمز میگو استفاده می شود که به فروش می رسد در €80 €100 کیلو است و در حال حاضر برای €3 تا €10,” اوترو گفت. که باعث می شود آن را دشوار است برای توجیه سفر ماهیگیری در زمینه های اقتصادی.

وجود دارد همچنین نگران است که آن عروق braving همه گیر خواهد بود قادر به شکستن قوانین بیشتر به راحتی.

“فقط به عنوان برخی از کشتی های ماهیگیری نیست رفتن به دریا به دلیل نگرانی های ایمنی همان امر به کنترل مخازن و بهره برداری از شیلات ناظر برنامه های” سازمان های غیر دولتی نوشت: در سیاست کاغذ. “این یک خطر جدی غیر قانونی گزارش نشده و غیر قابل تنظیم ماهیگیری از عروق است که در ادامه به ماهی است.”

با بیشتر ماهی ها در دریا, برخی که به عنوان یک فرصت.

Europêche برای درخواست این امکان را به رول بیش از بیش از 10 درصد از این سال ماهیگیری سهمیه برای سال آینده. اوترو اعتماد به نفس است که جمعیت ماهی “در حال رفتن به رونق” در این سال که می تواند توجیه اعداد بالاتر.

اما گریفین نجار اقتصادی modeler تخصصی منابع طبیعی مدیریت جدید بنیاد اقتصاد و نویسنده از سیاست کاغذ هشدار داد “است که می تواند همه چیز را بدتر کند.”

“علم را واقعا نمی مانند که کار شما می توانید اضافه کردن سهمیه و یا شما از بین بردن تمام سهام ماهی,” او گفت:.

می خواهید بیشتر تجزیه و تحلیل از سیاسی? سیاسی طرفدار حق بیمه ما سرویس اطلاعاتی برای حرفه ای ها. از خدمات مالی به تجارت, تکنولوژی, امنیت, بیشتر طرفدار, ارائه زمان واقعی اطلاعات بینش عمیق و شکستن قاشق شما نیاز به نگه داشتن یک قدم جلوتر. ایمیل [email protected] به درخواست افتخاری محاکمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>